Laredoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 42

  • 19 213
  • 378
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 452
Уф, опакован, преопакован, ако ще и с плюнка да са го лепили, само да дойде вече тоя колет, че вече изгубих надежда... от 22.11 до сега, не 25, ми 36 дена са минали  Rolling Eyes аз никого не обвинявам, ама си го искаааааам  Praynig

# 286
  • София
  • Мнения: 1 741
А този от 21.11 още си го чакам, за него сметките още не са ясни  Laughing

# 287
  • Nice / France
  • Мнения: 225
Днес си получих поръчката от 23.11 пристигнала е в БГ на 29.11. Кашона беше като парцал мръсен и накъсан, преопакован в също толкова накъсан и мръсен човал.Всички дрехи бяха за мъжа ми всичко му става идеално.
Всичко е обсъждано с изключение на тази фанела, поне не се сещам
да съм виждала коментари.
http://www.laredoute.fr/Product.aspx?Single=true&ProductID=3 … f=&SecIntRef= Много хубава, дебела, стегната плетка беше доста намалена сега цената е  Shocked

Едни дънки ливайс които бяха от намалението също добро попадение.


Новото намаление:
http://www.laredoute.fr/StaticPage/BlankContentPage.aspx?pagenam … 402RN040338660402

# 288
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Сетих се да допълня, че пратката ми е от 03. 12. и с френско клеймо от 05.12. Какво е правил 15- 20 дни този пакет не ми е ясно. Просто мноооого ги мързи.
А аз както съм им събрала...
Добре че мъжа и ходи иначе щях панаир да направя. И за закъснението и за отворения колет.
Поръчката ми е от 27.11, на 29.11 е тръгнал от Франция, на 03.12 е бил в Бг, на 21.12 са го преопаковали, на 28.12 го получих. Та 25 дена се е губил из БГ пощите.  #Crazy
и моя беше с лепенки от софийската минтица,но наместо си проверих нещата и всичко беше наред.иначе щях да вдигам скандал.иначе ми дадоха един зелен лист ако имам притенции или ако се е загубило нещо

# 289
  • Мнения: 2 559
 ooooh! и аз чакам от 22.11.... днес пак не дойде, ще го чакам догодина  Praynig

# 290
  • Sofia
  • Мнения: 6 950
Алекс, миналата седмица и аз ги поръчах обувките (черни уни), но тогава бяха 24 Е, а сега са 14 Е. Многоо ме е яд...
Не се жалвайте!Аз ги поръчах на 40евро Wink Ако не беше толкова висок тока,щях сега да си поръчам и другите цветове

# 291
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Валериа, дай да ги видим вашите Адидас-ки номер 48, брат ми ми метна едни в кошницата, та ако по една случайност са същите може да ви "отърве" от тях....ако искате разбира се  Simple Smile


http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=6545289& … ue&ksource=-1

за тези всъщност става дума, черни.
Не са такива, тези които имаме са кафяви, кожени вече ги няма като номерация иначе до сега да съм поръчала 49-ти номер. Ще си ги пазя за зетя /дано е с голям крак/  Laughing и без това съм се набутала достатъчно че сега са намалени почти на половина.

# 292
  • Мнения: 2 122
Не съм поръчвала от месец и направо ме заринаха с оферти, и моя и на Никсъна акаунта  ooooh!
http://laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=6debcfddb1ee91cf8a тази е последната, набелязала съм си някой работи, ама чакам уж намаленията, да видим дали ще има януари bowuu

# 293
  • София
  • Мнения: 1 877
Опитват се да ни зарибят сега, та да им остане по-малко за продаване през януари Wink.

# 294
  • Мнения: 359
Интересен сайт е този. Ние пазаруваме он лайн, но от САЩ и съм много доволна от обслужването на хората и скоростта на доставките.

Имам въпрос към ветераните в пазаруването в Ла-Редут:
защо има артикули които не ми позволява да поръчам? Има ги налични,има размера, но в кошницата се появяват с голяма удивителна и молба да ги изтрия от поръчките?

Много благодаря предварително за помощта!

# 295
  • София
  • Мнения: 1 741
Имам въпрос към ветераните в пазаруването в Ла-Редут:
защо има артикули които не ми позволява да поръчам? Има ги налични,има размера, но в кошницата се появяват с голяма удивителна и молба да ги изтрия от поръчките?
Много благодаря предварително за помощта!
Има възможност отдолу под размера да пише например Disponible sous 3 semaines което означава, че ще са налични след 3 седмици и ако ги вкараш в кошницата излизат с удивителна.

# 296
  • Мнения: 359
Благодаря!
  bouquet

# 297
  • Мнения: 359
Вероятно и това е причината да не са с намалена цена  Wink...
М да с този френски е малко трудничко в началото докато им свикне човек.

# 298
  • Мнения: 5 370
И аз си чакам детската поръчка от 08.12, днес ходих до пощата, засега нямам пликче.
Смехурко, ако имате питанки за френския-хвърляйте ЛС, може и в темата, ама там е възможно да не видя.  bouquet

# 299
  • София
  • Мнения: 1 741
Вероятно и това е причината да не са с намалена цена  Wink...
М да с този френски е малко трудничко в началото докато им свикне човек.
Да когато има удивителен не са с намалена цена, но не ги и включва в общата сума.
 НЕ тази вечер, Жозефина май след нова година ще се наложи да търсим услугите ти ако пак не получим прословутите колети от 21.11. Днес в пощата ми казаха, че на Враждебна било страшно и нямало как и да си представя какво било.

Общи условия

Активация на акаунт