VIP Brother 2 - 13 - Финалът!

  • 37 920
  • 1 111
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 1 343
аз съм от  МерКуриЙ Mr. Green
Явно са доста близки Simple Smile

# 856
  • Мнения: 1 343
Съгласна съм с това  Peace
Кaril  за възпитанието на Хриска и Венета май доста може да спори/без да се караме,разбира се/.Хич не ги определям като чисти и морални душички .


Хмм защо сравняваме нали на мен се каза да не сравнявам .. А и тук боже мой защо намесихме Венета и Христина ... Както и да е ... Да по мислим малко ... На теб конкретен въпрос ?
ТИ БИ ЛИ ОТМЪСТИЛА ТАКА НА ЖЕНА ?

# 857
  • Мнения: 2 829
Мацка и Илияна--съгласна съм с вас!!!!!!!!!!!!!

# 858
  • Мнения: 2 673
Съгласна съм с това  Peace
Кaril  за възпитанието на Хриска и Венета май доста може да спори/без да се караме,разбира се/.Хич не ги определям като чисти и морални душички .


Хмм защо сравняваме нали на мен се каза да не сравнявам .. А и тук боже мой защо намесихме Венета и Христина ... Както и да е ... Да по мислим малко ... На теб конкретен въпрос ?
ТИ БИ ЛИ ОТМЪСТИЛА ТАКА НА ЖЕНА ?

.....може ли аз да отговоря на нейния въпрос Mr. Green...Аз, никога не съм постъпвала така към жена, независимо дали ми е противна, дали е "проста, селска пръчка"\този израз го научих тук\...Просто има други начини "да и дам урок", не и този да предизвикам скандал между нея и мъжа и, или да му се слагам дибидюс\тази дума незнам кво значи\ Mr. Green Mr. Greenтова ми е под достойнството, под възпитанието, и...просто не ме интересува...даже ако виждам, че има проблем между мъж и жена, ще направя всичко възможно или да ги оставя насаме да си го решават, или ако искат мой съвет, ..бих ги посъветвала...как да спасят нещата помежду си..НО В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЯМА ДА НАЛИВАМ МАСЛО В ОГЪНЯ, пък дори и хората не да са от село....от пещера да са....

# 859
  • Мнения: 8 476
Някой да ме светне,тази вечер ли е финалът?

# 860
# 861
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
......съгласна съм, че Венета и Хиса я коментираха, просто те имат различно възпитание, за тях е неморално поведение, това което за Деси Е...........

В някои от предните теми доста се изписа за морала на семейната жена Венета, и по-точно за начина й за израстване в кариерата  newsm78, който по никакъв начин не може да се нарече морален.
За Христина - не знам. Като танцуваше с Деси, не й личеше да й страда морала...  newsm78

# 862
  • Мнения: 1 952
Значи викаш щом жената на брадъра и тя е Христина и детето им колкото Здравковото, работата е нагласена Хриси да спечели...вери интерестинг логика бих казала..доказателството също...не разбрах едното кво общо има с другото.
Сега да не изкараш, че Ицка е жена на големия брат, а не на малкия Здравчо Joy hahaha Joy

# 863
  • Мнения: 6 649
WomanitKa не сравнявам Кaril писа за възпитанието на Хриса и Венета и изказвам мнение за написаното от нея.

За отмъщението ......не знам ,но бих се вбесила ако ме правят без вина виновна шушукат зад гърба ми, гледат деколтето ми/то не че вече има нещо интересно за гледане/
Имате предвид когато Деси танцува по бански ли?
Ако е за тогава аз мисля ,че тя просто се забавляваше ,а не е отмъщавала.

# 864
  • Мнения: 599
А Деси Слава по какъв на4ин е направила кариерата си?

# 865
  • Мнения: 2 673
......съгласна съм, че Венета и Хиса я коментираха, просто те имат различно възпитание, за тях е неморално поведение, това което за Деси Е...........

В някои от предните теми доста се изписа за морала на семейната жена Венета, и по-точно за начина й за израстване в кариерата  newsm78, който по никакъв начин не може да се нарече морален.
За Христина - не знам. Като танцуваше с Деси, не й личеше да й страда морала...  newsm78

Венета мисля, че е несравнима кариеристка, но обича семейството,\може би защото не е имала такова\ консервативно е възпитана...ПОНЕ ТОВА ПОКАЗВА. Не ми харесва това, че все още се смята неготова за бебе...Но и пожелавам да си има..!
ох, ще гледам...
бб

# 866
  • Мнения: 2 673
илияна сърталанска  ,
Деси веднъж под въздействието на ОТвратителната за мен Ката, се огъзи мноооо яко НАРОЧНО пред сДръвко, ...тя просто му се натресе под носа, той разбра, че го провокират, обаче. Съвсем не е вчерашен.
ето това беше страшно тъпа постъпка, но вече не ми се говори за нея...Кой кво видял, видял, всеки за себе си да си прави поуките.
 

# 867
  • Мнения: 419
Прави ли ви впечатление, че Тишо постоянно си играе с халката (вади я от пръста си)  Thinking
Хайде психоложките да кажат какво означава това  smile3502
мога и аз, но по-късно bowuu

# 868
  • Мнения: 1 343
Ихихихи Simple Smile
Само да споделя коментар на моя мъж ..
Тази пък .. какво се нерви Simple Smile Ако беше ти щеше да идеш и ти да й извъртиш един по задника Simple Smile
Явно жената няма чуство за хумор Simple Smile
Това по повод дали се сравнявам с Христина Simple Smile
Не не се но ме е яд че деси падна толкова ниско и как се оставя Катя да я маниполира .

# 869
  • Мнения: 2 673
Прави ли ви впечатление, че Тишо постоянно си играе с халката (вади я от пръста си)  Thinking
Хайде психоложките да кажат какво означава това  smile3502
мога и аз, но по-късно bowuu

..не съм психолог, макар че съм учила психология...сДръвко също си я въртеше!! тежи им брака, колебаят се!!!!!!недоволстват от нещата и искат да ги променят...

Общи условия

Активация на акаунт