ПРОТЕСТИ И СТРАСТИ - градините в София

  • 13 512
  • 494
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 48 286
lilfi и аз това се чудя, вместо за добро, системата е за смях просто
редно беше правилата да са ясни преди кандидатстването, а не да ги изменят след това, нали!?

# 391
  • София
  • Мнения: 545
lilfi, съвсем логично са ти отговорили. Тоест ако някой се откаже от дадена градина, това е плюс за останалите кандидатстващи, защото шанса им за прием се увеличава.

Значи според тях входящите номера, които имаме не са реални и може да се окаже, че всъщност реалния входящ номер е по- малко число, защото са изтривани кандидатури (т.е. те няма да участват в класиране). Правилно ли съм разбрала?
Само че този проблем (за който съм писала) го има във всяка една ДГ, в която кандидатстваш. Възможно ли е навсякъде някой да си е изтрил кандидатурата? Звучи ми съмнително.

Цитат
Но какво ще стане с тия липсващи кандидатури, ако някой реши да ги намести обратно в системата, това ми е по-интересно.
Ами ще се окаже, че от 56 номер съм станала 156 примерно. Във Въпроси и отговори е казано, че има възможност за такова възстановяване.

Трябва да ви кажа, че колкото повече чета обясненията им, толкова повече съжалявам, че не настоявахме за анулиране на кандидатстването. Нищо от това, което виждаме в момента на сайта им не е окончателно. Могат да си го наместват и интерпретират както си искат и да се оправдават със срива от понеделник.
Абе ние нали ще гледаме изкъсо как ще си наместват нещата както им падне. Важното е мойта кандидатура, че е в 10:13, ако ще и номер 1000 да е

# 392
  • Мнения: 7 640
lilfi, съвсем логично са ти отговорили. Тоест ако някой се откаже от дадена градина, това е плюс за останалите кандидатстващи, защото шанса им за прием се увеличава.

Значи според тях входящите номера, които имаме не са реални и може да се окаже, че всъщност реалния входящ номер е по- малко число, защото са изтривани кандидатури (т.е. те няма да участват в класиране). Правилно ли съм разбрала?
Само че този проблем (за който съм писала) го има във всяка една ДГ, в която кандидатстваш. Възможно ли е навсякъде някой да си е изтрил кандидатурата? Звучи ми съмнително.

Цитат
Но какво ще стане с тия липсващи кандидатури, ако някой реши да ги намести обратно в системата, това ми е по-интересно.
Ами ще се окаже, че от 56 номер съм станала 156 примерно. Във Въпроси и отговори е казано, че има възможност за такова възстановяване.

Трябва да ви кажа, че колкото повече чета обясненията им, толкова повече съжалявам, че не настоявахме за анулиране на кандидатстването. Нищо от това, което виждаме в момента на сайта им не е окончателно. Могат да си го наместват и интерпретират както си искат и да се оправдават със срива от понеделник.

да, не са реални, определено.
Това НЕ са входящи номера в смисъла, който влагаш ти, а брой деца до тук упоменали съответното ДЗ в кандидатура.

# 393
  • София
  • Мнения: 44 421
lilfi, съвсем логично са ти отговорили. Тоест ако някой се откаже от дадена градина, това е плюс за останалите кандидатстващи, защото шанса им за прием се увеличава.

Значи според тях входящите номера, които имаме не са реални и може да се окаже, че всъщност реалния входящ номер е по- малко число, защото са изтривани кандидатури (т.е. те няма да участват в класиране). Правилно ли съм разбрала?
Само че този проблем (за който съм писала) го има във всяка една ДГ, в която кандидатстваш. Възможно ли е навсякъде някой да си е изтрил кандидатурата? Звучи ми съмнително.

Цитат
Но какво ще стане с тия липсващи кандидатури, ако някой реши да ги намести обратно в системата, това ми е по-интересно.
Ами ще се окаже, че от 56 номер съм станала 156 примерно. Във Въпроси и отговори е казано, че има възможност за такова възстановяване.

Трябва да ви кажа, че колкото повече чета обясненията им, толкова повече съжалявам, че не настоявахме за анулиране на кандидатстването. Нищо от това, което виждаме в момента на сайта им не е окончателно. Могат да си го наместват и интерпретират както си искат и да се оправдават със срива от понеделник.

да, не са реални, определено.
Това НЕ са входящи номера в смисъла, който влагаш ти, а брой деца до тук упоменали съответното ДЗ в кандидатура.

е да де ама щом има 10 кандидатури пред теб - са си баш един вид вход номера, нали не би трябвало като пред теб има 10 кандидатствали деца, т.е. 10 с по-раннен час на желанието, по който критерии ще ставало уж класирането - и изведнъж на класирането да се окажеш на 45 място например е леко нереално.....

# 394
  • Мнения: 7 640
уфф, не Sunglasses
Определено са с по-ранен час, но не знаеш кое желание са.
Чети предните две стр., някой описателно беше писал.
Не се хващайте само за това време, подреждането на градините също е важно.

# 395
  • София
  • Мнения: 44 421
Да това е ясно, но в такъв случай по-точно ще си облагодетелстван, от колкото не...

# 396
  • Мнения: 7 640
Да това е ясно, но в такъв случай по-точно ще си облагодетелстван, от колкото не...

не те разбрах...

# 397
  • Мнения: 199
Според мен е хубаво да видим какво ще кажат в понеделник и ако наистина стане така че моето първо желание съм номер 7 и взема да стана 77 и не само аз просто това ще е достатъчен повод   да искаме да се анулира тази пародия.В крайна сметка всички си скъсахме задниците(с извинвние)да цъкаме refresh и накрая като успяхме да сме по преден номер да ни изместят загубени регистрации е sorry,те как ще ми докажат че не са на Петкан и Драганка децата на еди кои си връзкар.Аман от простотии Sick Sick Sick #Cussing out

# 398
  • Мнения: 357
Не мога да разбера защо трети ден не успявам да вляза в системата?!! Отваря се началната страница , попълвам потребител , парола и символите и като дам вход прекъсва връзката. Опитах се да им пиша на формата за обратна връзка , но и там прекъсва  като се опитам да изпратя? Вие успявате ли?

# 399
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Не мога да разбера защо трети ден не успявам да вляза в системата?!! Отваря се началната страница , попълвам потребител , парола и символите и като дам вход прекъсва връзката. Опитах се да им пиша на формата за обратна връзка , но и там прекъсва  като се опитам да изпратя? Вие успявате ли?

Току-що влязох и проверих-всичко е 6.
Пробвай оттук- http://kg.sofia.bg/index.php?logout=1

# 400
  • Мнения: 2 085
Не мога да разбера защо трети ден не успявам да вляза в системата?!! Отваря се началната страница , попълвам потребител , парола и символите и като дам вход прекъсва връзката. Опитах се да им пиша на формата за обратна връзка , но и там прекъсва  като се опитам да изпратя? Вие успявате ли?
И аз имах същия проблем, натисни на "забравена парола", ще ти пратят нова, с която се влиза без проблем.Странноto e, че като поискам да си я сменя, пак зацикля Rolling Eyes

# 401
  • София
  • Мнения: 1 775
Хора, утре ще има ли среща?

# 402
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 136
nadeto7 - и аз все още нямам пратен email, който да ми подтвърди регистрацията!

# 403
  • София
  • Мнения: 1 775
Борис Цветков търсеше начин да ни предостави документи и да видим как ще ги пуснем да ги видим всички.

# 404
  • Мнения: 9 990
 НЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ, ЧЕ ОСНОВНИЯТ ПРОБЛЕМ НЕ Е СИСТЕМАТА, А ТОВА ЧЕ НЯМА МЕСТА ЗА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА?!

Да, това е проблем, но това, че половин година ни мажеха очите с тази система е също толкова голям проблем.Утре системката ще е и за училищата, същата неграмотна бъгава системка., която им изтествахме безплатно.Не реагираме ли на тези неща-утре ще ни пробутат друго ?модерно? решение на проблемите ни, щото сме в намсикой си век.Ай сиктир.

Общи условия

Активация на акаунт