Арабски мами-52

  • 28 468
  • 292
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 206
Историята е за българка от София приела исляма по собствено желание и създала ислямски сайт, който вече е закрит. Жената има религиозен брак с арабин, но не разбрах от коя държава е,  имат и моченце.
След сериозна операция Милена е пенсионер по болест и живеят във виетнамските общежития. Тя има 2 висши образования и определено е много интелигентна и начетена жена
Майка ми се чуди как може да е щастлива при положение, че имат повече от скромен живот... Но тя определено изглежда щастлива жена

# 196
  • Мнения: 3 804
да допълня и аз ,за нея това е 2ри брак от 1вия има също мом4е,което живее стях,мъжа е палестинец
МАРСИ от свекито на Катето злато няма да откажа и то от грамадните бижута hahaha,само да навия ХАРИ да доиде с мен и щше делим по равно
преди малко прибрах прането и го оставих на дивана,след малко го намирам сгънато и подредено-познайте от кого........-от Даяна
а сега 4ао 4д ще си изтърва зъбаря

# 197
  • Мнения: 610
Добър ден и от мен  bouquet Amal честито за повишението и успех Simple Smile Dua   bouquet prinzesa bg много хубав разказ.Марси скорошно оздравяване и честито царство-безгосподарство Hug  Вчера купихме много сладки пантовки на малките с мечета,и понеже бяхме на разходка с таткото[което се случва рядко] естествено им бяха купени нови играчки,за сина ми любимия му спайдермен,а за дъщеря ми поредния кон,тя с кукли почти не играе.Днес времето обаче беше по-студено,искам да свършва вече тази зима,че ми омръзна да се навличаме като мечки Whistling Сега всички спят и аэ ,,празнувам свободата си,,  typeuu Деси стана ли кексчето Wink             4 нови отговора Shocked

# 198
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аха,  newsm78схванах , жена с две деца, по едно от всеки брак, мъж палестинец и живеят скромно, без излишества! тя работи ли или само пенсия взема, а той какво прави? и кое е по-разли4ното в слу4ая от другите смесени семейства ? кое е заинтригувало карбовски?това,4е е приела исляма или 4е живее в общежитие?тоест арабина не е ш?йх и няма петролен кладенец? newsm78
надя, добре дошла Hug Peace, предполагам не съм пропуснала дебюта в нашата тема, ако е било като е имало 4истка? newsm78разкажи за себе си!  Peace

# 199
  • Мнения: 206
Различното е, че жената сама е решила да приеме исляма и ходи забрадена, без мъжът и да я насилвал за това. Незнам дали работи но настоящата държавна сигурност е правила обиск в апартамента и и е свалила ислямския и сайт. В момента май, че има и разследване заедно с Али Хайредин и дъщеря му, която май е женена за йорданец. Али Хайредин е бившия главен мюфтия на София ако не греша. В ислямския си сайт тя е поствала преводи от друг ислямски сайт на 9 езика, в който имало въпроси и отговори на различни въпроси свързани с исляма (за жената, за семейството, за джихада)
аха,  newsm78схванах , жена с две деца, по едно от всеки брак, мъж палестинец и живеят скромно, без излишества! тя работи ли или само пенсия взема, а той какво прави? и кое е по-разли4ното в слу4ая от другите смесени семейства ? кое е заинтригувало карбовски?това,4е е приела исляма или 4е живее в общежитие?тоест арабина не е ш?йх и няма петролен кладенец? newsm78
надя, добре дошла Hug Peace, предполагам не съм пропуснала дебюта в нашата тема, ако е било като е имало 4истка? newsm78разкажи за себе си!  Peace
Обичам арабския свят била съм в Египет и Кувейт и се надявам един ден пак да отида там, че тука замръзнах  #Crazy Joy

# 200
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аууууу, това е направо за стряскане! ама това да не е противозаконно да си смениш религията?има нещо пове4е май в цялата работа, ина4е е против конституцията и правото да си вярваш в каквото искаш!и сайт да си направиш противозаконно ли е в бг?ако не е приканване към тероризъм и атентати , а е само превод, не виждам при4ина? има си сайтове за корана , форуми, блогове?тука при нас също има акция за брадатковците и им иззеха комповете, мъжът ми каза, супер нова ,последна техника и са проверявали хардовете от нашата сигурност, не знам, не се толерира да се убиват хора или да се  приканва към тероризъм и да се дават инфо за нац. сигурност, за движението на масите тем подобни?казвайте какво сте гледали, споделете впе4атления и другите!

# 201
Леле Марси,не ме плаши така бе жена Shocked #Crazy,дано както каза сексимомиче да го оправят до една,две седмици,че ще се побъркам иначе  Sick #CrazyОх милички гледам едни кексове,едни манджички и вкусотийки бъркате тука,а пък аз Дюканствам уж и ми потекоха лигите докато ви изчета Tired.
Аз изчезвам,че мисля да пообиколя магазините да си окича д-то с нови дънки  Grinning

# 202
  • Мнения: 914
Здравейте гълъбици   bouquet

Прочетох накратко за вчерашното метене  CrazyНямам думи  Rolling Eyes
Е имам и няколко въпроса но след някой друг ден ще ги задада където му е мястото

Само неразбрах коя е тая мама от нас дето пише в нашта тема и дето е докладвала че арабския азик имал основен проблем  newsm78

Надя  здравей   bouquet
И  аз не виждам какво му е странното че някой живее скромно и е щастлив
Или непременно трябва да живее в луксозни вили с красиви дрехи и с изгубена душевност

Бог открива истината на всеки който пожелае даже и ако е заключена през 9 катинара  с десети и на тези които иска им заключва сърцето и очите за истината даже и всичко да е отворено  Hug

А това че се е забрадила без насилие  ShockedЗащо само при насилие ли се забраждат  newsm78 Какво му е странното да си забраден На времето и баба ми цял живот не е снемала кърпата от главата си ,а и много стари бабички по селата са така Въпрос на мода  Shocked
Ами и религиозните еврейки  също се забраждат и носят панталон и поли ,защо никой не ги ли вижда тях или тях някой ги насилва за това  ThinkingЕ разликата между едните и другите  е че при еврейките е че си показват шията или носят шапка вместо кърпа

# 203
  • Мнения: 914

Аз лично не знам значението ако е от арабски На мен ми прилича повече на турски  newsm78

Принцеса бж  много хубав разказ   bouquet

# 204
  • Мнения: 206

Аз лично не знам значението ако е от арабски На мен ми прилича повече на турски  newsm78

Принцеса бж  много хубав разказ   bouquet

Ами жените по селата още си ходят забрадени, коя горе се връзва, коя долу, коя отзад според района...И така е било години години наред, незнам дали на религиозна или друга основа...но дори Дева Мария е покрита, да сте я виждали някъде да е без покривало на косата? newsm78
Както и да е, беше интересно да се види една такава житейска история.... Thinking
Ще ми бъде интересно да разкажете дали сте имали случки, когато далеч от родината си по някакъв повод сте се чувствали горди, че сте българки и кое е предизвикало такива чувства? Пишете.... Peace

# 205
  • Мнения: 1 655
Прочетох накратко за вчерашното метене  CrazyНямам думи  Rolling Eyes
Е имам и няколко въпроса но след някой друг ден ще ги задада където му е мястото

Само неразбрах коя е тая мама от нас дето пише в нашта тема и дето е докладвала че арабския азик имал основен проблем  newsm78

За да няма догадки кой какво кога къде! newsm78 #Crazy Sick
Аз попитах тати за обърнатите цифри,и не съм имала нищо против арабския, нека не  търсим под вола теле, мисля и преди го казах, попитах и се оказа че понеже арабския се пише от дясно наляво и така се подреждат цифрите кога се ползва мизила/браузър/.
Нали затова и се реши да не ползваме арабски в заглавието!
Не мисля че съм направила нещо лошо да питам и да ми дадат обяснение за неща които не разбирам,
както и администратора обясни, попитах не съм тръгнала с рогата напред, неможе да е така , добре,съгласихме се и точка, мисля е крайно време да спрем със спора!Не можа да се ползват други символи в заглавията!
Та ако имате нещо против прочетете добре написаното и после да коментираме !
всичко хубаво!

# 206
  • Мнения: 3 804
КРЕМИ никой не иска да те засяга,но трябваша да кажеш още когато си питала-когато се свързах с Картинка и няколко пъти  с Дивиана -публи4но написах какво са ми казали и ние не сме ти врагове-ве4е 3ти път непряко ни обвиняваш 4е сме с/у теб-има ли смисъл да припомням кога?
ЗВЕЗДИдобре дошла  bouquet,не можах да ти отговоря по дълго 4е имах работа
пак да ви расмея малко-съблякох Даяна да я изкъпя ,докато и приготвя хавлията Сами да вземе да рисува по дупето и, влизам в стаята и Даяна казва-ама/малко некултурно-за незнаещите арабски/сто нана пише на дупе newsm78
НАДЯ сега отивам да ти отговоря на ли4ни,но все пак запознай моми4етата малко пове4е със себе си,ако нямаш нищо напротив

# 207
  • Мнения: 206
Здравейте момичета,
КРЕМИ никой не иска да те засяга,но трябваша да кажеш още когато си питала-когато се свързах с Картинка и няколко пъти  с Дивиана -публи4но написах какво са ми казали и ние не сме ти врагове-ве4е 3ти път непряко ни обвиняваш 4е сме с/у теб-има ли смисъл да припомням кога?
ЗВЕЗДИдобре дошла  bouquet,не можах да ти отговоря по дълго 4е имах работа
пак да ви расмея малко-съблякох Даяна да я изкъпя ,докато и приготвя хавлията Сами да вземе да рисува по дупето и, влизам в стаята и Даяна казва-ама/малко некултурно-за незнаещите арабски/сто нана пише на дупе newsm78
НАДЯ сега отивам да ти отговоря на ли4ни,но все пак запознай моми4етата малко пове4е със себе си,ако нямаш нищо напротив
За себе си мога да ви кажа, че живея в Русе, имам 2 големи дъщери на 26 и 25 и син на 18. Разведена съм отдавна. Обичам арабския свят от много дълго време и се смятам за щастливка, че съм видяла Египет и Кувейт. Имах приятелка навремето кувейтчанка с това име, което сега използвам като ник  Rolling Eyes
Надявам се някой ден пак да се върна там по работа  newsm78или други лични причини   bouquet, дотогава само ще въздишам със спомените си  Praynig
Надявам се да намеря много нови приятелки тук и трябва да ви кажа, че ви открих много много случайно, явно този форум не е толкова популярен за съжаление

# 208
  • Мнения: 1 732
Дани, Честита ти рожденничка!
Щастливо детство за малката Самира  Simple Smile


Чакаме те с нетърпение да представиш малката бебка на лелите Wink

Добре дошли на Надя и princess_bg  Hug

# 209
  • Мнения: 689
Здавейте!

Хайде бе Дуа!Излипсва!
И Мухсина я няма!


Пак говорите за релизиозззззни работи...

Принцеса бг-не се опитвай да разбираш мюсюлманите...Ако ги разбереш-ще си една от нас,ако е рекъл Господ PeaceОпределено размислите ти не ми допаднаха..

Свеър-мерси много  bouquetИмам нещо да ъпдейтвам и сурата я научавам правилно,че е срамота!

dtti-Дезърт Принцесс публикува снимка на обърнатия шрифт...Креми добре е попитала,никой друг не обърна внимание.Важното е,че нещата се изясниха,за да не допускаме грешки.
А иначе за албума аз се усъмних в Креми и я питах тя ли е!Не е приятно да те подозират,мен също ме обвиниха в темата направо и без доказателства...Сега знам,че някой е направил всичко умишлено..Имало е истории преди,не знам дали знаеш...Както и да е..Нека забравим лошите работи!
 
Коя от новите момичета е женена или има връзка е египтянин??Търся и в Египет съседки Party

Съжалявам-много нови и вече се обърквам малко Embarassed

Надя Джасем-как бе?От най-популярните е...Виж горе колко са регистрираните потребители..
То БГ в БГ по-малко народ има Joy



X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт