Придобивки пролет- лято 2007

  • 49 601
  • 810
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 5 318
Ето ги не успях да ги ка4а ж снимка бг. ама се надявам да ги отворите в yahoo, сегаще ка4а и на много сладки потни4ета за скини панталони и дънки .


http://pg.photos.yahoo.com/ph/me4onka/album?.dir=a505scd&.sr … com/ph//my_photos
обувките ме разбиха.

# 751
  • Мнения: 5 622
Да поизчакаме до към 40-та страница и да пусна нова тема, а?  newsm78

# 752
  • София
  • Мнения: 3 772
Ето ги не успях да ги ка4а ж снимка бг. ама се надявам да ги отворите в yahoo, сегаще ка4а и на много сладки потни4ета за скини панталони и дънки .


http://pg.photos.yahoo.com/ph/me4onka/album?.dir=a505scd&.sr … com/ph//my_photos
Тези двете роклички на черно/бели цветчета- идвам да ти ги открадна-СТРАХОТНИ САААА!!!!!
А и видях имаш и подходящи обувки-ИДВАММММ Twisted Evil Laughing

# 753
  • Мнения: 216
Много сте бързи аз още ка4вам ooooh!

# 754
  • Мнения: 1 941
Lil_Vixen страшен шопинг си направила! Моят фаворите е първата рокля с дантелката отдолу .....

# 755
  • Мнения: 619
Ето ги не успях да ги ка4а ж снимка бг. ама се надявам да ги отворите в yahoo, сегаще ка4а и на много сладки потни4ета за скини панталони и дънки .


http://pg.photos.yahoo.com/ph/me4onka/album?.dir=a505scd&.sr … com/ph//my_photos

 #Crazy
леле какви красиви рокли ... нямам думи
Жалко,че едвали ще са ми по джоба  Tired

# 756
  • Мнения: 5 622
Lil_Vixen

Не са от Бг купувани рокличките, така ли?  Rolling Eyes Страшно ми харесаха..Особено черно-белите  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

Дай линк, ако имаш на магазините(ако имат де), от където си ги купила..Може да се класирам онлайн  ooooh!

# 757
  • Мнения: 1 236

Кошни4ка поздравявам те за обув4иците,страшни са! HugДали имаше и други цветове,обърна ли внимание?В розово са много сладки,ама няма да ми подхождат на нищо newsm78

# 758
  • Мнения: 216
Lil_Vixen

Не са от Бг купувани рокличките, така ли?  Rolling Eyes Страшно ми харесаха..Особено черно-белите  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

Дай линк, ако имаш на магазините(ако имат де), от където си ги купила..Може да се класирам онлайн  ooooh!
За съжаление не са от БГ, а от кварталният мол, и нямат онлине, но може да проверите в Target.com, обикновенно имат модерни неща на достъпни цени , но незнам как е с доставка до бг. newsm78 и аз ще проверя Peace.

# 759
  • Мнения: 1 941
dilandii по принцип има и други цветове, това моделче на Replay е много популярно - всяка година пускат по няколко цвята. Аз имам вече 4-ти чифта  Blush все от тея и съм много доволна. За съжалние като си ги купувах онзи ден в магазина на Витошка имаше само този цвят и едно зелно, много гадно. Незнам къде другаде се проват в София, може там да има по-голямо разнообразие.
В Targetдрехите не са ли много нискокачествени??? Thinking

# 760
  • Мнения: 216
 Не има прили4ни на достъпни цени и говорим за ежедневни дрехи за по 1 сезон( нали не искаш да носиш пове4е от 1 сезон нешо старомодно!!!)та на Nautica, Mossimo, Isaac Mizrahi, Xhilaration,  не по-лошо ка4ество от Гап и Олд Нейви, пък и това е единственият по-достъпен за който знам да има вси4ко от тоалетна хартия до мебели Peace
 П.П. Друг такъв намалени дизайнерски ще да е  Burlington coat factory, но за тях не знам дали доставят ина4е е доста достъпен и имат : DKNY, Polo RL, Liz Claibourne ...........

# 761
  • София
  • Мнения: 1 956
Да се оплача - днес излязох за пръв път след раждането по магазините - имам нужда да си пообновя гардероба - почти нищо не ми става. Обиколих моловете и Солунска и останах потресена от това колко безвкусно кичозни или парцалиови дрехи има... И накрая си купих само 2 блузки... Не мога да проумея защо от доста време насам магазините се пълнят с дрехи-страстоубийци.

# 762
  • Мнения: 216
Аз бих искала да се поразходя по БГ магазините, много би ми било интересно, имате ли линкове кам някои БГ магазини 4е да позяпам Praynig Praynig Praynig

# 763
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Не има прили4ни на достъпни цени и говорим за ежедневни дрехи за по 1 сезон( нали не искаш да носиш пове4е от 1 сезон нешо старомодно!!!)та на Nautica, Mossimo, Isaac Mizrahi, Xhilaration,  не по-лошо ка4ество от Гап и Олд Нейви, пък и това е единственият по-достъпен за който знам да има вси4ко от тоалетна хартия до мебели Peace
 П.П. Друг такъв намалени дизайнерски ще да е  Burlington coat factory, но за тях не знам дали доставят ина4е е доста достъпен и имат : DKNY, Polo RL, Liz Claibourne ...........
Давайте линкове Hug

# 764

Общи условия

Активация на акаунт