ВеликоБритания, 11-та празнична

  • 16 816
  • 298
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 6 446
Мери,мъжът ми е там и искрено се надявам в най-скоро време и ние да отидем при него.Затова се записвам да следя какви са условията на живот  и всичко за децата.Simple Smile
Мъжът ми  е в Манчестър.Искам да ви попитам колко струва билетит  отиване и връщане Манчестър-София??

Зависи кога ще си го купиш..Ако е по-рано,естествено е по-малко. Ние нашите си ги взехме преди месец,и на човек излезе по 200 евро.
200 евро или  200 паунда? Rolling Eyes

# 211
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Мери,мъжът ми е там и искрено се надявам в най-скоро време и ние да отидем при него.Затова се записвам да следя какви са условията на живот  и всичко за децата.Simple Smile
Мъжът ми  е в Манчестър.Искам да ви попитам колко струва билетит  отиване и връщане Манчестър-София??

Зависи кога ще си го купиш..Ако е по-рано,естествено е по-малко. Ние нашите си ги взехме преди месец,и на човек излезе по 200 евро.
200 евро или  200 паунда? Rolling Eyes

Евро Peace

# 212
  • Мнения: 6 446
А имаш ли информация какви са цените сега и с коя компания са били толкова?

# 213
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
А имаш ли информация какви са цените сега и с коя компания са били толкова?



Ние ще летим с Bulgaria Air, провери им сайта за сегашните цени Peace

# 214
Лелеее, какви грешки съм допуснала, съжалявам  Embarassed, но писах с едната си ръка (както между другото пиша и сега) newsm32 , защото с другата държах и се мъчих да озабтя малкото си, палаво жребче sling!

 smihesorry!!!

# 215
  • Манчестър
  • Мнения: 2 499
За полети Манчестър София обикновено гледам БГ Еър да е последния ми избор ,защото просто им нямам доверие,а и не са по евтини от другите. До миналата година дори на чартър до Варна съм плащала по 100 лири. След влизането ни в ЕУ очаквах цените поне малко да паднат,но напротив,станаха доста по скъпи. Бих казала.че ако купиш билет за 150-160 лири е добра цена. Имаш избор за евтин билет от Лондон,но самото пътуване до там,паркинг, риска да пропуснеш полета поради поредния инцидент на М6 не си струва за 50-60 лири по евтино.
Някои питаше за АССА........аз съм експерт счетоводител от БГ,но тук макар и приемането на БГ образованието ми не ми дава равен старт.....Работя като счетоводител от няколко години, но сега ще започвам АССА само за да има ефект върху заплатата ми,...иначе нищо ново няма да науча........имам късмета поне,че ще ми е безплатно,компанията ми ще плаща. Иначе има и СИМА квалификация,но оттам излизат management accountant...зависи кои какво го влече.....аз съм по финансовата част...

# 216
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Bulgaria Air сме ги ползвали и преди,и не съм намирала разлики с другите/като цяло ми прави впечатление че качеството на всички авиолинии се влошава тенденциозно Close/. До Манчестър те са най-удобни,полета е директен,цените са добри. Ние пътуваме с две малки деца, и за мен е важно полетът да мине "безаварийно".
Но изборът всеки сам си го прави - поне авиолинии-бол Peace

Успех little^cuttie   Peace

# 217
  • Мнения: 6 446
Мерси!
Аз се ядосвам,защото мъжът ми каза,че билетът струва около 300 лири и затова няма да си дойде. #Cussing out #Cussing out
Да не би да има някоя от вас в Манчестър?

# 218
  • Мнения: 1 959
Искам само да ви се похваля тук заваля първия сняг много е красиво Peace

# 219
  • Манчестър
  • Мнения: 2 499
Bulgaria Air сме ги ползвали и преди,и не съм намирала разлики с другите/като цяло ми прави впечатление че качеството на всички авиолинии се влошава тенденциозно Close/. До Манчестър те са най-удобни,полета е директен,цените са добри. Ние пътуваме с две малки деца, и за мен е важно полетът да мине "безаварийно".
Но изборът всеки сам си го прави - поне авиолинии-бол Peace

Успех little^cuttie   Peace


И аз пътувах често с БГ Еър,по онова време Балкан ,но след като фалираха 2000 г и изгорях с един билет мерси повече..излъгах се миналата година ,букнах си билет за лятото до Варна - директно за 120 лири ...след 10 дена ми се обаждат от агенцията,че полета е канселиран.......и това само някоя празна тиква от Маркетинга им може да го направи,в момента няма нито една директна линия до варна,освен чартърите лятото,която компания се усети първа ще спечели.......друг случаи - маика ми миналата година пътува от манчестър до София със сина ми ,тогава на 1 г и полета вместо в София се изтърсва във Пловдив....по неясни причини....около полунощ,и представи си маика ми с детето,дето е натъкмена да се качи тук и да слезе в София ,с багаж,количка и тн........отгоре на всичкото и никакво инфо не даваха какво и защо става...друг случаи - леля ми миналата пролет вместо в София кацна в Бургас....е как да им имам доверие..........

# 220
  • Манчестър
  • Мнения: 2 499
Мерси!
Аз се ядосвам,защото мъжът ми каза,че билетът струва около 300 лири и затова няма да си дойде. #Cussing out #Cussing out
Да не би да има някоя от вас в Манчестър?


Аз съм в раиона,на около 20 мин път с кола.....всъщност ако е по Коледа може и да са толкова. За твое успокоение погледни тук:

www.kayak.com (цените са в долари и обърнати  в лири е по евтино от англииския вариант на саита с цени в паунди)

www.opodo.co.uk

www.cheapflights.co.uk


има и още,ама погледни първо тези...

# 221
  • Мнения: 6 446
Благодаря,Ave  bouquet
Явно не ме е излъгал за цените и наистина са си високи  Rolling Eyes Tired

# 222
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Странно,ние винаги пътуваме с много добри цени,мъжът ми винаги намира по интернет добри оферти-явно търсене му е майката Peace

# 223
  • Мнения: 10
Мерси!
Аз се ядосвам,защото мъжът ми каза,че билетът струва около 300 лири и затова няма да си дойде. #Cussing out #Cussing out
Да не би да има някоя от вас в Манчестър?
ами аз съм в манчестър   wavey,сигурна съм че има и други ,които пишат тук .в нашия квартал има само още едно семеиство с деца,явно не е предпочитано място за установяване,но аз съм му свикнала ,а и детето с училището.ние си купихме билети за февуари с чешките авиолинии.300 паунда за мен и малкия--манчестър-софия ,може би има по-ефтини от лондон ,но на мен не ми е удобно. жвеем на 10 мин с автобус от летището тук.

# 224
  • Манчестър
  • Мнения: 2 499
Странно,ние винаги пътуваме с много добри цени,мъжът ми винаги намира по интернет добри оферти-явно търсене му е майката Peace


ами зависи кога пътуваш? ако е по училищно време или не покраи празници може,ама за по Коледа,Великден и school holidays абсурд да има евтини билети,...на евтини аз викам на всичко от 150 лири надолу.......

Общи условия

Активация на акаунт