18-годишното ви АЗ щеше ли да хареса това, което сте в момента?

  • 8 086
  • 191
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 210
От 18-годишнината си съм такава каквато съм сега.Тогава се омъжих,година по-късно ни се роди дъщеря,а сега си имаме момченце на 4 мес.

# 151
  • Мнения: 233
със сигурност

# 152
  • Мнения: 9 814
Моето 18 годишно Аз още е  живо в мен. В момента се бори с 27-годишното ми аз и в главата ми е голяма война...
Имам чувството, че никога няма да се харесат.

Ох, колко познато звучи Lara. И за така 18 годишна по-душа в тялото на 27 годишна.

# 153
  • Мнения: 684
Не само щеше да хареса това, което съм в момента, ами и не би направило грешките, които направи тогава, защото не вярваше, че ще стане ТАКОВА на 32г(в момента)!  newsm74
 Ей ,много го засуках това изречение,ама си е истина!:peace:

# 154
# 155
  • Мнения: 17
Не 18годишното ми аз искаше да стане певица
Не защото 18 годишното АЗ никога не си е преставало че на 28години ще има 3деца и ще  една скучна домакиня
Не защото 18годишното ми Аз беше  момиче което ходеше на високи токчета  и по последна мода дрехи а днес се облича с анцузи а когато е на работа с костюми.
Не защото 18годишното аз обичаше да чете списани за мода и прически по цял ден а днешното аз няма врем дори за вестник
Не защото 18годишното аз беше купонджйка винаги душата на компанията а сегашното аз  дори не може  до магазина да отиде без да мисли за пелени .
 Но 18 годишното аз щеше да хареса децата ми съпругът ми и това че така съм по щастлива отколкото когато бях на 18 и щеше да хареса професията ми.   

# 156
  • Мнения: 19
хмммммм, интересно.щеше да ме наблюдава дълго, да ме анализира, да спори мислено с това, което казвам, да се възхити малко, много да се посмее и накрая да поплаче

# 157
  • Варна
  • Мнения: 2 059
Моят, писан на 18 ще а ла Буковски, с елемнти на Джейн Остин.
  А моят- а ла Хенри Милър, с елементи на Керуак и Маргарет Мичъл...Мда-а-а..и аз това казвам: Няма прочитане туй чудо... Laughing Laughing Laughing
  (интересен аспект на темата Peace)

Да пък моят - а ла Дъглас Адамс, с елементи на Елиа Казан и Маргарет Мичъл, т.е бозичка и половина.

Като цяло мисля, че 18годишното 'Аз', доста би се блещило но 40годишното в момента Rolling Eyes. Иска ми се да кажа, че би го харесало, но дали...  newsm78

# 158
  • Мнения: 5 103
Да на 100%, но аз скоро бях на 18 Embarassed

# 159
  • Мнения: 1 701
Не 18годишното ми аз искаше да стане певица
Не защото 18 годишното АЗ никога не си е преставало че на 28години ще има 3деца и ще  една скучна домакиня
Не защото 18годишното ми Аз беше  момиче което ходеше на високи токчета  и по последна мода дрехи а днес се облича с анцузи а когато е на работа с костюми.
Не защото 18годишното аз обичаше да чете списани за мода и прически по цял ден а днешното аз няма врем дори за вестник
Не защото 18годишното аз беше купонджйка винаги душата на компанията а сегашното аз  дори не може  до магазина да отиде без да мисли за пелени .
 Но 18 годишното аз щеше да хареса децата ми съпругът ми и това че така съм по щастлива отколкото когато бях на 18 и щеше да хареса професията ми.   
Браво!!!

# 160
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Вероятно. Съвсем скоро установих (със задоволство), че почти не съм се променила, така че нищо чудно и да е доволно от мен  Sunglasses

# 161
  • При семейството си
  • Мнения: 6 708
Не. Бих му се струвала толкова старомодна, ама итересно, че сега то ми се струва такова. Confused Може би, само за професията сме били винаги на една вълна.

# 162
  • Мнения: 3 835
Точно за да не си задавам този въпрос, зациклих на 18-годишното си АЗ и не съм помръдвала от там, поне на акъл. Laughing

# 163
  • Мнения: 122
Имам амбицията един ден да ги срещна........ да се изяснят...
... във всички положения обаче подозирам, че и двете ще си завиждат едно на друго...  Whistling

# 164
  • Мнения: 6 039
на 10години исках да стана архитект, на 18 години не вярвах, че мога да успея да стана архитект, е сега съм архитект. И само толкова. Мисля, че останалата част от мен, няма да се хареса никак на 18 годишното ми аз.............е, остава надеждата , че разочарованието не е пълно, а само :sick:90%



X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт