Умеете ли да броите до 10?

  • 2 123
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 975
Какво 10 аз направо на-1 паля Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 1 363
Ми не Blush изобщо не съм търпелива и в повечето случаи ми играе лоша шега, защото все избухвам там дето няма смисъл т.е. отсрещния човек никога няма да разбере от нищо

# 32
  • Мнения: 1 343
Малее по принцип съм много търпелив човек не крещя не викам , но до един момент в който ве4е не издържам ..и паля метлата ... И май скоро пак ще я яхам в момента пълня резервоара ама почти е до горе и незнам тоя път накъде ще избие.

# 33
  • Мнения: 488
Аз и до 1 не стигам.... нула и тръгвам да казвам 1 и вече около мене хвърчат парцали и части от тела  Joy

# 34
  • Мнения: 2 407
Не винаги.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 775
За съжаление- ДА!

# 36
  • Мнения: 24 467
Това е едно от най- големите и ползотворни постижения в живота ми. Едно време точно тази ценност хич не я владеех и от това за мен и околните произхождаха сума ти бели. Сега поне до 10 се научих да броя, само дето се замислям, дали не следва да увелича числото?

# 37
  • Мнения: 227
1.10=10 и се мятам........ #Cussing out

# 38
  • Мнения: 393
Не съм агресивен човек , ако трябва да кажа нещо мога да го кажа и тихо и пак да всея респект .
Почна ли да говоря отчетливо и бавно хората около мен знаят , че е по -  добре да замълчат или поне да сменят тона .
  Crazy

# 39
  • Мнения: 227
Това,че паля от раз,значи ли че съм агресивна?...не мисля. Simple Smile

# 40
  • Мнения: 3 447
Разбира се. Когато съм работила с хора, е било задължително - не мога да псувам всеки клиент, който ме ядоса, все пак.
Сега броя, когато става дума за детето.

# 41
  • Мнения: 803
Зависи от човека срещу мен. Има хора, с които се налага да броя и до 100, но има такива,които са способни така да ме предизвикат,че хич да не се сетя да броя - с тях така се е получило защото в миналото съм брояла и съм си мълчала, а то се е натрувало, натрупвало... Whistling

# 42
  • Мнения: 1 299
В работата броя....но до 10 не стига....ама бря яко, щотот там не мога да си позволя да избухна. У нас - крещя и си викам, и си се паля и така...

# 43
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не, не го умея и не го намирам за уместно, това броене.
 Избухвам когато трябва, по добре е и другата страна да не брои.

И аз така мисля. По-рано броях до 10 не, а до 110...Нищо...Само отровени нерви. По-добре е да си кажа всичко.

# 44
  • Мнения: 2 444
Броя до 20.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт