🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 11

  • 116 850
  • 3 055
  •   1
Отговори
# 1 605
  • Мнения: 689
Следващият епизод вече наистина изглежда интересен... Нека видим, ще задминем ли мама Светла, татко Танко и малкото Ети! ❤️


От родителските тела много ме грабнаха родителите на Маги, най-вече майка й. Маги самата има някаква увереност на обичано дете, както беше Валерия миналата година. Нека видим дали съм познала и как съм с интуицията. Simple Smile

# 1 606
  • Мнения: 832
В следващия епизод ще видим Маги с двамата си родителя; Надежда с баща си (тя е споделяла в предаването, че родителите й са разведени) и Йоана с майка й.

Майката на Магдалена много прилича на нея самата, даже говори 1:1 с нея. Бащата на Надежда ми се стори нагличък.

смятам, че е много добре за Валерия, че няма да е там. Сигурно ще й е изключително болезнено да вижда топлите връзки на другите 3 момичета с родителите им, било то и 1 родител.

# 1 607
  • София
  • Мнения: 167
На някого дали му е под ръка снимка на старата Надежда?
Преди да си прекрои лицето.
Заповядай - преди и след

Това е направо друг човек

# 1 608
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 573
Валерия нещо осъзна за себе си и се затвори тотално, ледена стана. Това е защитна реакция. Дали е непреживяна любов с някой бивш, дали просто че живот до лъскавия Алек с филмовите вечери не е за нея... А той наистина не е. Тя е изпълнена със несигурност и самоомраза, в главата й е хаос, в душата й е хаос. Тя никога няма да бъде като "нормалните" жени и няма да бъде с нормален мъж. Ако има късмет, ще бъде с някого, който да не я наритва в такива моменти на паника и несигурност, а я търпи, дава въздух, но и я разлиства фино - някой, който я разбира. Някой с други травми. Такъв е животът.
Имам чувството че си тръгна с ясното съзнание, че да - не е като другите и изтърва един желан от всички живот и мъж, но не нейният.

# 1 609
  • Мнения: 3 088
Е какво ѝ е странното на Валерия. Сърди му се, пред очите ѝ позволи да се мушне в леглото му друга. Тя си мислеше, че единствена е била най близка с него... там морето... сините вълни..😁
Именно. Което е доказателство, че секс е имало между тях. Може и да и е обещал нещо, той ми изглежда, че сякаш беше позахапал по нея, само че на нея май и стана ясно той какво мекотело е и и се отщя. Така си обяснявам поведението и

# 1 610
  • Мнения: 9 055
Всичко си е по сценарий, не може в гората ергенинът да спи сам, казали са задължително някоя да се събуди и да се мушне в другата палатка. На екипа им е все тая коя ще се навие, поговорили са сигурно с всичките поотделно. 
Ергенът си искаше Валерия на 3-то място, но Йоана намаза.
Липсват някакви кадри, нещо не се връзва, тия разговори са ми като закърпени.

# 1 611
  • Мнения: 271
Валерия нещо осъзна за себе си и се затвори тотално, ледена стана. Това е защитна реакция. Дали е непреживяна любов с някой бивш, дали просто че живот до лъскавия Алек с филмовите вечери не е за нея... А той наистина не е. Тя е изпълнена със несигурност и самоомраза, в главата й е хаос, в душата й е хаос. Тя никога няма да бъде като "нормалните" жени и няма да бъде с нормален мъж. Ако има късмет, ще бъде с някого, който да не я наритва в такива моменти на паника и несигурност, а я търпи, дава въздух, но и я разлиства фино - някой, който я разбира. Някой с други травми. Такъв е животът.
Имам чувството че си тръгна с ясното съзнание, че да - не е като другите и изтърва един желан от всички живот и мъж, но не нейният.

Не съм съгласна. Млада е, и ако потърси помощ, може да се промени и да преживее тези неща.
Отнема време, но не е невъзможно. Надявам се наистина да се е отключило нещо в нея, което ще я подтикне да ‘освободи’ тези насъбрани травми.

# 1 612
  • Мнения: 608
Покрай приятелството с Маги на Валерия продуцентите поизмиха малко от  арогантността, вулгарността и безпардонността й. Като влезе визуално най-много ми хареса : екзотична , по-малка, уж невинна . А после блесна с присъствие с топ простакесите на сезона. Никакви допирни точки с Ергена., освен  сексуално привличане сред стадо нападнали го по договор жени. 
  Много показателно беше  колко е елементарна в предпоследния епизод,  като бързо заяви , че е свирила на муз. инструмент ( нищо че е било в 6  клас в урок по музика) . Меломанът Ерген я пита каква музика слуша -тя всякаква. То само това да е .

# 1 613
  • Мнения: 1 128
Е какво ѝ е странното на Валерия. Сърди му се, пред очите ѝ позволи да се мушне в леглото му друга. Тя си мислеше, че единствена е била най близка с него... там морето... сините вълни..😁
Именно. Което е доказателство, че секс е имало между тях. Може и да и е обещал нещо, той ми изглежда, че сякаш беше позахапал по нея, само че на нея май и стана ясно той какво мекотело е и и се отщя. Така си обяснявам поведението и

Добре де, защо да е мекотело? Може ли пример от поведението му, с който да ми докажете, че е мекотело?

# 1 614
  • Мнения: 9 055
Вал,  музика и филми? - не е нейното.

# 1 615
  • Мнения: 5 899
Предлагам пак анкета за най-харесван ерген. После ще сравняваме резултатите с предишната.

# 1 616
  • Мнения: 39 746
Ще гласувам само, ако Танко е включен в анкетата!

# 1 617
  • Мнения: 689
Ще гласувам само, ако Танко е включен в анкетата!
То тогава няма да има смисъл от нея, при предварително ясен победител... 😌

# 1 618
  • България
  • Мнения: 1 319
Скрит текст:
Е какво ѝ е странното на Валерия. Сърди му се, пред очите ѝ позволи да се мушне в леглото му друга. Тя си мислеше, че единствена е била най близка с него... там морето... сините вълни..😁
Именно. Което е доказателство, че секс е имало между тях. Може и да и е обещал нещо, той ми изглежда, че сякаш беше позахапал по нея, само че на нея май и стана ясно той какво мекотело е и и се отщя. Така си обяснявам поведението и

Добре де, защо да е мекотело? Може ли пример от поведението му, с който да ми докажете, че е мекотело?

Единственото меко нещо в него са бузите му, искат да ги щипнат.

# 1 619
  • Мнения: 5 899
След поведението на Вал тази вечер си мисля, че и нещо друго може да е било... Меко. 🙊

Общи условия

Активация на акаунт