Отговори
# 45
  • Мнения: 10 763
Не била ... само малко, ама със сигурна крачка и хищен поглед натам вървиш Stuck Out Tongue Winking Eye

# 46
  • София
  • Мнения: 35 231
Чакай да врътна още някоя година и може и да стана, знам ли Laughing

# 47
  • Мнения: 10 763
Добро утро !
Време е за тръстиката.
Хубава и спорна седмица и умната - пумите дебнат отвсякъде Wink

# 48
  • Мнения: 7 986
добро утро Coffee
как сте след празнично?
още можех да поспя аз..

# 49
  • Мнения: 6 407
Честит ви Великден, живи и здрави да сте! Grinning

Йедене, разходки, Горджи е тук, всичко е точно! Grinning

И яйца боядисвах, и козунаци правих, та чак и снимки имам. Joy А, забравих - по време на разходките на пауни ми вървеше. Joy











Последна редакция: вт, 07 май 2024, 14:11 от ina.ina

# 50
  • Мнения: 18 340
Пътешествам и аз... Враца...

И до Дунава трябва да стигна днес...

# 51
  • Мнения: 15 375
Ние почивните дни ходихме до... Узана. На Джастев тъпотиите. Колкото по "обезхорено", толкова по добре. Аман. Само джендемуци обикаляме. Зимен курорт, но на пролет. Скръб, пълна скръб. Три хотела и половина, нищо не работи, четвъртия се достроява, пети се строи. Скука. Инак чудна природа и много, много завои. Видяхме и пистите. Препикахме някое и друго иглолистно Joy, демек маркирахме територията Stuck Out Tongue Winking Eye и си тръгнахме. Не останах очарована. Зимата може и да е добре, но ние ски не караме, та... къщите за гости и виното плюс природата бихме оценили.
Чудни снимки на Гордж, яйца, козунак, градски пейзаж и природа. Heart
Язе не снимах нищо.

# 52
  • Мнения: 6 407
Джасте, и аз по джендемите ходя /т.е. ходим/ и ми е как да го кажа - идеално направо. Не ми се прибира в повечето случаи. Ще ми се да остана там да си живея. Обачеее ... няма вода, няма ток, няма къща ... и остава само да си обикалям и мечтая - за някой ден, ако не съм нужна в града на никой /включая и животни/ - тогаз. Дет съ вика - дай да си говорим тва дет няма да стане. Wink Пък ти му обясни на Джастев, предполагам ще те разбере. Все пак връзките вървят с компромиси.

# 53
  • Мнения: 15 375
Инче, не, че не обичам джендемите, просто понякога ми се иска да видя свят, забележителности, такива работи, а ние все по баири и чукари. Няма лошо, с Джастев заобичах природата и уединението, което ти дава плюс комфорта, красотата, спокойствието и тишината, но понякога искам да видя и нещо друго, нещо различно от поля, гори и треви. Има и друга природа.

# 54
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 035
Имам две приятелки, които ходят по Балкани и чукари. Дай им природа, да обикалят по планини, пък аз хич. Ама въобще. Аз обичам градове, архитектура, хора, магазини. Как ги навих за Виена наесен, още се чудя...

# 55
  • Мнения: 6 407
Аидче, явно си добра компания. Grinning

Ама то и забележителностите в градовете са хубаво нещо - ходиш, гледаш, снимаш. Ти да видиш свят и светът да те види. Wink

# 56
  • Мнения: 6 626
То па един свят...

# 57
  • Мнения: 6 407
Ми, шарен, ти какъв го искаш? Grinning

# 58
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 035
Друго си е в бункера под земята...

# 59
  • Мнения: 6 626
Я, някой е гледал Fallout?
Признавам си, аз не можах. Първите 10 минути от първата серийка издържах. Сериалчетата ич не ми импонират, а не е като да не съм правил опити. Два. Но кой беше предишния, не ме питайте, не помня. Обаче един стар филм има на тая тема, подземната, не беше лош. City of Ember се казва, ако се интересувате, ще си го намерите.

Общи условия

Активация на акаунт