В огледалото се погледни и с Дюкан отслабни - 68 тема

  • 25 809
  • 696
  •   1
Отговори
# 585
  • Варна
  • Мнения: 870
защо трябва да ти отговоря. newsm78и аз задавам много въпроси ,но някой път не ми се отговаря.Така че спора е излишен  bouquet  bouquetдайте да заровим томаховките  bouquet  bouquet

# 586
  • Варна
  • Мнения: 1 430
Амбър (Ели), нали не мислиш че някой ще чете нацяло за да ти отговори на въпросите  newsm78. Стореното, сторено. Имаш си сайт и тема за Дюкан, имаш си и поддържници там - просто не виждам какво правиш при нас  newsm78.

# 587
  • Мнения: 2 963
Момичета ...Вещи ви пусна мухата и я последвахте сляпо като стадо овце.Никой даже не си направи труда да прочете какво сме си писали в темата във форума ми преди да скочите.Никой не можа да отговори кои отговори са крадени и кои рецепти.Дори и тя не можа да отговори.Подивя като видя че на още едно място в нета ( и то точно в моя форум) е пусната поредната тема за Дюкан и избълва един куп глупости които сега дори не може да защити.Смех.
Пак казвам-ще се извиня ако някой ми покаже че съм го копирала или съм му откраднала нещо.Само че...всички тук започнахте да плюете без никакви доказателства.


sneji_suni не можеш да отговориш защото рецептите са мои.Това че съм ги пуснала тук преди да ги кача на сайта си не значи че съм крадла.

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 18:08 от amber

# 588
  • Мнения: 2
Момичета, здравейте!

Аз съм от "онази" тема за Дюкан, която толкова ви развълнува! Аз питам и разпитвам де що видя да яде по този режим. Естествено,че го обсъждам с Амбър и момичетата. Най-често влизам в Дира, там съм обсъждала с Дори (dorchester). Не виждам какъв е проблемът!

С едно не съм съгласна! Нито една от рецептите и прикрепените снимки към тях не е copy/paste! НИТО ЕДНА! Всяка е приготвена от някоя от нас, опитана и снимана!

Всички други снимки са с линкове! А щом има линк, не е нужно безмислено чаткане по клавиатурата, за да кажеш от къде е ! То се вижда!

# 589
  • Мнения: 2 963
... за рецептите не съм споменала, защото нямам наблюдения все още. И

Ще те цитирам,защото явно бълваш без да мислиш

Подразни ме това, че е копирано буквално, без да е споменато дори и от къде. Че задаваш въпроси тук, за да отговаряш там. Че си пуснала и използвала рецепти, за които е положен доста голям труд от всички.

Пък ти си дондуркай децата.




# 590
  • София
  • Мнения: 6 816
Аз пак не рабрах защо така нагорещихте страстите.  newsm78 Някой да не е останал гладен днес, та така се дразните? Confused Според мен, на колкото повече места има инфо, толкова по-добре. Ама така мисля аз. Винаги съм ЗА повечето информация. Rolling Eyes
Аз днес преядох на обяд. Crazy

# 591
  • Мнения: 2 963
Амбър (Ели), нали не мислиш че някой ще чете нацяло за да ти отговори на въпросите   newsm78. Стореното, сторено. Имаш си сайт и тема за Дюкан, имаш си и поддържници там - просто не виждам какво правиш при нас  newsm78.

ми при условие,че ме обвинявате в кражба би трябвало да ми покажете какво съм откраднала.Нали някъде сте прочели мнения,рецепти....Значи не би трябвало да представлява трудност да ми ги покажете.Тук няколко пъти вече беше писано за някави рецепти а аз така и не разбрах за кои става дума.
И какво значи "какво правиш при нас".Ако искам и в 10 форума и теми ще пиша.И за фотография има много форуми и никой не ми държи сметка като пиша в един,защо пиша в друг.

Всичко започва да става все по нелепо.

# 592
  • Мнения: 1 408
amber, пуснах линк към една таблица със съдържанието на белтъчини , въглехидрати и мазнини в продуктите на 18-ти. На същата дата ти пускаш същата таблица в твоята тема  newsm78 Ясно е, че копираш оттук. Лошо няма, ако си го признаваш. За да ти дадем примери, трябва да прочетем темата ви, а тя не е по-изчерпателна от тази.
Нека не разваляме повече тази тема. Защото на всяко действие... Просто си отиди по живо по здраво в твоята тема.

# 593
  • Мнения: 2 922
Никой ли не е ползвал тази ретро горчица или сега сте ядосани и не искате да ми отговорите.

neli_iv, аз я ползвам чат-пат. Слагам малко отгоре на месо на пара, или в кисело мляко за сос.

# 594
  • Мнения: 2 963
amber, пуснах линк към една таблица със съдържанието на белтъчини , въглехидрати и мазнини в продуктите на 18-ти. На същата дата ти пускаш същата таблица в твоята тема  newsm78

 Joy Joy Joy
"Копирам" инфо не само от тук ако трябва да бъдем точни.Таблицата ти ли я направи-ще си платя ако се налага,че ми е ценна:)

# 595
  • Мнения: 1 241
Амбър, като ти е толкова СМЕХ и ни имаш за стадо овце, защо изобщо се допитваш до нас, като имаш проблем, защо изобщо четеш това, което пишем?



# 596
  • Мнения: 3 640
Нели, аз си взех последно едрозърнеста San Marko - много е подобна на ретрото и доста ми харесва.  Simple Smile
Мария-Ива, горчица може да се ползва само като подправка - по 1 ч.л., примерно.  Peace,
Снежи, във 2-ра фаза е хубаво да продължиш да избягваш сиренето и да го заменяш с извара. А телешката кайма, като всяка друга на пазара, си е пълна с боклуци и затова най-добре е да си мелиш сама.  Peace
Кати М, недей да теглиш и мериш нищо.  Peace
Ророана, солетите можеш да замениш с рулца от раци. Гъби - през ПЗ-дните. Соя - не може. Рибни консерви - само Light, т.е. във вода. Peace НО, щом кърмиш - направо си правиш ОЛЕКОТЕНА 3-ТА ФАЗА (без първите 2)!  Peace
Амбър, просто не е честно спрямо нас, нали разбираш?! Naughty Тук всички отделяме от времето си, полагаме доста труд, за да събираме цялата тази информация и влагаме голяма част от сърцето си в този форум! Не постъпи коректно спрямо всички тези момичета, които те приеха с най-топли чувства и желание да ти помогнат, както на всички други, които се присъединяват постоянно към нашите темички.

# 597
  • Мнения: 552
Амбър, не мислиш ли, че ставаш груба-осъзнай се!

# 598
  • София
  • Мнения: 1 002
Предлагам игнор на въпросното лице amber , мдааа, нали ни имаш за стадо овце, какво още правиш тук?

# 599
  • Мнения: 2 963
Амбър, като ти е толкова СМЕХ и ни имаш за стадо овце, защо изобщо се допитваш до нас, като имаш проблем, защо изобщо четеш това, което пишем?





Сега гледам и се пуля.Не съм предполагала,че може така сляпо да хукнете без дори да обясните.Само обвинения и обвинения без нито една да се обоснове.

Сън кое не е честно? На кого съм откраднала труда?
Ако трябва да бъдем честни мои рецепти се мъдрят на сайта ви без някой да ме е питал може ли да използва както рецептите,така и снимките.Не съм си и помисляла да го правя на въпрос.
Да не говорим,че преди да пусна рецепта на сайта си я публикувам първо в темата ви за рецепти.Да не говорим пък за снимките на Мариана.

Мамс с коев ставам груба.Сори ако съм обидила някой,но съгласи се че в случая аз трябва да съм обидена,защото ме обвиниха че ви крада,а после се врътнаха и толкоз.

Общи условия

Активация на акаунт