Новите безвредни бои за коса на Hennaplus

  • 44 844
  • 266
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 1 750
Снощи си поръчах от ДаНет:

1.Hairwonder - Активно подхранващ балсам
2.Hairwonder - Терапия горещо олио
3.Безамонячна боя за коса "Burgundy"

Сега чакам с нетърпение да си ги получа и да ги изпробвам Crazy

Какво става,доволна ли си от продуктите?

# 106
  • Мнения: 375
А аз  взех противопърхотния за мъжа ми  и видимо ефект има!Какво ли не е пробвал, но от тозислед 3 измиване ефекта  е налице.
 И при мене шампоана за обем и флуида за обем  са най-любими продукти!
http://www.frenchtop.com/Catalog_Frenchtop/Information.asp?SKIN=HPShampoo
http://www.frenchtop.com/Catalog_Frenchtop/Information.asp?SKIN=Hairwonder_2
Определено щe  си боядисвам косата  с  тези бои на Hennaplus. Peace

# 107
  • Мнения: 1 063
... И при мене шампоана за обем и флуида за обем  са най-любими продукти!...
Определено щe  си боядисвам косата  с  тези бои на Hennaplus. Peace...

Купила съм за мъжа ми шампоана за обем. Още не го е ползвал.
Определено засега и аз ще съм с боята на Hennaplus. Може само да премина на безамонячната, евентуално.

# 108
  • Мнения: 2 768
Безамонячната боя доста добре покри белите коси и цвета се получи добър, няма никакво червенеене, чист кестеняв цвят.
Условието е обаче да се държи 90мин на главата, завита с домакинско фолио (че и една с една кърпа се завих).
Сега се поизми, но мина почти месец, пък и аз често си мия косата (когато има вода  Mr. Green)

# 109
  • Мнения: 1 063
eta, благодаря! Полезна информация.

# 110
  • Мнения: 4 076
Разглеждах цветовете в Данет,но няма черен.Изобщо ли няма черен(или поне тъмнокестеняв)цвят в каталога или просто в момента не е в наличност?Не видях и дълготрайни бои... Thinking

# 111
Искам да поизсветля малко естествено тъмно русия ми цвят  Flutter
Кое да си взема:
1) Natural Blond Spray
Натурален изрусяващ спрей
Загатнато русо или екстравагантно русо, равномерно или на кичури, с възхитителни отенъци или просто слънчево русо, с натуралния спрей за изрусяване на косата всичко е възможно.
Резултатите от този спрей с лайка са невероятни, и в същото време той подсигурява на косата най-добрата грижа.
Закачливите, изтънчени слънчеви ефекти на русото могат да бъдат лесно възпроизведени чрез Blond Spray - спреят изсветлява косата с до 2 нюанса.
Той съдържа поддържащи съставки като безцветна къна за брилянтен блясък, лайка за златно рус цвят и Д-пантенол,провитамин Б5

или
2) къната - COLOR POWDER
Hennaplus Colour Powder e траен оцветител за коса и не съдържа амоняк, прекис или метални соли.
100% натурална къна с растителни екстракти.
Къната е идеален оцветител за хора с много фина и тънка коса. Косата става по-здрава и плътна. Нещо повече, къната придава изключителен блясък!

# 112
  • Мнения: 375
Опитай с Блонд спрей, ако наистина ти е естествена косата. След 2 - 3 пъти  ефект  има, след употреба на сешоар, че сега е зима и няма слънце.

# 113
  • София
  • Мнения: 211
къде може да се намери тази боя в София?

# 114
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
къде може да се намери тази боя в София?

В Данет  Grinning

# 115
  • Мнения: 375
Аз купувам от Аптека Ремедиум,има в Данет,  а в kassta.com  има  и бои! Peace

# 116
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Безамонячната боя доста добре покри белите коси и цвета се получи добър, няма никакво червенеене, чист кестеняв цвят.
Условието е обаче да се държи 90мин на главата, завита с домакинско фолио (че и една с една кърпа се завих).
Сега се поизми, но мина почти месец, пък и аз често си мия косата (когато има вода  Mr. Green)


Ета,щракни един кичур, за да видя нагледно хубавия цвят. Grinning

# 117
  • Мнения: 795
В нета никъде не намерих безамонячна боя - тъмно русо   #Cussing out има само златно русо. И по магазините ли е така? Исках да пробвам да изсветля малко кестеявата си коса, но не намирам, а не мога да ходя за една боя до София  Cry

# 118
  • Мнения: 375
Ако искаш да се изсветлиш с -1-2 тона вземи от много леката им боя -номер 7 е тъмно рус!
или блонд спрей

# 119
  • Бургас
  • Мнения: 702
Аз също искам да си взема от тази боя, но се чудя от кой вид, а също и за цвета.
До сега ползвах Кастинг на Лореал, но усещам, че не се отразява добре на косата ми. Стана една суха, капе повече от нормално, освен това и най-светлия цвят ми е тъмен. По принцип съм с кестенява коса, но имам и доста бели косми. Последния път Кастингът нещо не ми хвана. В момента изглеждам ужасно, но чакам да се отмие още малко и да сменя боята.
Бих искала нещо светло кестеняво, което да покрива белите коси.
Приемам съвети и препоръки.   Blush

Общи условия

Активация на акаунт