Режим на Пиер Дюкан - 27 част

  • 24 100
  • 576
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 402
Между другото, въпреки че кантара ми показва същото, явно има някакво отражение в сантиметрите, вчера за първи път от много време установих, че като застана с прибрани крака имам три дупки, една между глезените, една над прасците и една между бедрата, тази третата ме зарадва много, даже се похвалих на 1/2та за постижението. Grinning

# 511
  • Мнения: 4 002
Dvv, ти сега какво, ще хапнеш чувала с ябълки и после на диета. hahaha

Неее Joy  Смятам да хапвам малко ,а другото на фрешчета за детето Crazy
Много обичам ябълки и круши и ако започна сега диетата ще се изкуша и ще я разваля ooooh!

# 512
  • Мнения: 1 314
 Добър ден и от мен!
Честит празник, на всички носещи прекрасните имена Вяра, Надежда , Любов и София! newsm51
Dvv, много ще се радвам да се включиш към нас и да си пишем и тук! Като гледам обаче снимката, май нямаш нужда от такъв режим!
Аз мисля от днес да си направя само 2 протеинови дни, че в сряда е рождения ден на сина ми и няма да съм съвсем режимна. Нещо се чувствам тромава, макар кантара да не го показва и другите да ме харесват такава " доста отслабнала" А пък като свършат всички празници, обещавам да си вляза стриктен режим и фази!

# 513
  • Мнения: 1 890
Бачи, Hug ми тя каза вчера- цитирам" Отивам, както се казва да си изям черния дроб"
 И аз питам hahaha
Гери, така е, трябва да докарваш поне 1000 калории, иначе режимът не действа. Hug

Дива, ти да не стягаш годеж , та си почнала ремонта, че не знам дали ще се харесат "младите". Joy

А, не се дърпай сега! Уговореното си е уговорено! Кой ги пита - харесват ли се, или не!? Камина правя - да ги топли... Стягам я! Земай го още сега, че докато си нормализира хормоните - ще ме подлуди! Тази седмица два пъти сменям прическата / това ми е вместо психоанализа/ зарад него...

Да! Одобрявам я! Казвай кога ви е удобно!

Малии, кво ша прая сега, то чии хормони по-напред да укротявам hahaha

# 514
  • Мнения: 980
За обяд имам две пилешки шишчета + 2 домата !!! Мислите ми вече са носочени към тях...а още е рано  Embarassed

# 515
  • Мнения: 1 890
За обяд имам две пилешки шишчета + 2 домата !!! Мислите ми вече са носочени към тях...а още е рано  Embarassed

Закусва ли?

# 516
  • Мнения: 1 890
Бачи, как  си? Нищо не казваш. Hug Hug

# 517
  • Мнения: 3 202
Свалила съм пак, Фоли!
Сега ще коригирам линийката Flutter

# 518
  • Мнения: 1 890
Свалила съм пак, Фоли!
Сега ще коригирам линийката Flutter

Бравоооо! Бачи, ще ти оширочее още панталона , трябва да го сменяш.Ама то е за хубаво.  Ти си ни  гордостта Hug Hug.

Последна редакция: пн, 17 сеп 2007, 15:09 от foli

# 519
  • Мнения: 4 002
Dvv, много ще се радвам да се включиш към нас и да си пишем и тук! Като гледам обаче снимката, май нямаш нужда от такъв режим!

Ще се включа  Hug

Тези снимки са стари Mr. Green първата е на изпращането от гимназията ,а третата е на абуригенската ми Mr. Green сложих си ги за стимул.Тук ще ги виждам по често отколкото някъде из къщи Whistling

# 520
  • Мнения: 2 181
Джини  Hug, изяде ли си черния дроб? hahaha
Шегичка бе, мацка.  Laughing Такъв е лафа и ми скимна покрай вашите тортички вчера. Иначе не съм яла дроб. Mr. Green

# 521
  • Мнения: 980
Фоли, закусвам ами ..как не !! Омитам по една кофичка Култура с трици..Много си обичам закуската и много ме насища...но аз съм си ламя и бързо огладнявам  Joy

# 522
  • Мнения: 1 890
Джини  Hug, изяде ли си черния дроб? hahaha
Шегичка бе, мацка.  Laughing Такъв е лафа и ми скимна покрай вашите тортички вчера. Иначе не съм яла дроб. Mr. Green

А пък аз си помислих, че ще хапваш дроб, ква съм руса. ooooh! Hug

# 523
  • Мнения: 1 890
Фоли, закусвам ами ..как не !! Омитам по една кофичка Култура с трици..Много си обичам закуската и много ме насища...но аз съм си ламя и бързо огладнявам  Joy

Ми хапвай си тогава, нали е режимно. Не чакай, докато освирепееш от глад. Пък и колкото повече ядеш, толкова повече отслабваш. Иначе зацикляш на кантара. Hug

# 524
  • Мнения: 2 181
Мне, иронийка враках, че от мъка по вашите торти, ще отида да си изям черния дроб. Ама той моя хумор е странен, така че е простено да остана неразбрана.
Както е лафа : "само един човек успя да ме разбере и то погрешно"  hahaha

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт