Гледах!....Харесва ми!...Препоръчвам - V

  • 31 636
  • 610
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 413
Има ли в този форум цензура, с която не съм запозната? Списък с епитети, ГОДНИ да бъдат включени в мненията ни за филми?
И моля, като четете постингите, да бъдете така добри да не го правите между редовете. Извиних се на авторката на постинга на индийския филм за обидата, която съм нанесла на филма?
Получих 3   Naughty да не се обиждаме! Кого обидих?Идиотския филм? Държа твърдо на мнението си! Или нямам право да изразя недоволството си по начин, който вие намирате в разрез с добрия тон? (отново субективно)
Не смятам, че съм нарушила добрия тон!
И ако съм - още веднъж се извинявам!

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 11:00 от Dazy

# 541
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 929

...наивен и идиотски филм...
... моля искрено преди да препоръча нещо, да се замисли върху художествената стойност на възхваляваното филмово произведение, в противен случай подведените, отправящи благословии по адрес на вкусовете й ще са много!

Извинявай, но и едно простичко - на мен не ми харесва върши достатъчно работа. Не е нужно да се пише чак с такива епитети. Ти може да виждаш един вид художествена стойност, друг да вижда друга. Всеки сам преценява кое за него е художествената стойност.
П.С. Тук всеки, който не харесва или харесва даден филм поне дава някакви обяснения защо не харесва/респективно харесва определен филм.

# 542
  • Мнения: 4 370
Ха Ха Dazy, определено се извини предварително на авторката на поста, като по късно се изказа доста не ласкаво относно вкусовете и, както и забележка да бъдат те преосмислени! И аз съм се подвеждала да гледам препоръчани филми, които не ми допадат на мен , но не съм отправяла благословии спрямо ничии вкусове! Нормално е те да не съвпадат винаги!

Днес гледах Р2 - хареса ми. Млада дама попада в ръцете на психопат. Следва борба за оцеляване!

# 543
  • Мнения: 1 202
Гледах Пенелопа   http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=penelope&c … =0&incldead=1 не е лошо филмчето.

# 544
  • Мнения: 1 322
Mad money  много e забавен..http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=121948
Препоръчвам го ако някой не го е гледал. Hug

# 545
  • София
  • Мнения: 625
Вчера гледах "Дневниците на Бриджит Джоунс" и страшно се забавлявах. А подминавам този филм от години, че много бозав ми се струваше! Някой да ми препоръча нещо подобно, ако случайно съм пропуснала?

# 546
  • Мнения: 4 370
The eye - този филм е невероятен. Много ми хареса!

# 547
  • Мнения: 1 107
Вчера гледах "Дневниците на Бриджит Джоунс" и страшно се забавлявах. А подминавам този филм от години, че много бозав ми се струваше! Някой да ми препоръча нещо подобно, ако случайно съм пропуснала?
Втората част на филма, макар че за мен е по-слаба от първата  Wink
Иначе мога да препоръчам всичко що е съвременна английска комедия с романтичен привкус - Notting Hill , може да е доста лигав според някой , но хуморът оправдава тази част Grinning

# 548
  • Пловдив
  • Мнения: 14 144
The golden compass - като изключим едно- две неща , които ме подразниха, филмът става за гледане, най-вече за феновете на фентъзи приказките.
Нещо незавършен ми се видя.  newsm78

# 549
  • София
  • Мнения: 625
Втората част на филма, макар че за мен е по-слаба от първата  Wink
Иначе мога да препоръчам всичко що е съвременна английска комедия с романтичен привкус - Notting Hill , може да е доста лигав според някой , но хуморът оправдава тази част Grinning

И втората част гледах и тя ми хареса, но първата като че ли повече ми допадна!  newsm10
Нотинг Хил също съм го гледала, не беше лош! Също така много ми хареса и "Love actually"!

# 550
  • Мнения: 16
The Kite Runner- много хубав и силен филм!!!

# 551
  • Мнения: 431
The golden compass - като изключим едно- две неща , които ме подразниха, филмът става за гледане, най-вече за феновете на фентъзи приказките.
Нещо незавършен ми се видя.  newsm78

"Златният Компас" е първа част от филмова трилогия по трилогията на Филип Пулман - "Тъмните м& … 080;и". Книгите са страхотно четиво за деца над 10-годишна възраст и са доста популярни по света. Затова ти се струва недовършен.

# 552
  • Мнения: 29
Не знам кой беше препоръчал"Flawless"що го изгледах и подкрепям Peace Препоръчайте ми подобен филм! Hug
Аферата на Томас Краун ,Бандата на Оушън

# 553
  • Мнения: 29
Awake-много хубав филм!
[/quot
Наистина е добро филмчето

# 554
  • Мнения: 4 633
препоръчвам един нов сериал  New Amsterdam  до 6 серия е излезнал само
става докато мине стачката Simple SmileSimple SmileSimple Smile
http://www.DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=amsterdam& … =0&incldead=1

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт