Работилница за великденски чудеса в София,НОВА ТЕМА

  • 18 929
  • 401
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 6 743
петък-Роси,Миленка,Сънили,Весето,Каролина,Нези,Гери,Руми,Маринка

събота-Ева,Нези,Криси,Дамаянти,Зари,Линда,Гери,Миленка,Маринка,Руми,Весето
-библиотеката-Миленка,Гери,Ева,Линда,Нези
-църквата-Дамаянти,Криси,Зари,Маринка,Eти,Руми,Весето,моми4етата от Видин

неделя-Маринка,Мариета,Роси(14.00-17.00),Криси,Линда(до 15.00),Гери,Зари(до 15.00),Петя,Ивето
-библиотеката-Роси,Линда,Гери,Петя,Весето
-църквата-Зари(до14.00),Криси,Ети,Маринка,Матакосмата,Мила(логопедката),Ruxi HugДамаянти

Това е последно,съгласувано е с пове4ето от вас по тел.

Криси,поеми организацията на църквата,аз поемам с Миленка библиотеката.Разбирайте се по места Twisted Evil за по-подробен график в самите дни Praynig

В петък и Дамаянти ще е на Славейков, ама след 12:30  Twisted Evil (ей не ме щеш и тва си е  Laughing Mr. Green  Heart Eyes) И се обърквам като съм един път Ивето друг път Дамаянти - все пак сме две Ивета Grinning

# 331
  • Мнения: 4 195
Иве взимай я Peace

# 332
  • Мнения: X
Малко OFF  от темата.
Дамаянти, на теб и на Емито от форума съм ви много сърдита! Twisted EvilИ без да ме питате защо, ще ви кажа.
Как можахте да пуснете във форума рецептата за чийз кейк.Сега у нас докато свърши единия и вече се забърква следващия.Не се мъча да отслабвам ама гледам и да не надебелявам.А с тоя чийз кейк...Мисията невъзможна

# 333
  • sofia
  • Мнения: 7 477
петък-Роси,Миленка,Сънили,Весето,Каролина,Нези,Гери,Руми,Маринка

събота-Ева,Нези,Криси,Дамаянти,Зари,Линда,Гери,Миленка,Маринка,Руми,Весето
-библиотеката-Миленка,Гери,Ева,Линда,Нези
-църквата-Дамаянти,Криси,Зари,Маринка,Eти,Руми,Весето,моми4етата от Видин

неделя-Маринка,Мариета,Роси(14.00-17.00),Криси,Линда(до 15.00),Гери,Зари(до 15.00),Петя,Ивето
-библиотеката-Роси,Линда,Гери,Петя,Весето
-църквата-Зари(до14.00),Криси,Ети,Маринка,Матакосмата,Мила(логопедката),Ruxi HugДамаянти

Това е последно,съгласувано е с пове4ето от вас по тел.

Криси,поеми организацията на църквата,аз поемам с Миленка библиотеката.Разбирайте се по места Twisted Evil за по-подробен график в самите дни Praynig

В петък и Дамаянти ще е на Славейков, ама след 12:30  Twisted Evil (ей не ме щеш и тва си е  Laughing Mr. Green  Heart Eyes) И се обърквам като съм един път Ивето друг път Дамаянти - все пак сме две Ивета Grinning

извинявай,моля те,полудех днескаааааа Mr. GreenОк,4акаме те Hug

от днес върви инфо по си4ки новинрски емисии на ТВ Европа,утре Хоризонт сутринта и в.Дума(цяла статия за събота) Hug

Съни,щяхме да ги нама4каме и не ги вадихме.Никой не си купил престика,споко.Удоволствието ще е ваше Mr. Green
Днес досъбирах това-онова,има нови неща,вси4ко ще е супер мили4ки мои дружинни Twisted Evil
аре,до после  bouquet

това от мен

# 334
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Клипа по ТВ Европа върви на всеки 4ас на 5тата минута от Новините Twisted Evil
Има клип4е от срещата в неделя,вижте си децата в него Heart Eyes.Е,клипа по4ва с най-голямото-Дамаянти Hug

# 335
  • Мнения: 3 248
Няма ли го някъде качено в нета?! newsm78

# 336
# 337
  • Мнения: 1 878
Да знаете само какви цени са напраскани по яйца и разни подобни на пазара на Красно село  Shocked имаше разни покривчици карета за по 3лв., може би и в Била има  newsm78, Роси ако трябва да се купят, аз имам две, но са различни - да ги взема ли  Thinking. Оставих флаери в магазинчето за кинкалерия дето пазарувам............и вече ме тресе нетърпението за утре  Hug
Ииии, кога пък снимахте в неделя  Thinking нищо не съм разбрала   Crazy

Намерихте ли клони, ножици да си носим ли ................. Hug

# 338
  • Мнения: 4 195
ама Ева снима май - тя е виновна Crazy

# 339
  • София
  • Мнения: 6 743
ама Ева снима май - тя е виновна Crazy
Сега ще гледам и ако не съм се побрала в кадър ще я пребия  Twisted Evil

# 340
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ама Ева снима май - тя е виновна Crazy
Сега ще гледам и ако не съм се побрала в кадър ще я пребия  Twisted Evil

 Joy Joy Joy

Съни,вземи и ножиците ,клоните,тоягата,сопата............вси4ко Twisted Evil

# 341
  • sofia
  • Мнения: 7 477
  bouquet

Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 17:25 от lavender

# 342
  • София
  • Мнения: 6 743
Репортажа е супер, децата също, а аз заемам целия обектив  Joy  Joy  Joy
Ево, БРАВО за снимките.Heart Eyes
 Децата са страхотни - снимани са почти всички в близък план  Hug  Peace
Най-хубавото е, че инфото върви ПРЕДИ базара  Hug
Сигурно няма да мога да спя нощес от нетърпение  ooooh!

# 343
  • Мнения: 4 195
АЗ ПЪК ВЕЧЕ ОФИЦИАЛНО ИСКАМ ДА ВИ ПОЖЕЛАЯ УСПЕХ УТРЕ, ТАКА, КАКТО САМО ДБМ МОЖЕ ДА ГО ПОСТИГНЕ - ИСТИНСКИ, НЕПОКВАРЕН И С ЕДНА ЕДНИЧКА ЦЕЛ - ДА НАПРАВИМ ЖИВОТА НА РИБЕТАТА МАЛКО  ПО - ДОБЪР. УСПЕХ НА ВСИЧКИ, КОИТО УТРЕ ЩЕ ОТКРИЯТ БАЗАРА, НИЕ В СЪБОТА ЩЕ ДОДЙЕМ ЗА ПОДКРЕПЛЕНИ.
ОЩЕ ВЕДНЪЖ ОГРОМНИ БЛАГОДАРНОСТИ НА ВСИЧКИ, КОИТО ВЛОЖИХА ТРУД, ЕМОЦИИ И НАЙ - ВЕЧЕ ЖЕЛАНИЕ И НИ ПОВЯРВАХА ЗА 6-ТИ ПОРЕДЕН ПЪТ И НИ ПОМОГНАХА, ДА НАПРАВИМ ОТНОВО БАЗАРА. СИГУРНА СЪМ, ЧЕ ЩЕ ИМА УСПЕХ И НЕКА БОГ Е С ВАС. ОБИЧАМ ВИ

# 344
  • Мнения: 1 878
Ей сега открих, че една кофичка със сито отгоре ще ни свърши чудесна работа за поставка на набучените на клечки яйца и други подобни, така че който има кофички със сито отгоре може да вземе, че аз имам само една  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт