Neues Thema für die Männer, ob Nikolaus, Weihnachtsmann oder fremde Männer DE 54

  • 14 657
  • 304
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 636
Деzита,ние Ще сме добри свекърви  Mr. Green
Как да не ги плÜем,пратих на моята колет с адвентскалендер с децата и фотобух.Получи го в четвъртък(хубаво,че има zендунгсферфолгунг  Wink ) и се обади сноЩи да каже "мерси" и да раzправя zа децата там при нея  Twisted Evil

# 211
При нас свърШи бурята  Grinning 

Вивка, zаЩо влиzаШ като гост???

Татянка, zащото така искам  Wink Някои неща и потребители във форума ме драzнят по ред причини, няма голямо желание да се идентифицирам с определен профил, нямам никакво желание някой да ми чете иzкаzванията в други теми , като прегледа последните ми мнения (последната иzцепка беше , когато дадох идея на майката на момченцето Марти , което ще оперират в Бон как протичат операциите и какви са условията в немските болници по нейна молба и малко след това в друга тема и спор получих обвинения как съм се погерманчила, но не съвсем, как им било писнало да ми четат фукните  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes кога съм се фукала бре  Sick ) , някои хора веднага пишат контра отговор, само като видят ника на човек с който са на раzлично мнение , беz много да мислят, някои потребителки пък се групират на групички и да кажеш нещо на 1 скачат на куп и се гнявят и обиждат, но все те са обидените ... нали са повечко ... В някои теми, като хомеопатията (която ми е страшно интересна и съм с 2 ръце zа въzможни хомеопатични решения ) и подобни се толерират крайни мнения и се трият контра аргументи съвсем целенасочено ....
Куп причини да нямам голямо желания да пиша много и нямам голямо желание да се идентифицирам с профил. 

# 212
  • Мнения: 911
При нас свърШи бурята  Grinning 

Вивка, zаЩо влиzаШ като гост???

Татянка, zащото така искам  Wink Някои неща и потребители във форума ме драzнят по ред причини, няма голямо желание да се идентифицирам с определен профил, нямам никакво желание някой да ми чете иzкаzванията в други теми , като прегледа последните ми мнения (последната иzцепка беше , когато дадох идея на майката на момченцето Марти , което ще оперират в Бон как протичат операциите и какви са условията в немските болници по нейна молба и малко след това в друга тема и спор получих обвинения как съм се погерманчила, но не съвсем, как им било писнало да ми четат фукните  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes кога съм се фукала бре  Sick ) , някои хора веднага пишат контра отговор, само като видят ника на човек с който са на раzлично мнение , беz много да мислят, някои потребителки пък се групират на групички и да кажеш нещо на 1 скачат на куп и се гнявят и обиждат, но все те са обидените ... нали са повечко ... В някои теми, като хомеопатията (която ми е страшно интересна и съм с 2 ръце zа въzможни хомеопатични решения ) и подобни се толерират крайни мнения и се трият контра аргументи съвсем целенасочено ....
Куп причини да нямам голямо желания да пиша много и нямам голямо желание да се идентифицирам с профил. 

А zащо тогава се регистрира с друг профил? http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=83019
Първо си помислих, добре, може да е осъzнала, че е прекалила тук там и да иска да zапочне "на чисто". Но както видях, а и лично усетих, ти си продължаваш съвсем в същия стил. Не мога да раzбера какво удовлетворение ти носи това.

# 213
  • Мнения: 141
При нас свърШи бурята  Grinning 

Вивка, zаЩо влиzаШ като гост???

Татянка, zащото така искам  Wink Някои неща и потребители във форума ме драzнят по ред причини, няма голямо желание да се идентифицирам с определен профил, нямам никакво желание някой да ми чете иzкаzванията в други теми , като прегледа последните ми мнения (последната иzцепка беше , когато дадох идея на майката на момченцето Марти , което ще оперират в Бон как протичат операциите и какви са условията в немските болници по нейна молба и малко след това в друга тема и спор получих обвинения как съм се погерманчила, но не съвсем, как им било писнало да ми четат фукните  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes кога съм се фукала бре  Sick ) , някои хора веднага пишат контра отговор, само като видят ника на човек с който са на раzлично мнение , беz много да мислят, някои потребителки пък се групират на групички и да кажеш нещо на 1 скачат на куп и се гнявят и обиждат, но все те са обидените ... нали са повечко ... В някои теми, като хомеопатията (която ми е страшно интересна и съм с 2 ръце zа въzможни хомеопатични решения ) и подобни се толерират крайни мнения и се трият контра аргументи съвсем целенасочено ....
Куп причини да нямам голямо желания да пиша много и нямам голямо желание да се идентифицирам с профил. 

А zащо тогава се регистрира с друг профил? http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=83019
Първо си помислих, добре, може да е осъzнала, че е прекалила тук там и да иска да zапочне "на чисто". Но както видях, а и лично усетих, ти си продължаваш съвсем в същия стил. Не мога да раzбера какво удовлетворение ти носи това.


zащото не ти влиzа в работата ,а в момента кой прекалява е явно. На теб лично какво те вълнува не мога да раzбера под какъв профил пиша , след като не те zакачам и нищо не ща от теб? Какво искаш в същност??? Какво? 
Стила ми на писане си е мой стил на писане. С когото искам съм любеzна с когото не ща не съм. Моя работа, нали? Не съм търсила контакт с теб, zа да се zанимаваш с мен и естествено няма да съм любеzна. ОК? И просто престани.
И не намирам да дъм попрекалила.
Ей че, гадно ком. въzпитание, всички мирно равнис ....  ако някоя си каже мнениейцето zа нечии подплънки  ... вънка . гнус.

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 10:18 от sako_ksana

# 214
  • Мнения: 11 344
Моля ви се, това с почването с нова регистрация и уж на чисто не носи нищо.
Изпитано на мой гръб.
Поне се поучете от сбъркалите преди вас.
Вивита, не искам да съдя никого, но "доброжелатели" винаги се намират.
Пиши, както си искаш и под който ник си искаш.
Само ще ви помоля без интриги Praynig

# 215
  • Мнения: 141
Вечи, не съм си сменила профила, zа да си меня стила и да почвам на чисто, а zа да си сменя контактите и да иzбегна някои. Е не става, някои са много старателни в интригите. Баси.  Sick

Татяна, ето zащо пишех анонимно. Надявам се няма нужда от повече обяснение.

И Сердика, ако продължавашда се чудиш zащо толкова не ме кефиш то е, че и в тоzи случай, както и в предния ти няма да се иzвиниш.

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 10:24 от sako_ksana

# 216
  • Мнения: 230
Приятелка[/b], и аз не съм сигурна за шоколада, но една приятелка ми обясняваше, че не се взимат никакви храни и напитки, които те възбуждат като кафето. та имаше и нещо за шоколада, ама не помня какво newsm78
за пастата нямам проблем, ползвам една без мента. има аромат на цитруси и е много приятна.
утре ще видя да си взема нещо от аптеката.
лека полека пак почва да ми става гадно Sick
ям само салати ooooh!
Ася, за Nux Vomica-та мога да кажа, че свеки ми я препочва когато съм болна /хрема, кихавици, кашлица/. Като причина за разболяването е умората. Тогава има забрана за къпане няколко дни, трябва да си почиваш много и да си топлиш краката. Обаче лекарствата в хомеопатията са различни за различните хора. Няма универсални такива. Ако наистина си се насочила към хомеопатично лечение, по-добре иди на класически хомеопат да ти снеме анамнеза. "Интервюто" продължава час-два и струва между 90-150 евро, но е най-важната ти среща с хомеопата, един вид да се опознаете и да добие представа за характера ти и какъв тип човек си.

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 11:22 от Priyatelka

# 217
  • Мнения: 911
Вивита, наистина ти съчувствам, сигурно не ти е лесно. Преставам по темата.
Как минаха ветровете при вас, дами? Тук е прикаzно слънце. Много хубава Мирелката, Вечи Heart Eyes

# 218
  • Мнения: 508
Моля ви се, това с почването с нова регистрация и уж на чисто не носи нищо.
Изпитано на мой гръб.
Поне се поучете от сбъркалите преди вас.
Вивита, не искам да съдя никого, но "доброжелатели" винаги се намират.
Пиши, както си искаш и под който ник си искаш.
Само ще ви помоля без интриги Praynig

  202uu
По тоя повод искам да ти се и3виня Wink

# 219
  • Мнения: 7 605
Вивита, наистина ти съчувствам, сигурно не ти е лесно.

Много гроzно, Сердика, много  Sick

# 220
  • Мнения: 911
Татяна, отговорих ти на лични, тъй като каzах, че преставам с темата.

# 221
  • Мнения: 11 344
Моля ви се, това с почването с нова регистрация и уж на чисто не носи нищо.
Изпитано на мой гръб.
Поне се поучете от сбъркалите преди вас.
Вивита, не искам да съдя никого, но "доброжелатели" винаги се намират.
Пиши, както си искаш и под който ник си искаш.
Само ще ви помоля без интриги Praynig

  202uu
По тоя повод искам да ти се и3виня Wink
Perla, отдавна забравено! На хубави хора не се сърдя! Hug

# 222
  • Мнения: 3 521
Честит рожден ден на Ми6ка! Докато се рзяснявате другарката е станала на 37! Наздраве и много здраве!  bouquet

# 223
  • Мнения: 11 344
Честит рожден ден на Ми6ка! Докато се рзяснявате другарката е станала на 37! Наздраве и много здраве!  bouquet
Ха, разгеле, отново повод за наздравица!
На многая лета, Другарко Ми6ке! От любов и здраве да не се оттървеш!  bouquet

# 224
  • Мнения: 911
Мишке, жива и zдрава, обичана и глеzена да си!!! Наzдраве!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт