Дързост и красота-4

  • 24 457
  • 583
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 218
veni9 и аз се скъсах от хилеж  Joy
А на миналата серия, дават нали как се срещат Брук и Ник, и тя милата, самата невинност, която до преди 1 серия се натискаше с него, сега със едно миловидно изражение на лицето и скършени чупки в ръцете му заяви "нали нямаш нищо против, че се омъжвам за Рич "  Crazy Crazy Crazy

# 496
  • Варна
  • Мнения: 3 919
Напоследък са го обърнали на трагикомичен сериал! Толкоз блудкаво, че да ти втръсне!

Вчера попаднах на някакви мнооого напреднали серии по ZDF и гледах как Ник го осъдиха за убийство, което извършил Ридж, а Брук го караше да се предаде и спаси Ник. Убитият доколкото разбрах бил някакъв тип, който нападал Фийби, която Ник нарече "моята доведена дъщеря"  newsm78, та тя му е племенница! Много странно беше.

# 497
  • Мнения: 2 786
Напоследък са го обърнали на трагикомичен сериал! Толкоз блудкаво, че да ти втръсне!

Вчера попаднах на някакви мнооого напреднали серии по ZDF и гледах как Ник го осъдиха за убийство, което извършил Ридж, а Брук го караше да се предаде и спаси Ник. Убитият доколкото разбрах бил някакъв тип, който нападал Фийби, която Ник нарече "моята доведена дъщеря"  newsm78, та тя му е племенница! Много странно беше.

Ако Фийби е доведена дъщеря на Ник, значи Тейлър и Ник ще се оженят.
Те и сега се натискат полуголи като пубертети, та явно натам клонят нещата.
Иначе Фийби току що каза на Рич, че е влюбена в Рик и Рич откачи и каза, че Рик е looser и сега двамата се карат с Брук по темата.
Май ще командироват Рик в Европа, за да ги разделят с Фийби.
А Фийби е на 18, значи смятайте колко напред е сериала  Shocked
Ник отчаяно иска да има собствени деца и май ще навива Тейлър за това, в момента много отдалече подхваща темата за подходящата жена и прочие  newsm78
Назрява скандал между Рик и майка му по повод Фийби, понеже и Брук, и Рич не искат повече конфликти в семейството.
Брук говори за някакъв RJ, който ще отгледат заедно с Рич, това да не е техен син или дъщеря?  #Crazy
Не съм видяла бебета до момента ...

# 498
# 499
Много ми е трудно да гледам сериала и повечето от нещата ги научавам от всички вас, за което благодаря.Не мога да им се начудя на тая телевизия как може най-гледания сериял да го сложи в такова време. Според мен имат дупка в отбора, но и не я търсят. Не се борят тези хора за гледано време. Аз съм на работа и не мога да  впиша сериала в програмата си. Сутрин го дават много рано. Към 10 е невъзможно на работа съм. Тези неща съм им ги написала и не само аз им писах, но явно не си четат и пощата. Мисля, че по-нехаещи от Канала няма.Какво мислите вие по този въпрос. Интересно ще ми е да разбера дали само аз мисля така или имам съмишленици. Laughing

# 500
  • Сливен
  • Мнения: 894
.........

Ако Фийби е доведена дъщеря на Ник, значи Тейлър и Ник ще се оженят.
Те и сега се натискат полуголи като пубертети, та явно натам клонят нещата.
Иначе Фийби току що каза на Рич, че е влюбена в Рик и Рич откачи и каза, че Рик е looser и сега двамата се карат с Брук по темата.
Май ще командироват Рик в Европа, за да ги разделят с Фийби.
А Фийби е на 18, значи смятайте колко напред е сериала  Shocked
Ник отчаяно иска да има собствени деца и май ще навива Тейлър за това, в момента много отдалече подхваща темата за подходящата жена и прочие  newsm78
Назрява скандал между Рик и майка му по повод Фийби, понеже и Брук, и Рич не искат повече конфликти в семейството.
Брук говори за някакъв RJ, който ще отгледат заедно с Рич, това да не е техен син или дъщеря?  #Crazy
Не съм видяла бебета до момента ...


бреййй какви работи ще стават smile3508
а за днешния епизод голем смях падна с Брук и Рич наистина,
то не бяха сватбени одежди не бе чудо Crazy
 Joy Joy Joy

# 501
  • Мнения: 4 784
Еми да, нали още в предните теми стана ясно, че Тейлър и Ник се женят и Тейлър ражда дете, което всъщност е на Брук, защото било от замразен ембрион или нещо такова... Върнете се назад, там има описани много от нещата, които стават и ще стават.

Иначе в момента времето, в което дават сериала на мен ми е удобно.
Мисля, че в момента сериите от филма напълно отговарят на определението, с което някои от нас ги подиграват - Дързост и Простота!

# 502
  • София
  • Мнения: 211
RJ е сина на Брук и Ри4

# 503
  • Мнения: 1 218
Си Джей, Ер Джей .....  Crazy Crazy
УжасТ драги зрители  Mr. Green

# 504
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 102
А Фийби е на 18, значи смятайте колко напред е сериала  Shocked
Ник отчаяно иска да има собствени деца и май ще навива Тейлър за това, в момента много отдалече подхваща темата за подходящата жена и прочие  newsm78
Та въпросът ми е: ако Фибата е на 18, на колко е майка й, та тепърва дяца ще ражда? На 45-50? И до каква възраст е нормално жените в ДиК да раждат? newsm78

# 505
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 122
Я кажете Рик и Амбър ще си върнат ли малкия?

# 506
  • Мнения: 2 786
Нан, отличен въпрос ...  newsm78
Но май не знаем отговора ...
Аз не съм чела старите теми, защото нямам много време да стоя пред компютъра напоследък.
Днес ще наваксам пропуснатото  Hug
Моят дядо е голям фен на Тейлър за ужасТ на баба ми  hahaha
Сега в знак на протест той не гледа сериала, понеже Тейлър нали уж умря, а и не е на екран.
Предполагам, че пак ще го загледа като възкръсне.
А защо дядо ми гледа ДиК?
Всичко започнало случайно "Я да видим с какво жената си губи времето?".
После му станало интересно  Joy

# 507
  • Мнения: 1 521
Bcъщност тук пише, че Тейлър Форестър т.е. Хънтър Тайло играе в "Дързост и красота" в периода 1990-2008 г. А настоящите серии, в които се води починала са от 2004-2005 г., ако не се лъжа.

http://imdb.com/name/nm0878950/

Дали е възможно и Тейлър да се окаже жива, както стана с Мейси например? Но не ми се вярва защото след като Шийла я застреля, лекарите се опитаха да я спасят, но не успяха, докато смъртта на Мейси беше предполагаема след пожар...

# 508
  • Мнения: 278
Аз съм чела, че са я уволнили от сериала, защото била бременна и после тя ги съдила и спечелила делото и явно пак са я върнали.
Ужас

# 509
  • Мнения: 4 496
Си Джей, Ер Джей .....  Crazy Crazy
УжасТ драги зрители  Mr. Green
Идва от Рич Джуниър /RJ/
За съжЕление това не пречи пак да е ужасТ без обЕснение.Mr. Green


ТЕЙЛЪР Е ЖИВА, ДА! Mr. GreenАз ви казах... Mr. Green

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 18:30 от мис арк

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт