“Дяволското гърло 2“ - “Есента на демона“ - нов сезон по НОВА ТВ - Тема №7

  • 35 287
  • 761
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 281
И аз започвам да допускам, че извършителят е Тороманов.
Тороманов !!! 🤣😂🤣😂🤣 Тогава той по кого стреля не беше ли по убиецът ?? Аз започвам да подозирам Заимова , но професорът за мен сега си е номер едно като заподозрян .

# 406
  • София
  • Мнения: 324
И аз започвам да допускам, че извършителят е Тороманов.
Тороманов !!! 🤣😂🤣😂🤣 Тогава той по кого стреля не беше ли по убиецът ?? Аз започвам да подозирам Заимова , но професорът за мен сега си е номер едно като заподозрян .
Не можем да сме сигурни, че това е бил убиецът.
А целувката на Заимова с Мия според мен беше да разбуни духовете малко. Целуна жена и веднага стана главна заподозряна тук. Simple Smile

# 407
  • Мнения: 1 094
По-скоро, за историята около нея е заподозряна. А целувката беше странна, първо че е неопределена - приятелска ли, любовна ли, второ, че и двете имат възлюбен.

# 408
  • Мнения: 41
И аз започвам да допускам, че извършителят е Тороманов.
Тороманов !!! 🤣😂🤣😂🤣 Тогава той по кого стреля не беше ли по убиецът ?? Аз започвам да подозирам Заимова , но професорът за мен сега си е номер едно като заподозрян .

Да де, затова и не съм съвсем убедена. Но по принцип убиецът не ги убива така, с пистолета.. няма нищо ритуално в това. И беше с дънки. И убиецът до момента няма пропуск, освен Тороманов.

# 409
  • Мнения: 281
И аз започвам да допускам, че извършителят е Тороманов.
Тороманов !!! 🤣😂🤣😂🤣 Тогава той по кого стреля не беше ли по убиецът ?? Аз започвам да подозирам Заимова , но професорът за мен сега си е номер едно като заподозрян .
Не можем да сме сигурни, че това е бил убиецът.
А целувката на Заимова с Мия според мен беше да разбуни духовете малко. Целуна жена и веднага стана главна заподозряна тук. Simple Smile
Не съм казала че е заподозряна заради целувката , това от къде го измислихте ?? Когато Тороманов стреля по "уж " убиецът забелязах че е с качулка видях че Заимова беше със суичър със същият цвят и с качулка . Може и да не е така ще видим .

# 410
  • USA
  • Мнения: 7 344
Щом актьорите не са знаели до последно кой е убиеца,то убиеца е игран от съвсем друг човек,нает специално и само за сцените с отвличанията и убийствата. Например Калоян Трифонов или както му беше там името на момчето от снимките,когато се чудихме той кога ще се появи.
Лицето на убиеца вече го знаем,дори съм сигурна,че още в епизод 1 се е появил.

Последна редакция: вт, 07 май 2024, 21:31 от Adoralova

# 411
  • Мнения: 587
Ох, колко ще е яко Тороманов да е Демона. Или Десподов. Simple Smile

# 412
  • София
  • Мнения: 2 396
Този, който стреля по Тороманов беше с маската на убиеца!
Иначе и на мен ми се иска да има убиец имитатор, вмъкнато убийство извън списъка, за да се объркат разследващите 😉
 Не, че те много са се оправили 😂

# 413
  • Washington,USA
  • Мнения: 795
А ние откъде да сме сигурни, че не са знаели?! Едно е да кажеш  нещо, друго е да е вярно. Трик за привличане на внимание е това за мен

# 414
  • Другата България
  • Мнения: 37 686
И аз започвам да допускам, че извършителят е Тороманов.
Тороманов !!! 🤣😂🤣😂🤣 Тогава той по кого стреля не беше ли по убиецът ?? Аз започвам да подозирам Заимова , но професорът за мен сега си е номер едно като заподозрян .
Не можем да сме сигурни, че това е бил убиецът.
А целувката на Заимова с Мия според мен беше да разбуни духовете малко. Целуна жена и веднага стана главна заподозряна тук. Simple Smile
Аз я подозирам от почти началото, не заради целувката само. Тя дойде после.

# 415
  • Мнения: 41
Този, който стреля по Тороманов беше с маската на убиеца!
Иначе и на мен ми се иска да има убиец имитатор, вмъкнато убийство извън списъка, за да се объркат разследващите 😉
 Не, че те много са се оправили 😂
Да, беше с маската, така е. Обаче въпреки това.. аз имам съмнения. Подозирам също, че се касае за любовна драма в миналото..

# 416
  • Мнения: 1 538
Наистина нападението над Тороманов не беше никак в стила на Демона по редица причини.

# 417
  • София
  • Мнения: 6 173
Радвам се, че Тороманов е жив. Може би най-сетне са почнали да го разследват и са се сетили за стената му (нали я обсъждаха и с кмета нещо?), а в нея ще се окажат натрупаните му "спестявания". Изобщо не го подозирам него, макар нападението миналия епизод да беше много левашко и не в стила на убиеца.

Започвам да смятам - или ми се иска - убиецът да е някой, който се е мяркал за малко, някаква второстепенна или епизодична поява (като в Седем или някои скандинавски кримки). Просто никой от главните не ми се връзва.

Фичето не е виновен, горкият, изкарал си е акъла от крясъците на Мия, и пистолет му размахват. Rolling Eyes

Продължавам да се съмнявам в кмета или някой от военните в първи епизод. Единствено ми пречи, че са млади...

П.п. И защо, под ягодите, трябва да са гюдерии? Не може ли калцуни, или някакви парцали?

# 418
  • España
  • Мнения: 1 289
Лято! , е как защо ….за да могат такива като мене да научат думата “гюдерия” ! 🤪

 Напълно съм съгласна с AsenChanov ( как звучи само ! ) , че Тороманов е в “образа” на прокурор Чанов от първи сезон . Още като каза за изолацията , дето си бил направил….както писах и преди , за мен той е от “старата школа” , новите еко проекти не са му по вкуса ; нито евро-проектите за котките ( първи епизод); даже и за секса със съдийката каза , че само изпълнявал …..пък и самият му начин на управление в полицията….то и цветя подарява ….
Няма как да е той , искрено се изплаши, като намери парчето от гюдерия в двора си и от този момент беше нащрек ! Атаката срещу него си беше в стила на демона , напада нощем , когато жертвата слизи или се качва към колата си …не се получи, защото Тороманов беше нащрек .
А иначе ….демонът си стреля и още как …нали той уби Орце ( пак непредвиден свидетел) , което ме подсеща , това оневинява Десподов като потенциален демон , защото той поне със сигурност знаеше , че журналистката не е сама в колата , най-малкото .
От промото : Фичето най-вероятно ще се окаже по средата на гонитбата на демона . Фил му каза : “Лягай долу…”
И най-накрая ще покажат любимия ми Преображенски Манастир и “Колелото на живота “!
Изобщо ще си изгледам с кеф последните два епизода !

Последна редакция: вт, 07 май 2024, 19:13 от Воден пъпеш

# 419
  • на село
  • Мнения: 3 965
То и аз, гюдерия го знаех са съвсем друго- една ръчка, на която се сменят накрайници за развиване на гайки или болтове, с различни размери, ама на микрофибърния парцал, че казвали- гюдерия Blush
Поне, научих нещо Joy
А и за демоните, за което благодаря на потребителите Hug

Общи условия

Активация на акаунт