"Рефан" - обсъждане на продуктите им

  • 269 185
  • 741
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 992
Ив Сен Лоран- Манифесто дали го има вече в Рефан?

# 601
  • Мнения: 202
И аз с питането:
Аrmani- Аcqua di Gioia-имат ли го или пък ме насочете другаде newsm78  bouquet  bouquet

# 602
  • Мнения: 202
И само за протокола:
взех на Lancome- La Vie est Belle-рефански и тези дни на един РД една от дамите веднага я надуших и  отбелязах, че е с него---седяхме една до друга и тя цяла вечер отбелязваше, че моя го усеща по интензивно Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joyтака, че го определям като добро попадение Peace

# 603
  • Мнения: 2 850
И аз с питането:
Аrmani- Аcqua di Gioia-имат ли го или пък ме насочете другаде newsm78  bouquet  bouquet
Да имат го РЕФАН 137,лек,свеж,аромат подходящ за лятото и много траен. Simple Smile

# 604
  • Мнения: 1 561
Препоръчайте ми хубав крем за ръце на РЕФАН,да попива бърза и да не оставя мазен филм и да мирише хубаво разбира се Wink ooooh!  bouquet.
Аз съм доволна от този

# 605
  • Мнения: 2 850
Препоръчайте ми хубав крем за ръце на РЕФАН,да попива бърза и да не оставя мазен филм и да мирише хубаво разбира се Wink ooooh!  bouquet.
Аз съм доволна от този
Благодаря.мадам!  bouquet

# 606
  • София
  • Мнения: 168
Някой поръчвал ли си е продукт/и от онлайн магазина на ''Рефан''?
Нужно ли е да имаш сметка, за не по-малко от 10 лв., за да направиш поръчка?

# 607
  • Мнения: 3 960
Да похваля ексфолиантите - имам този на Николета, преди това с портокал или нещо от сорта. Много добра работа вършат за цената си.
От парфюмите - Black XS на Пако Рабан е много добра имитация.

# 608
  • Мнения: 5
Някой поръчвал ли си е продукт/и от онлайн магазина на ''Рефан''?
Нужно ли е да имаш сметка, за не по-малко от 10 лв., за да направиш поръчка?
Да, нека някой да разясни, как точно стават нещата.

# 609
  • София
  • Мнения: 168
Днес купих на дъщеря си парфюма от серия ''69''. Не е скъп, но ухае много приятно и е доста траен.
Харесвам и душ геловете, ексфолиантите, спрейовете и парфюмите. Общо взето съм доста очарована от ''Рефан''.

# 610
  • Мнения: 152
келвин клайн бюти има ли го на рефан и някой знае ли номер

# 611
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Най-често купувам сапуните им. Даже ги замених. Преди ползвах душ-гелове най-различни марки съм пробвала, но всички оставят едно усещане за не напълно отмиване от тялото. Поне при мен.
Любими като аробати са ми два - с масло от ший и с памук и бял чай.

Пробвала съм масло за тяло с роза дамасцена. Също мн. ми харесва.

Иначе са ми давали мостри на 2-3 вида парфюми. Доста са им трайни ароматите и на една маска за проблемна кожа с грейпфрут. И тями хареса. Оставя гладко лице след ползване.

Изобщо хубави са им продуктите.

# 612
  • Мнения: 5
Най-често купувам сапуните им. Даже ги замених. Преди ползвах душ-гелове най-различни марки съм пробвала, но всички оставят едно усещане за не напълно отмиване от тялото. Поне при мен.
Любими като аробати са ми два - с масло от ший и с памук и бял чай.

Пробвала съм масло за тяло с роза дамасцена. Също мн. ми харесва.

Иначе са ми давали мостри на 2-3 вида парфюми. Доста са им трайни ароматите и на една маска за проблемна кожа с грейпфрут. И тями хареса. Оставя гладко лице след ползване.

Изобщо хубави са им продуктите.
Някой конкретен сапун, ще ми препоръчаш ли или си доволна от всички?

# 613
  • Мнения: 341
По принцип харесвам продуктите им, но с ролоните май са се поиздънили. Дори през зимата се усещам как се изпотявам, а миризмата много бие на спирт. Иначе не ми дразнят кожата  Peace

# 614
  • Мнения: 636
В магазин за стоки от 1 лв видях, че продават капсулован парфюм на Рефан в розова опаковка. На мирис го оприличих с розовия парфюм на Бенетон. Разглеждайки сега сайта ми никъде не го видях този парфюм. Виждал ли е някой подобен такъв, беше 50 мл на цена 7,60лв.

Общи условия

Активация на акаунт