Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 146 - май 2024)

  • 95 678
  • 1 153
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 6 032
Според мен трябва да се спазва типът брашно с дадената рецепта. Поне аз спазвам. Нали условието е да направим рецептата на Лора 1:1. Щом са посочили с какво брашно, значи действам с него и снимам него. И на мен ми направи впечатление как масово не се спазва това.

# 421
  • Мнения: 14 851
Печивата на снимката трябва да бъдат максимално близо до четирите рецепти на Лора. Снимката трябва да съдържа пакет брашно София Мел.
Това е извадка от правилата. Специално влизах да чета, да не би аз да съм в грешка и да съм в разрез с правилата на играта. Снимах козунак и пакет брашно, неотворено, тъй като месих с останал 1/2 пакет... Не мисля, че тук имате основание да се сърдите. Никъде не пише да  е точно вида брашно от рецептата.

# 422
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 720
Да, и аз понеже много спазих цялата им процедура и ми отсвириха снимката, пък тези, които не са спазили условията и снимките им са одобрени и качени. Повръща ми се от техните игри вече и няма да се занимавам да им пиша и да влизам в обяснителен режим, просто ще спра да им купувам брашното. 🤮

# 423
  • Мнения: 116
Пристигна ми наградата от Wago. Постарали са се!
Някой може ли да каже как се прави този скрит текст, за да не спамя така със снимките😆

# 424
  • Пловдив
  • Мнения: 9 779
По въпроса за София мел - който писа, че козунакът трябва да е с бяла плънка, изобщо не е чел рецептата. Вътре има шоколад, следователно няма как да е бяла. Не е задължително брашното да е същото, както и не е задължително пакетът да е със стикер на играта. И на мен не ми одобриха една снимка заради качеството. Бях си я прерпратила през месенджъра. Ами прикачих им същата директно от телефона и я одобриха. Та даже и козунакът ми е кръгъл, нямаше проблем.

Кърпата от куинс ме чака в офис на куриера. Не са ми намалили натрупаната сума т.е. имам достатъчно натрупана сума и за участие за ваучер.

# 425
  • Мнения: 1 192
Право на избор - четеш правилата и решаваш дали да участваш или не. Никъде не пише, че пакета трябва да е този от рецептата и аз си снимах с подходящо сгънат плик. По снимка няма как да разбереш дали е с брашно за козунаци или с камила Simple Smile Затова пък съм снимала етапи от приготвянето, там е вярното брашно. Мен по начало не ме теглят в техни игри, но понеже меся и реших да се запиша. Формата на ароматните питки ми допадна, въпреки дразнещата Лора и нейните игри без печеливши. Дано този път имам късмет, играя заради съдовете и евентуално мултикукъра Simple Smile

# 426
  • Мнения: 14 175
Това е от условията:
"Направи снимка/и на всяка приготвена от теб рецепта. Нека твоето кулинарно изделие се доближава максимално до оригинала. Не забравяй, че трябва да се вижда пакет брашно София Мел."

# 427
  • Мнения: 1 634
Ариана и Лидл дали обявиха някъде печеливши? Не намирам играта.

# 428
  • Мнения: 1 436
Цитат
Някой може ли да каже как се прави този скрит текст, за да не спамя така със снимките

Ако си от телефона преди снимката пишеш

spoiler] а след нея /spoiler]  като и отпред слагаш квадратната скоба.

# 429
  • София
  • Мнения: 819
Лора винаги обявява и тагва в стори печелившите,коректна е,имам телефон от нея,писа ми ЛС,тагна ме...за ИГ споделям опит.
Пристигнаха ми наградки днес,усмихнаха ме в дъждовния ден.

Последна редакция: пт, 10 май 2024, 15:44 от emli

# 430
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 635
Почти съм сигурна, че са си сменили правилата в движение. В началото пишеше, че се изисква стикер за играта, после само стикер на брашното, а сега само брашно ...

# 431
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 644
Boby_, кои игри на Лора са без печеливши? Тези в инстаграм ли и как така, тя сега има една с продукти от Армения, не че съм обнадеждена да ме изтегли..

# 432
  • Елхово
  • Мнения: 1 422
Утре идват кошниците на Линд от последното теглене Heart Eyes

# 433
  • Мнения: 95
Получих обаждане от интерлогистика за слушалките от Престиж от 22 април, казаха,че задължително искат да видят касовата бележка

# 434
  • Мнения: 1 151
КК са много "щедри" днес

Общи условия

Активация на акаунт