Секс пред бебето-до кога???

  • 24 159
  • 193
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 085
Ми ние още си нямаме бебче но не мисля че е много ода4но да се прави секс пред тях.Абсурдно е Sick

# 106
  • Мнения: 677
Bunny87, ти ли си на аватара?

# 107
  • Мнения: 409
Никога не сме правили секс пред детето Shocked( в смисъл да е будени да гледа)
Правили сме секс в същата стая, докато той спи, но в момента в който се размърда или събуди сме спирали.



И ние така,веднъж се събуди и погледна и ми се сви сърцето,не че знае какво става,ама е гадно,поне за нас.Обикновено не го правим в спалнята при бебо!

# 108
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Според мен не трябва да се прави секс пред детето т.е. бебето, без значение, че е малко и още нищо не разбира. Не е красиво, даже е грозно, откъдето и да го погледнеш.
Peace

# 109
  • Мнения: 2 674
най-редовно правим секс на обед когато малката заспи Peaceв същата стая Rolling Eyesдори да се разбуди едва ли ще схване какво правим....за разлика от сестра си Mr. Green

# 110
  • Мнения: 925
Много се изненадах да прочета толкова много мнения "анти-секс пред бебето" и че "бебето нищо не разбира и не усеща". Първо, мисля, че бебето всичко разбира и усеща и, второ, ми се струва много лицемерно и псевдо-пуританско не само да не се прави пред бебето, ами и мама и татко да не се целуват, прегръщат и т.н.
Мисля си, че детето от малко трябва да бъде приучавано, че сексът, голотата и пр. са съвсем естествени неща, ласките, прегръдките и целувките между мама и татко - също. По моему, в тези случаи, когато бебето/детето приема това за естествено, после има много по-здравословно и нормално отношение към секса и изобщо към половите въпроси, отколкото детето, което от малко знае, че сексът е нещо мръсно и не се прави и не се говори за него.
Всеки сам си решава, разбира се, но аз мисля, че няма да се ограничавам от правене на секс пред бебето си.

# 111
  • Мнения: 205
защо да е неприемливо ако детето нищо не разбира????????????????какъв е проблема?


Аз не съм убедена, че дете на повече от годинка не разбира нищо Thinking
Идеята за секс пред детето е повече от неприемлива.На вас много ли ще ви е приятно да го правите, докато детето е будно.Детето трябва да вижда , че мама и татко се обичат, че се прегръщат и целуват, но секс-в никакъв случай Naughty

# 112
  • Мнения: 1 674
Един път сме правили секс, когато синът ми беше бебе и си беше в стаята, ,че какъв ти кеф  ooooh!, повече не съм повторила.
Joy Joy Joy

# 113
  • Мнения: 5 393

Сопранов- изкажи се по темата, ако обичаш, не спами Laughing

# 114
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Не мисля че е особено редно, независимо дали разбира или не! Peace

# 115
  • Мнения: 677

Сопранов- изкажи се по темата, ако обичаш, не спами Laughing

Женени и секс?! Полудяхте, ей!

# 116
  • Мнения: 22
Секс пред будно бебе - никога. Не бих могла да се отпусна изобщо, за мъжа ми не знам. Ние по принцип ходим в другата стая             ( живеем сами ). Така ни е по-комфортно и на двамата. Само веднъж ни се е случвало да правим секс в спалнята, когато бебка е там, но тя спеше и аз метнах едно одеалце на кошарата, ако евентуално се събуди да не ни види. Но нямаше такъв момент, само дето не ми хареса много " тихия " секс Grinning

# 117
  • София
  • Мнения: 5 079
Правили сме само докато спи и повечето пъти на тъмно и затова не мисля, че това е "пред бебето".

анджЕк... Crazy

# 118
  • София
  • Мнения: 408
За мен това е абсолютна тъпотия. Какво като бебето и родителите са в една стая- нима няма други помещения  newsm78 Ами по тази логика като порасне детето какво ще правите?!?!?!?!

# 119
  • Мнения: 4 447
Не мога да го приема за нормално, без значение възрастта на детето.



Абсолютно. Какво значи пред детето? Аз едвам мога доакто спи с нас в една стая (ако не сме си в къщи - вече спи сам), камо ли, ако е буден и гледа  Shocked ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт