Тичат НОЕМВРИйските деца върху килим от есенни листа!!!

  • 11 324
  • 290
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 195
Здравейте и от нас!

Първо честито на всички празнуващи, проходили, озъбили се!   bouquet

На Весето специални поздравления за годишнината!  smile3525

Аз да се похваля, че днес Кати за първи път яде манджа от ДК. Поръчахме от ОЗИ, донесоха го в 10.00, така че и на сутрешна разходка излязохме малко. Папка спанак с ориз, много вкусно, и важното е че на нея и хареса, всичко изяде. Сега имаме крем ягода за следобяд и супа патешко с фиденце за довечера. Та по този повод да питам мамите ползващи ДК, супата кога я давате? Знам, че масово се дава вечер, но си мисля да давам част на обяд преди основното и останалото вечер с някоя кашичка за десерт. Знам ли...  newsm78 Вие как процедирате?

За обувките, аз взех на КиК, буйките с ципче отдолу и връзки. Само това и стана. Даже ако не и стегна хубаво връзките си ги изхлузва. Харесах иначе много обувчици по магазините, ама ще чакам да и порасне малко крачето и да проходи по-стабилно. За сега тия са и ок, има още едни розовички с по плътничка подметка, та стават все още за навън.

Иначе Кати е станала като торнадо. Толкова бързо се придвижва, и предимно по ламината лази, та са и вечно студени ръцете. Вече съм вдигнала всички саксии, украси от пода, всичко пипа, лапа, троши. Сега е открила, че в кухнята е интересно и разтребва разни торбички, опитва се да влезе в кофата за боклук  Sick Ето малко снимки на 10 месеца точно как шета :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=168620&photo=51

Ети, Ечи, много хубави инициативи! С удоволствие ще се включа. Много уважавам хората, които се занимават с такива неща.  smile3501 newsm51

Снимките от срещите са страхотни, бебоците са невероятни! Дано и ние скоро успеем да се включим на някоя среща, че все нещо съм недоразбрала или имам друга работа... Несериозно е това моето. Лошото е, че не съм с кола и не съм много маневрена.

Ааа! Изложбата на моста на НДК, дето каза Гадамер за нея вчера, е страхотна! Обезателно намерете време да отидете! Аз съм я гледала 2 пъти, преди 2 години във Виена и сега през юли в Белград. И сега ще отида отново! Много красиви снимки. А и е на открито, може спокойно с бебоците да разходи човек, безплатно!

# 181
  • Мнения: 168
Ейййй... ама много се смях!    Joy
Това е писмено детско съчинение, което се съхранява в Педагогическия музей в Париж. Темата му е да се опише птица или бозайник.

” Птицата, за която ще пиша, е бухълът. Бухълът не се вижда денем, а нощем е по-сляп и от къртица. Не знам нищо особено за бухъла, затова ще продължа с друго животно, което си избирам - кравата.
Кравата е бозайник. Има шест страни: лява, дясна, горна и долна. В задната страна има опашка, от която виси четка. С тази четка се гонят мухите, за да не падат в млякото. Главата служи да излизат рога от нея и, освен това, защото устата трябва да стои някъде. Рогата са за да се бие с тях. От долната страна е млякото. Оборудвана е така, че да може да се дои. Когато я доят, идва млякото и вече не спира. Как го прави това? Никога не съм го разбирал, но то тече с още по-голямо изобилие.
Мъжът на кравата е бикът. Бикът не е бозайник. Кравата не яде много, но онова, което изяжда, го яде на два пъти и така има достатъчно. Когато е гладна, мучи, а когато не казва нищо, значи, че вътре е пълна с трева. Краката й стигат до земята. Кравите имат много развито обоняние, поради което можеш да ги подушиш от много далече. И заради това въздухът в полето е толкова чист. “


п.п Ечи, много е удобно така чрез epay ... човек може много лесно /ако има възможност/ да даде някой лев!

ЛЕЛЕ КАК СЕ СМЯХ! Не знам кое да отлича,май това, че краката й стигат до земята!!!! Офисът се търкаля от смях и работния процес е в канавката!

Дано да е ОК с ипея, предишния път сме държали (срам не срам) стар Айбан два месеца! сега уж всичко е провелено по три пъти! Утре ще качим първите резултати от гражданските дарения. Иначе по уговорка Еврофутбол дават 12 хиляди. но до 50 ...

Ети, може, даже търсим кандадити, писах на имейла на ДБМто.

Честита годишнина, Весе! Много любов и да се ревнувате на стари години като най-симпатичните баби.дядковци

# 182
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 410
Здравейте момичета. Ще пиша набързо и накратко, че нещо тия дни съм нон-стоп навън и ме мързи много да пиша. Имам много да разказвам, ама искам да подкрепя разказа и със снимков материал, а сега точно няма начин, така че като кача снимките ще разклюкам.

Вчера се видях с Лайтблу, беше много хубаво.

Освен това от 2 дни ходя на зъболекар за по няколко часа  newsm45 , че имам много неща за правене...

Ечи разпратих сайта насам-натам, ще преведа и парички  Peace

Ох, сори, ама толкова засега от Мариянка-Мързеланка  Embarassed


Упс  - Весе ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!!!!1ОЩЕ 10 ПЪТИ ПО ТОЛКОВА!!!(бре-бре-бре-бре)

# 183
  • Мнения: 1 064
Мина, ако ти трябва краен срок, за да се организираш, да ти дам Wink ...това в кръга на шегата...в близките 1-2 седмици не е проблем да ги пратиш Peace
echi, наистина страхотна инициатива...сега ще разгледам и почета по-обстойно smile3529
T@LI, това съчинение ме разсмя до сълзи Joy Joy Joy
Весето, радвам се, че всичко с пътуването се нарежда newsm44...още повече се радвам, че ще се видим с теб и къдрокосата хубавица Mr. Green
Dr.Jend, добре сте се завърнали! Адресът пращам на ЛС! Simple Smile
Gugi, аз супата я давам вечер, а на обяд - ястието и плод feeding Съдейки по снимките, Кати наистина е като торнадо...да ви е жива и здрава Heart Eyes
gadamer, бързо и безболезнено приключване със зъбните работи Peace

# 184
  • Мнения: 3 216
Гуги, и аз все се каня да питам за супата. Аз досега давах и двете(супа и пюре) за обяд, ама така и така й идват много, мисля да й давам половината супа и цялото пюре за обяд, а другата половина от супата за вечеря  Peace Това измислих, защото от кремчето следобяд, преминаваме направо на АМ вечерта, малко  ми се струва  newsm78  Ако пък й давам по-богата вечеря, може би няма да си иска АМ, а на мен ми се ще сутрин и вечер да си пие АМ поне до годинката. Та това измислих като вариант...

# 185
  • Мнения: 334
Гуги, супата се опитвах да давам вечер, но Гого упорито отказваше и все си иска нещо от нашата маса. От няколко дни му предлагам супата за закуска. За сега хапва половината /в нашата МК пълнят бурканчетата до горе - 300мл./. Не съм предлагала супа преди обедното меню.

# 186
  • Мнения: 498
Хай!

Благодаря за милите думи! Лина спеше, че се наложи да я събудя, за да се "запознаят"със София. Така де - чак до Търново отидохме, а тя нашата ще ми спи   Joy

Весе, много хубави и романтични снимки - сгря ми се душата Simple Smile И честита ви годишнина!!! Все така да се обичате!Бравос за кърменето:hug:

Ние вчера бяхме на косулт - Лина е наддала 400 грама и вече е 9360, и цели 70 см!!! Хремата отмина без да давам капки, слава богу.

Дженд, сори че не се видяхме повече, ама ме беше завъртяла някаква въртележка тогава, че и сама бях съвсем с детето.  newsm78

Гуги, много се смях на снимките - наистина си я представих Кати как вършее и събаря всичко за секунди Simple Smile

Мами, какво сирене - козе, овче, краве и на коя марка давате?   Shocked

# 187
  • София
  • Мнения: 549
Привет момичета  Hug

Аз тези дни трудно се включвам, защото Алекс не ми дава да мръдна от спалнята. В момента, в който види, че ще излизам започва неистов рев със сълзи и сополи. Аз издържам само 2 минути на тази картинка и бързо се връщам при него. В резултат на това къщата ми е разхвърляна, неизчистена, татито не е изгладен и т. н.

Весе, честита годишнина!!! Все така да се обичате и аз се присъединявам към пожеланията за малка принцеса!!!
Радвам се, че има и други ученически любови. И ние с татито се сгаджосахме на 15 г.Embarassed Снимките от Турция са прекрасни Peace

Много са хубави снимките на двете госпожици София и Лина Heart Eyes

Ечи, отивам да гледам и аз за инициативата

Честито на всички бебчета, които вече са християнчета. Пускам няколко снимки и на нашето (извинявам се за качеството)Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=156057&photo=71

Гуги, малката палавница добре се забавлява Joy

# 188
  • Мнения: 2 673
Здравейте мами!!

Роня, СОФИ много са сладки момичетата и ..са в тон, сякаш сте се уговорили Mr. Green

ЕЧИ, много добра идея даваш, чула съм само че има стипендии, но нищо по-.подробно незнам. Ще се върна да чета подробно, че едва приспах ДАни и бързам да чета и пиша..

ЗА млякото още не давам, само дето от Фризопеп минахме на Фризо ХА. НО за нас и това е постижение. Искам да давам козе, но ...няма  hahahaкоза наблизо, пък и да има..в нашия НЕекологичен район.. Sickсамо тежки метали по тревата..

ВЕСИ, МНОГО СТЕ ХУБАВИ!!! МНОГО ЗДРАВЕ и ЛЮБОВ БЕЗГРАНИЧНА!!!

# 189
  • София
  • Мнения: 243
ВЕСЕ, ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!!!! Още много любов да ви преследва през целия живот!!

За пътуването, ако Мерелин реши да бъде за 2 нощувки може и ние да ви вземем багажа.

Верче,
Алекс много е пораснал. Съжалявам, че вчера не успях да дойда навреме за кафенцето. Минах по-късно, но вече си бяхте тръгнали.

София и Лина са големи сладурани.  Heart Eyes Човек да се чуди как за избира снаха за сина. Тези малки ноемврийки са от хубави по-хубави.

Гуги, тайфунът  с нежно име Кати е направо невероятен. Още от малка е къщовница. Шета, прибира, нарежда.

Тали, паднах от смях Joy Joy Joy.

Роня, сиренце давам козе. Веднъж всех на Маджаров и не ми хареса. Това не се сещам какво беше, но Ники го хапва с удоволствие.

Май имаше и още,но Ники се събуди с рев. Ако се сетя ще пиша пак.

# 190
  • Мнения: 1 986
  Гери,много ми е труден изобра на сиренето Thinking,то или ще е меко и след като го изкисна ще се е разкашкало,или пък ще ми мирише...Така или иначе,купувам Добруджанско или на Елена.Сега са ми обещали домашно краве сирене,но вече и там да се съмняваш Confused

# 191
  • София
  • Мнения: 1 067
Веси, честита годишнина! Бъдете все така влюбени и щастливи!

Днес Йоанка става на 10 месеца, но на мен хич не ми е весело, понеже току що гледах по Нова Милен Цветков за малкия Криско, и ми стана толкова мъчно. Много се надявам това детенце да се оправи!

Аз сирене и купувам Дъга и го изкисвам.

И ние утре ще пробваме от кухнята на Ози. Мислех си, че е лощо това да съм вързана вкъщи да чакам манджата, ама то и времето май няма да е хубаво, така че току виж не сме пропуснали възможността за разходка.

# 192
  • Мнения: 302
Здравейте момичета!

Ето още няколко снимки от среща с Варненски мами. Мими така си падна по Дарин на Вени, че... Направо все да си мисли за мъжко...  Rolling Eyes Реши, че сладкия Дарко много и напомня на Кевин Костнър, даже и така си го кръсти... Сори, Вени!   33uu

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=88900&photo=179

Поздрави!

# 193
  • Мнения: 3 034
много са сладки Лина и София.

честито християнче на Злати !

Vesseto_s, страхотни снимки !!!! Честита ви годишнина - много да се обичате и да преодолявате всички трудности с усмивка !

# 194
  • Мнения: 2 673
ЧЕСТИТО НА ИНКА И НА АЛЕКС - НАШИТЕ ПОСЛЕДНО КРЪСТЕНИ БЕБИШОЦИ!!!

Дженд,
наистина Дарко е велик актьор, истински Оскарет ..ма то и майка му е голяма сладурана, така че.. Whistling
АНИТА, гледам те в скайпа че си на линия, пиши как сте!?

ГУГУ, малката наистина е доста подредителна Mr. Green Mr. Green Mr. GreenСъберат ли се с Дани ...ще е "майка плаче"..аз като свекърва  Crossing Arms Shocked
 Joy Joy Joy Joy Joy

Бубалинец, Алекс много е висок, бе?? Да е жив и здрав! аз също съм на нокти и къщата ми е вили на могили..ама мнооо ми дреме...писна ми ....


ФЪСТЪЧКА, ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА ЙОАНКА сладуранка!! НЕжното цвете на ноемврийския отбор!!  bouquet Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт