Звездни Компромати - Май'24

  • 266 769
  • 2 418
  •   2
Отговори
# 1 635
  • Мнения: 6 618
Мария Бакалова е по-хубава като брюнетка.

# 1 636
  • Berlin
  • Мнения: 11 360
Зендея точно защото е като дъска за гладене и не особено открояващи се черти, е много подходяща за всякакви хрумки на стилистите и те се възползват. Просто може да сложи всичко и да се преобрази с грим (не, че това с грима го правят, там мисля е много премерено винаги). Точно като платно за художника.

# 1 637
  • Мнения: 3 368
Аз също мисля, че Зендея е перфектен модел и манекен - слаба, с черти, които не задължават (няма устни/очи/форма на лицето, които просто да налагат определено излъчване). Каквото й облечеш/нарисуваш, това е.

# 1 638
  • Мнения: 1 084
Зендая освен актриса и певица е и невероятна танцьорка..

https://www.youtube.com/watch?v=Qda36UvyVMY

https://www.youtube.com/watch?v=2Iw951fviP4

# 1 639
  • Мнения: 3 368
Тя е… някак много пълна с живот.
Ама и аз се изказах 😂

# 1 640
  • София
  • Мнения: 12 596
Кара Делевин
Скрит текст:
Даян Крюгер
Скрит текст:
Ники Хилтън
Скрит текст:
Мелани Грифит
Скрит текст:
Никол Ш.
Скрит текст:

# 1 641
  • Мнения: 4 209
Зендая си е роден артист, певица, актриса, танцьорка, и модел... Тя освен че е много талантлива, това че е двурасова не й вреди

# 1 642
  • Мнения: 872
Аз също мисля, че Зендея е перфектен модел и манекен - слаба, с черти, които не задължават (няма устни/очи/форма на лицето, които просто да налагат определено излъчване). Каквото й облечеш/нарисуваш, това е.

Без грим е доста невзрачна в лице.

# 1 643
  • Мнения: 4 561
Че то това важи за 90% от известните. (Щях да кажа 90% от населението, но знам, че за ссф не важи 😁)

# 1 644
  • Мнения: 3 368
Ами тя затова е перфектен модел Simple Smile. На Анджелина Джоли каквото и да й нарисуваш - все е Анджелина. Много силно и характерно лице - скули, устни. Зендея във всичко можеш да я преобразиш, включително в красавица.

# 1 645
  • Мнения: 4 209
Тази Барбара Палвин е страхотна, не съм я гледала никъде и не знам дали има талант, но по излъчване и красота мога да я сравня с младата Джоли. Като изваяна е.

# 1 646
  • Viena
  • Мнения: 3 620
Излагат се вече с тези филтри😁😁😁

# 1 647
  • Мнения: 729
Не, аз искам обяснение от психиатър, психолог или нещо от сорта... Какъв човек трябва да си, да се рисуваш с фейсаппа и да е видно, че си се нарисувал, но да продължаваш? Мен би ме било срам да си качвам такива снимки, на които е видно, че съм се замазала и това е доказателство колко всъщност съм комплексирана от вида си, но пък много ме сърби да качвам селфита и да ми се изреждат отдолу със сърца.

# 1 648
  • Мнения: 1 465
Малко грубичко, но с тези филтри главата изглежда конска 🫣 Вярвам, че на живо е доста по-симпатична въпреки корекциите...

# 1 649
  • Мнения: 637
Мария Бакалова
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт