Лунна диета-22.01-15.34ч.

  • 6 429
  • 232
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 799
Пфу, аз нищо не напрвавих... Похапнах преди малко  Embarassed
Нищо не става от мен, ей  ooooh!

# 151
  • Мнения: 314
Ей никой ли няма по това време ,всички ли спите .Аз се провалих снощи си направих едно тараторче ,че учих до 2 часа ами то не се издържа  днес имам изпит ама квото такова ,следобед като се прибера ще видим какво е станало ,пък мога и да задържа до утре сутрин да видим.Стискайте многото мина малко остана .

# 152
  • Мнения: 1 488
Добро утро! Hug
Кантара показва-1,но интересното е ,че и предната седмица кто лунувах пак така показа и ония ден преди да почна си бях обратно.Абе тъпча на едно място май-май.Но няма да се отказвам,докато не видя резултата сигурен и стабилен.тука едни кила до лятото трябва да ги сборим

# 153
  • Мнения: 332
Добро утро и от мен.Едва се нося из офиса.Незнам как ще издържа до довечера.Аз съм -1 кг.Пишете как сте?

# 154
  • Мнения: 5 001
Добро Утро и от мен   bouquet
Гледам вчера голяма борба е било тука.....Ама тоя път ми харесахте всички кат' ви чета тука....Поддържали сте се БРАВО!(мен ме нагънаха задачки и не можах да се включа,ама сега ще дам отчет и аз)
 Та....засега издържам,ооообаче МНООООГО ми се вие свят....Глада се попритъпи,но само да ми замирише отнякъде на нещо за ядене и стомаха ми веднага реагира,демек "Аре бе, кога ще ми дадеш нещо бе скръндзо????"  hahaha
 Днес съм пила два фреша мокови+ябълки и сега лющя вода............
И да се похваля още едно кило надолу съм....,засега значи от това пълнолуние съм -2

# 155
  • Мнения: 268
Здравейте лунни красавици!
За сега се държа и смятам, че няма да имам проблем до края, но снощи озверях по едно време. Този път нямах главоболие и прималяване, но пък голям апетит, голямо нещо.
Не се претеглих преди да започна, защото ме беше страх от кантара. Тази сутрин обаче дънките ми бяха хлабави и се престрашх. Поне 1кг. е отлетял.
Успех на всички!

# 156
  • Мнения: 127
добро утро,изкарахме ноща а  Joy бравооооо. Hug аз едвам се преборих с храната но не ядох,а сега като станах не чувствам глад ooooh!ще го карам докато издаржа.моя резултат е малко съмнителен за сега,вчера ми дойде МЦ и доста ми се е надул корема,кантара ми показва -1 ама си мисля че можеше поне -2 да смъкна #Cussing out newsm78 днес ще кажа ако има спад на долу,надявам се. Mr. Green      лек ден за сега.  bouquet Hug                                                                                                                                                                          а това е за онези които са се намърдалаи в хладилника вчера и са хапвали тайно,тайно. fight bambam bash box ама дано ви дойде сега акъла след този бой,за другия път да си знаете какво ви чака.вие можете просто волята ви изневерява.целувам ви Hug Hug Heart Eyes

# 157
  • Мнения: 5 001
                                                                                                                                                                        а това е за онези които са се намърдалаи в хладилника вчера и са хапвали тайно,тайно. fight bambam bash box
Aaaa,другарко възпитателке аз не съм от тия за боя,така,че хайде наздраве с чая... Coffee

# 158
  • Мнения: 888
И аз съм от издържалите...браво на всички   bouquet
Само,че аз съм болна и хич не съм в ред-лошо мие,глава ме боли,повръща ми се,вие ми се ужасно много свят,треперят ми краката.А не смея на гладен стомах да приемам лекарства.Някой нещо да ме посъветва?Или да изтрая до вечерта и тогава да хапна плод и да пия каквото ще пия  Rolling Eyes

# 159
  • Мнения: 5 001
И аз съм от издържалите...браво на всички   bouquet
Само,че аз съм болна и хич не съм в ред-лошо мие,глава ме боли,повръща ми се,вие ми се ужасно много свят,треперят ми краката.А не смея на гладен стомах да приемам лекарства.Някой нещо да ме посъветва?Или да изтрая до вечерта и тогава да хапна плод и да пия каквото ще пия  Rolling Eyes
Най-лесното е да си хапнеш,но аз бих пробвала сленото : да си вземеш едно хубаво топло(доколкото можеш да издържиш) душче,да си изпиеш един горещ чай+1 ч.л. мед,да легнеш и хууубавичко да се завиеш.Ако си болна организма ти ще се справи с вируса по-бързо,ако не си хапвала.Ако и тогава не можеш да издържиш си хапни нещо.
 Дано ти мине по-бързо    bouquet

# 160
  • Мнения: 101
Добро утро  Simple Smile И аз съм на лунната ,но от снощи довавих и Medal bal и ще продължа 10 дни  последен експеримент пък ще видя дали ще има резултат.
Вайлет ,  виж дали имаш температура има грип и при гладуване намаляват защитните сили
ако , наистина не се чустваш добре прекъсни диетата  ще има и други лонувания  Simple Smile

# 161
  • Мнения: 57
Без да искам лунувах. Вчера нямах време за храна, а когато имах вече беше късно да ям. Сега попадам на темата и с радост установявам, че съм лунувала. Качих се накантара-1 кг. Не съм гладна, не ми се яде нищо. Ще се опитам да изкарам до утре.

вайлет , аз скоро карах някакво подобно на твоето неразположение. Ако изпитваш нужда да хапнеш- направи го, не стресирай и без това болния организъм. Нека е нещо леко- препечена филийка, сухарче, парче ябълка или сока на цитрус. Лекарствата ги пих и на  гладно, защото не обичам да ям след 7 вечерта. Оздравявай бързо- има време за диети! Hug

# 162
  • Мнения: 888
Мерси за бързите отговори момичета  Hug Направих си фреш от портокали,ама съм все тъй  Confused
Не знам ...не ми се ще да прекъсвам диетата...досега устисках и да ям точно сега,когато съм почти на финалната права ...
Ще опитам първо по съвета на  TheNMaster и после ще пиша пак  Simple Smile
Да попитам да не се объркам нещо..луната свършва в 15.30 днес,нали?После,който е на 3-дневната яде само плодове до утре до 15.30,нали?
Браво на всички удържали   bouquet  bouquet  bouquet

# 163
  • Мнения: 127
вайлет-всички луни са на наше разположение.я по-добре хапни нещо топло за обяд,накаква супичка примерно! да се оправяш бързо,че за другата луна те искам да си на линия. Hug Hug Hug  bouquet

# 164
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте , Лунички!
Аз снощи се изложих /бях на рожден ден / и вместо с час -два приключих хапването с четири часа след фазата, но ще бъда днес до вечерта на течности за компенсация.
 вайлет , не се мъчи след като не си добре - аз бях така миналата седмица и ми се наложи да прекратя лунната , но сега съм пак на линия. Опитай съвета на TheNMaster , но ако продължава да ти се вие свят по-добре хапни нещо по-лекичко, но все пак хранително. И се оправяй бързо  Hug
Поздравявам всички с резултати и още толкова до края на лунната да имате! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт