Аборт. Забременяване и износване след това - Тема 97

  • 11 719
  • 503
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 939
Heyheyy, Бодимед.

# 481
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 939
Хейхей, да направиш 14 дни пауза от всичко преди да пускаш изследвания.

# 482
  • Мнения: 134
Това са ми резултатите, вит Д ми беше даже 81 към септември, от тогава го приемам като имах прекъсване от месец и сега ми е даже по-нисък. Пия better you-зелената опаковка.
Ще си пия по 1от метилираната форма на фолиевата киселина, до забраменяването и после по2, а за витВ12 понеже знам, че не трябва да се надвишава и в момента е в референтните стойности дали вече да не го пия.

# 483
  • Мнения: 1 568
Аз понеделник съм записала час при д-р Симеонова във Варна, а в петък съм при моя си АГ. Честно казано си моля всичко да е наред и да излезе причината, че от една седмица само мисля и мисля и все си вкарвам психози разни.

# 484
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 939
По колко от зелената опаковка приемаш, Хей?

# 485
  • Мнения: 134
По едно пръскане, както пише на опаковката, дали да приемам повече пръскания
По колко от зелената опаковка приемаш, Хей?

# 486
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 939
Според мен е по-добре да минеш на тази форма щом имаш нужда от по-висока доза:  
https://betteryou.com/collections/vitamin-d-supplements/products … n-d-k2-oral-spray
Тук едно впръскване е 1000 единици, пръскай до 5-6 на ден максимум.
Над 3000 единици си трябва и К2 за адекватно усвояване и да не се калцират кръвоносните съдове или органите, затова препоръчвам другия вид. Допълнително може да взимаш 200мг магнезий вечер за оптимално усвояване на вит Д.

# 487
  • Мнения: 134
К2 и магнезия дали са добре при опити за бременност и последващо забременяване

# 488
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 939
Да, спират се при положителен тест и се обсъждат сали да се подновят с лекаря. Иначе са полезни за организма и подготовката му.

# 489
  • Мнения: 36
Аз понеделник съм записала час при д-р Симеонова във Варна, а в петък съм при моя си АГ. Честно казано си моля всичко да е наред и да излезе причината, че от една седмица само мисля и мисля и все си вкарвам психози разни.
При мен Симеонова пусна много изследвания, но причината за абортите не се намери.

# 490
  • Мнения: 553
При мен в 8.г.с. се разбра категорично, че няма да се развие ембрион. Спрях прогестерона и лекарят ме посъветва да изчакам да се изчистя сама. Въобще не ми е споменавал за риск от загниване и инфекция. 🙄 Дойде ми след 20 дни. Може би процесът се забави, защото по принцип си имах много висок прогестерон. На другия ден получих силно кървене след прием на Аулин и ми направиха абразио.
Пих антибиотик, сега се боря със страничните му реакции. Вече месец имам болки в някои сухожилия и стави. 😔
Пълната упойка също не е безобидна, не ми се отрази добре. Няма ли да има край....

# 491
  • Мнения: 13
Има ли някоя тук, която е правила ендометриална биопсия(изследване на микробиом)? Сенкова я препоръча, ако микробиологията ми излезе чиста, но щял да ми я прави новият доктор в клиниката и съм леко притеснена.

# 492
  • село в ямболско
  • Мнения: 7 017
Има ли някоя тук, която е правила ендометриална биопсия(изследване на микробиом)? Сенкова я препоръча, ако микробиологията ми излезе чиста, но щял да ми я прави новият доктор в клиниката и съм леко притеснена.
аз имам

# 493
  • Мнения: 36
Има ли някоя тук, която е правила ендометриална биопсия(изследване на микробиом)? Сенкова я препоръча, ако микробиологията ми излезе чиста, но щял да ми я прави новият доктор в клиниката и съм леко притеснена.
И аз имам правена. Не е страшно. Болката е като при цикъл и трае 1-2 минути зависи от лекаря пак.

# 494
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 939
Daninka, как са нещата при теб?

Общи условия

Активация на акаунт