Лидл 184 - Майска пролетно - вдъхновяваща

  • 73 297
  • 867
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 3 797
Вчера си взехме вертикалната прахосмукачка на СилвърКрест, но тя чисти 15 минути и после има нужда от 4 и отгоре часа зареждане...
Видях, че Лидл са пускали и преди такива прахосмукачки (макар и с друг дизайн).

Някакви отзиви дали това се оправя в някакъв момент или да я връщаме?

Вертикалната прахосмукачка с батерии е за да изчистиш нещо набързо. За цялостно почистване ти е нужна прахосмукачка на ток.

# 406
  • Мнения: 28 119
Това са маста в пакетчета и пречистеното масло гхи:

Mikkey, взех от маслото Верея, но ще го пробвам чак след няколко дни.🙂

# 407
  • Sofia
  • Мнения: 1 230
Аз взех от изправящата четка на Рита Ора, но от една бърза проба не видях ефект върху моята почти права коса. Искам я за приглаждане, не като с преса, но ако и при втори опит не се справи ще я върна.

# 408
  • Мнения: 3 797
Аз взех от изправящата четка на Рита Ора, но от една бърза проба не видях ефект върху моята почти права коса. Искам я за приглаждане, не като с преса, но ако и при втори опит не се справи ще я върна.

 Само напомням, че не може да очаквате еднакъв ефект от евтините и скъпите (маркови) уреди. Евтините има защо да са евтини, както и скъпите има защо да са скъпи. Купувайки уред с 50% отстъпка, това всъщност му е нормалната цена цена, никой магазин не продава стоки на загуба (на цена по-ниска от доставната).

# 409
  • Мнения: 4 315
В коя седмица са предлагали продуктите на Рита Ора, спомняте ли си? Имам и аз такъв купон, но искам да ги видя как изглеждат.

# 410
  • София
  • Мнения: 856
През март ги пускаха продуктите.
Скрит текст:


На мен тези купони за 50% намаление ми изглеждат като разчистване на залежала стока. Няма лошо.

# 411
  • Мнения: 1 719
Аз взех от изправящата четка на Рита Ора, но от една бърза проба не видях ефект върху моята почти права коса. Искам я за приглаждане, не като с преса, но ако и при втори опит не се справи ще я върна.
Коя от двете е вашаъа?Питам,че моята коса е чуплива и отдавна имам мерак за такава четка,ако не намеря и решите да я връщате мога да я откупя .😊

# 412
  • Sofia
  • Мнения: 1 230
Не знаех, че има 2. Не е въртяща. Само се решеш с нея и има 3 степени за регулиране на температурата. Ако искате ще ви изпратя снимка. Не ми остана време да я разгледам по-подробно.

# 413
  • Мнения: 5 195
Сешоарът на Рита Ора добър ли е?

# 414
  • Варна
  • Мнения: 10 824
Тази четка не знам дали е въртяща, но подобни на Ровента пак са по 1000W мощност, а струват над 100лв.

Трябва да вляза в нашия Лидл да видя има ли от тези уреди...
А по принцип може ли такъв продукъ да се върне поради причината, че не е оправдал очакванията, а не защото има технически проблем?

# 415
  • Мнения: 4 724
Защо да не може да се върне? На всяка бележка пише срок за връщане на продукт.

# 416
  • Мнения: 650
Подарявам
Скрит текст:

# 417
  • Мнения: 2 141
Наложи се да купя четка, от показаните по-горе през март - с горещ въздух е само, не се върти, четка-сешоар. На другата страница на брошурата беше от показаните по-горе.
Имам и такава на Ремингтън, има разлика в нейна полза, не знам дали се определя само от двойната цена. По-добре се получава с нея прическата, не знам дали зависи от покритието и/или от 200 вата повече мощност на Ремингтъна. Но пък много бързо започнаха да падат игличките от дупките.
Но като цяло съм много доволна и от двете.

# 418
  • Мнения: 10 548
Тази четка компактна ли е, примерно по-малка от малък размер на сешоар, доколко би го заместила за дълга и гъста коса?

# 419
  • Пловдив
  • Мнения: 851
Fortuna, благодаря за споделената снимка на хляба с орехи. Открих го нареден при сладкишите и донътите.
Блини в трети Лидл не намирам. Търсих и на хладилните, и на витрините със замразяване. Ама така се отегчих, че вече и не ме интересуват. 😛
Салатата с праскови много ме изкушаваше като идея още в понеделник и затова си направих домашна с нектарини, шунка, майонеза и пилешко месо. Няма да си купя готовата.
Купих от испанските черита и ни харесаха.
Да ви питам нещо - купих от морковите на връзка и за пореден път се чудя как да използвам морковените зелени стъбълца, че ми се свиди да ги хвърля. Домашен добитък нямам, кълцам вече второ снопче и прибирам във фризера, ама се чудя на салата ли, на супа ли върви...
Та, ако някой е опитвал и има препоръки ще се радвам, ако ги сподели.

Общи условия

Активация на акаунт