Отговори
# 660
  • Мнения: 1 983
Здравейте в съботният следобед!

Чувствата ми за серията са много противоречиви. В много моменти ми беше безинтересно, дори досадно и то най-вече с този Таяр и забулената. Нещо ни се подсказва с този Таяр и накякво минало наверно с Есме, но тя пък да не го познае, а той е толкова близо до нея и с гласа си, и с погледа си. Не знам. Остава Суна да е от него. Ще излезе, че Суна и Акън са брат и сестра от един  баща и две майки. Може пък това да е драмата на Суна и нейното нежелание в реала да не се снима нейната история в сериала. Това са само някакви мисли, които ми изникнаха, когато превъртях отново серията.
Кязъм си върна настройките. За малко беше добър човек. Този образ буди голямо отвращение у мен, но харесвам изиграването от актьора. Лелята Хатуч и тя ме отвращава. Не изпитва никаква вина, че е причинила изгарянията на
Мезиде/или както се казва забулената/, а само оправдания, че това се е случило доста отдавна и как сега пък точно се е появило като спомен и отмъщение. Нахално поведение от нейна страна и много властно.
В тази серия ми стана много мъчно за АбСун. Поплаках си със Суна при гледката на годежа на Абидин. Жалко за Айшето, която е най-невинна  и чиста в тази история.
Много хубава и истинска беше сцената между Ферит и Абидин в кухнята, преди годежа, с разговора между двамата и почти братската им прегръдка.
Много се накефих от постъпката на Гюлгюн, защото смятам, че тя поиска помощ от Халис срещу забулената.
Направо си беше като "десант" от въоръжени мъже .
СейФер бяха много обичащи се. Струеше любов в погледите им. Имаше една нотка на тъга у Сейран, но поводът за това е ясен. Афра я изигра брилянтно тази тъга, това беше моят прочит на показаните й емоции, които бяха и на радост от любовта, и на даваща любов , и на тъга за краткото време, което предстои на тази любов.
Това усещах аз в тяхното поведение на вече зряла и осъзнала се двойка. А това, че двамата отново криеха от другия нещо, е съвсем в реда на нещата. Всеки от тях, мислейки за психиката на другия , криеше някаква истина, което е съвсем нормално в човешки план, особено при хора, които се обичат безусловно.
Прекрасни СейФер, прекрасни АфРам. Hands WaveHands WaveHands Wave

# 661
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 962
Разбира се че не искам Кама Сутра,мила.Дори няма нужда и от заченки на халвет.Разбирате ме погрешно.Искам да видя любов,прегръдки,малко закачки,обяснения.Ще коментирам сцените им,тя върви след него,любува се,попипва го,той я дърпа отпред,дори закачка нямаше...закусват и какво,той казва ,много яде,извинявайте ама дори ние с моя съпруг,а сме на години не се държим така...тя ще го рисува,той чак тръгна да заспива,прави физиономии,какви чувства видяхте боже мой там,за нататък хайде ще се спра.
Аз видях и любов, и закачки, и прегръдки, и целувки. Сейран пожела да гледат заедно изгрева, какво по-романтично обяснение в любов от това. Ферит искаше само да седи и да я гледа в очите, и тя му го осигури. Той също ѝ се обясни в любов по този начин.

# 662
  • Мнения: 1 153
Голям карашък! 🤣🤣🤣

# 663
  • Мнения: 89
Не ми хареса епизода. Стори ми се пълна безсмислица.
Къде е Асуман? Тя беше в центъра на събитията в миналия епизод. Оставихме я в гората, чу се изстрел... Дурук умря ли? Тя ли го поръча? Къде е сега, какви ги върши, как се справя, какво си казаха на изпроводяк с Халис???
Сори, Гю Smirk, но случващото се с нея ми беше в пъти по- интересно, отколкото новите ти залъгалки- Сафет и Тарък.
Добре, не я давате, решили сте да ни държите в неведение за сега относно случката в гората, но как, пък един от семейството не прояви загриженост, интерес, любопитство. Как, пък един не се поинтересува от момичето, което до вчера им беше семейство, не съжали за нея, не изплака...!
После да не се опитват да ме убеждават, че някой държи на нея, а тя не го оценява.

Сцените със СейФер бяха добри, но новите прегради от недоизказани неща между тях ги загрозяват. Вече няколко пъти Сейран ходи на лекар и отбива опитите на Ферит да бъде до нея с различни извинения. Ако това продължи ще стане досадно. Надявам се скоро да се разбере за състоянието й, защото предпочитам Ферит да плаче от безпомощност, на Тарък не му се получава, а и ми беше доста неуместно и пресилено.

Айшен се влюби в Абидин от пръв поглед, а след първата им разходка падна в краката му. От тогава насам, никаква я няма. Никакви вълнения от Абидин, а съответно и от Суна, никакви от бъдещата невеста, нито от майка й, която изглежда имаше какво да каже по въпроса. Забравихме за тях...
Сега ги сгодяваме. Айшен грее от щастие, Аби сякаш е глътнал бастун Smirk, Суна я боли отляво. Сигурно след 10 епизода ще ни занимаят с чувствата им на сватбата. До тогава ще се правим, че нищо не се е случило.

Есме, живее 3 дни в имението, три при Кязъм. Откакто Хаттуч се омъжи и получи имението, сякаш и Есме стана по- самонадеяна и непримирима със съдбата си, както и по- заядлива с мъжа си. Малко ми е тъпо поведението й, като цяло. Къде си тръгнала със заплахите, когато не ти стиска дъщерите ти да научат за миналото, каквото и да е то. Всичко, което постигна е да върне фабричните настройки на Кязъм.
Тайар е гнусен Anguished Вглеждането му в Есме ми идва прекалено. Не мисля, че е бил част от въпросното й минало, иначе тя щеше да го познае. Кво да правиш. Психопат! Пореден...

А, какво да кажем за Гюлгюн Joy
Там, положението вече си е напълно досадно. Пак изнудена, пак предателка. Веднъж си допуснал грешка, ок, всеки допуска, но два пъти.... Това си е съзнателно решение. Колкото и Хаттуч да не е за жалене, това не променя факта, че Гюлгюн е глупава егоистка.

Няма как да напишеш силна история с толкова посредствени и нехармонични действия.






Точно,един да мисли като мен.

# 664
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 962
Всеки е свободен да интерпретира нещата, както желае. Аз виждам влюбени СейФер, тревожна Сейран и загрижен Ферит. Съгласна съм, че има дупки в сценария, много при това. Но това не е от днес или вчера, а от месеци... Да не кажа от началото на сезона.



Това се разпространява из Х, не знам кой го е писал. Афра и Мерт лятото щели ходят на обиколка с яхта и на фестивали и концерти из Европа. Вече си били купили билети. Мечтите на СейФер в реала Wink 🧿🧿🧿🧿🧿

# 665
# 666
  • Мнения: 2 347
Говореше се че ще ходят и в Америка, понеже Мерт ходил да си изкарва виза 😁
Ед Шийрън ще има концерт август месец, дано да дойдат, все пак и ние сме държава в Европа 😁

# 667
  • София
  • Мнения: 2 069
Гледах с превод сцената със закуската в стаята и не видях Ферит да прави забележка на Сейран, че яде много. Напротив, радваше й се и каза, че ако е така иска винаги да се хранят там.

Дано АфРам си починат хубаво през лятото, щом Афра каза, че няма да работи явно наистина се е натрупала умора.
Ще видим само тези слухове за филм на Мерт, че там е интересно, ако се съгласи, с кой ще снима и какъв жанр. Дано е някой психо-трилър Grinning

# 668
  • Мнения: 183
Гледах с превод сцената със закуската в стаята и не видях Ферит да прави забележка на Сейран, че яде много. Напротив, радваше й се и каза, че ако е така иска винаги да се хранят там.

Дано АфРам си починат хубаво през лятото, щом Афра каза, че няма да работи явно наистина се е натрупала умора.
Ще видим само тези слухове за филм на Мерт, че там е интересно, ако се съгласи, с кой ще снима и какъв жанр. Дано е някой психо-трилър Grinning
И аз се впечатлих от коментара за закуската и проверих даже в два варианта на превод, но наистина никъде не се казва такова нещо и също ми е неуместно да се сравняват Сейфер с други двойки с дългогодишен брак. Няма еталон, всеки си е в свой свят, а Сейферският е мнооого свеж и красив.

# 669
  • София
  • Мнения: 30 281
Мистери, дано началото на трети сезон да не е: Сейран се връща от чужбина с бебе на ръце, Феро запива в баровете агейн Grinning
Това е моето очакване, но без да съм гледала серията. Дано греша, че не ми се гледат дивотии. Дано да преодолеят всичко двамата, ръка за ръка.

Терко, чак пък без дете, едва ли. Недей така.

Нарочно не писах снощи преди серията, за да не разводнявам темата.
Скрит текст:
Момичета, аз не съм гледала няколко серии умишлено. Човек, като се отдалечи малко от сериала, и вижда нещата по друг начин. После влизам да ви чета и направо се изумявам. АфРам разделени, нямало страст, нямало това, нямало онова. Че СЦ пишат глупости, е факт, но понякога си мисля, че у някои фенове се таи надеждата за провал на сериала и за АфРам, раздяла и девета глуха за двамата. Очаква се Афра и Мерт да покажат чувства като в реалния живот. Те са актьори и влизат в роля. Вкъщи излизат от роля и явно не желаят да демонстрират чувства на публични места. Не виждам кое точно трябва да е притеснителното в случая? Както виждаме, Мерт си излиза от нейната къща без коментар. Да им уважим личното пространство.

И защо всъщност започваш да гледаш някакъв проект, който изобщо не те кефи и дотам не ти харесва щастието на даден човек, че тайничко се надяваш всичко в живота и кариерата му да се обърка. Непонятен хейт за мен, честно.

Нали вече минахме през това? И смятам, че е приключило. Има си отделна тема за почитателките на Мерт, които всеки ден се молят да не е с жената, която е избрал за себе си, защото те знаят по-добре от него, коя би му подхождала.

Да завъша с абсурда за образованието. Този неук, онзи не знам каквъв.
Все едно в темата пишат някакви антифенове, които чакат с кеф лоши новини.

Sorry, но това е моето усещане. Толкова негативизъм има у някои потребители, че направо се чудя, как го "преработват".

# 670
  • Мнения: 2 324
Много се накефих от постъпката на Гюлгюн, защото смятам, че тя поиска помощ от Халис срещу забулената.
Направо си беше като "десант" от въоръжени мъже .

Ъъ... Това съм го проспала. Така ли стана? Браво, ако го е направила. Има надежда за нея.

# 671
  • Мнения: 183



Това се разпространява из Х, не знам кой го е писал. Афра и Мерт лятото щели ходят на обиколка с яхта и на фестивали и концерти из Европа. Вече си били купили билети. Мечтите на СейФер в реала Wink 🧿🧿🧿🧿🧿
То на това командировка му се вика и може да се ползват кадри във филма. Даже мисля, че "жълтият" Онур би се жертвал да снима. Satisfied

# 672
  • София
  • Мнения: 2 069
Мише, това и аз съм го забелязала. Как може да мразиш някой, кайто не познаваш, само защото е гадже на актьор, който харесваш. Да не говорим за самозаблудата как нямало да има трети сезон, тя премина в надежда същият да е 5 серии.

Онзи ден паднах от коментарите в общата тема, как хората въздишали по двойките, това е ПР и какво ли още не. Затова и тук непрекъснато има шеги по този въпрос.
Специално за АфРам съм сигурна, че дори и да се оженят, пак ще има такива, които ще кажат, че е ПР.

Изобщо не разбирам как може да гледаш нещо, което не харесваш, дори и заради актьора да е.

# 673
  • Мнения: 1 153
Не се чудете въобще, лоши, луди и какви ли още не бол. Аз пък съм засичала една в инстаграм, дето си публикува супер глупости против АфРам и сама си ги харесва! То са едни снимки, едни драсканици върху тях, чудо на чудесата! Разни хора, разни простотии! 🤣🤣🤣

# 674
  • Мнения: 301
Бел разсмя ме !! 🤣🤣🤣

Абе днес ще пуснат ли епизода в playtube ?!


Голям карашък! 🤣🤣🤣

Общи условия

Активация на акаунт