Тихо се сипе белия сняг, Габровчето щипе по бузките пак

  • 14 292
  • 285
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 080
А, майчета да ви питам аз за обстановката в габровската болница - как са условията?!?
Примерно - има ли вип стаи?
Може ли бащата да присъства на раждането?
Бебетата при майките ли стоят или им ги носят на 3 часа примерно?
 newsm78 newsm78 newsm78

# 196
  • Мнения: 11 045
Миналата година направиха ремонт и в отделението е ново и чисто, баните също ги ремонтираха.
Има 2 ВИП стаи. Бащата не може да присъства на раждането. Бебетата ги носят на 3 часа.
За ВИП-а обяснявах подробно в края на старата тема. 
Всъщност, ето тук, на 13 страница Mr. Green Питай на лични, ако нещо те интересува.Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=245977.240

Последна редакция: вт, 05 фев 2008, 20:07 от Linofrina

# 197
  • Мнения: 1 080
А, да - видях в края на предната тема е обсъждано - съжелявам  Embarassed Embarassed Embarassed
Мерси много!!!
А випа - колко е 40лв. на ден или...?!?

# 198
  • Мнения: 11 045
А випа - колко е 40лв. на ден или...?!?

През април беше 29 лв. на нощувка. Аз изкарах една нощ в реанимация, през това време багажът ми беше в стаята, но не ми я сметнаха в цената. Дано не са я вдигнали.

# 199
  • Мнения: 910
Аз като раждах мисля че беше 50лв.(това е юли месец).
Бях в нормална стая и изобщо не съжалявам,просто не си заслужава ВИП-а.
Първия път си заслужаваше,защото тогава условията не бяха много добри, но това беше 2004г.

# 200
  • Мнения: 465
ivap честито да си много щастлива!малко на патерици  Wink


# 201
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
buba76, сърдечно благодаря  Hug!

# 202
  • Мнения: 55
Специално до бъдещите мами - нещо интересно!

Вчера четох в списание 9 месеца, че в родилното в Габрово ще има ден на отворените врати.  Звъннах на телефоните и беше много любезна жената. Ще ходя да разглеждам Shocked Та мисълта ми беше, ако ви е интересно (гледам, че има няколко питания по-нагоре), можем да ходим да гледаме заедно. Пък и четох, че ако знаеш къде отиваш, те е страх по-малко, адреналинът е по-нисък и съответно е по-малко и болката. Питах за парички - не се плаща. Бях единствената, която се е обаждала. Хем и ще си запознаем тумбаците  Wink

# 203
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Специално до бъдещите мами - нещо интересно!

Вчера четох в списание 9 месеца, че в родилното в Габрово ще има ден на отворените врати.  Звъннах на телефоните и беше много любезна жената. Ще ходя да разглеждам Shocked Та мисълта ми беше, ако ви е интересно (гледам, че има няколко питания по-нагоре), можем да ходим да гледаме заедно. Пък и четох, че ако знаеш къде отиваш, те е страх по-малко, адреналинът е по-нисък и съответно е по-малко и болката. Питах за парички - не се плаща. Бях единствената, която се е обаждала. Хем и ще си запознаем тумбаците  Wink
Аз препратих тази инфорамиция на Ралид, я знае, пиши й на личния, дали ще ходи.

# 204
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
 Честит рожден ден ivap!!!!!Да си здрава,щастлива,усмихната.
 
 Здравейте момичета,надявам се ,че ме помните,срещнах се с няколко от вас.Толкова ви завиждам за снега.Много ми липсва Габрово,но се надявам да го видя през пролетта,когато всичко е невероятно зелено.
    Кажете какво ново се случва в родният град?Как са децата ви?За мен годината след раждането на Алекс мина като на един дъх.Скоро ще празнуваме първият си рожден ден.Изпращам целувки на всички ви,липсвате ми.
 

# 205
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
det  Hug
Растем и ние, иначе в града нищо кой знае какво интересно. Все старата компания сме си, които ни познаваш, тази година няма много нови съфорумки. Жалко!!!
Пиши вие как се чувствате!!!

# 206
  • Мнения: 252
Здравейте!

Проблемите с болничните започнаха при мен - дойдох си от Търново че утре ще ходя да си сменям болничният при д-р Анчев. Ох като си помисля че голямото разкатаване започва  ми иде  #2gunfire някого

drugoselec и аз мисля да отида утре ще звънна да се запиша и аз и другата седмица кат се завърна  ще се уговорим къде да се срещнем  Laughing, става ли така.

Мале момичета направо ми се събраха очите в това Габрово - голяма цифромания тук  #Crazy тия хора не познават числата - в МОЛ в Търново е по евтино (става въпрос за детските дрехи, легла и тн.) Ужас направо се уплаших - едно порт-бебе е с 10 лева по скъпо отколкото в Търново -чудо чудо.

# 207
  • Мнения: 123
                 Честит рожден ден a witch , пожелавам ти най-вече здраве , както и всичко онова, което е най-желано от теб да се сбъдне

# 208
  • Мнения: 11 045
Честит рожден ден, a witch!
Много здраве, любов и сбъднати мечти!
Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 209
  • Мнения: 55
ralid, ок. То май можеш да се запишеш за час, в който ти е удобно, но понеже в списанието беше даден 15-ти, 13 часа, аз приех тяхното време.

Общи условия

Активация на акаунт