Мека мебел-2

  • 80 613
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 23
yaya , ellytza - момичета, благодаря за мнението и съдействието! Hug
Ще го мисля още , явно! newsm78
А , ако някой има впечатление за качеството на продуктите на та зи фирма - ВАЛИНОР нека сподели!

# 226
  • София
  • Мнения: 15 522
Накрая си купих това за 760 лева. Сръбско производство е. Цвета е светло бежов, но на снимките сивее, защото са с телефон.

Целия ъгъл.

Става на спалня.

Тази част се мести, може да бъде самостоятелно или да се сложи о … ляво или от дясно

# 227
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Накрая си купих това за 760 лева. Сръбско производство е. Цвета е светло бежов, но на снимките сивее, защото са с телефон.

Целия ъгъл.

Става на спалня.

Тази част се мести, може да бъде самостоятелно или да се сложи о … ляво или от дясно

От кой магазин? Дамаска или кожа? Laughing

# 228
  • Мнения: 4 970
В Еником М го гледах този диван Peace

# 229
  • София
  • Мнения: 15 522
Мебелен магазин в Люлин, веднага след като отминеш Кооперативния пазар по посока трамвайната линия.Плат е и е нещо като много нежен и тънък плюш, казаха ми, че е самопочистваща се дамаска.Не му знам точното название.Сега прочетох на календарчето дето ми дадоха:" Търговска къща МЕБЕЛ"

# 230
  • София
  • Мнения: 15 522
В Еником М го гледах този диван Peace

Да , има го и в сайта на  http://www.enikom-m.com/, на 4-та страница, мека мебел и е същата цена.Но доколкото разбрах го правят само в този цвят.Само веднъж са получавали ярко червен в магазина от където го купих.

# 231
  • Мнения: 4 970
АЗ го гледах в оранжево.Попитах и за други цветове, но.....в момента не си спомням какво ми казха че има като вариант Embarassed newsm78 ooooh! .Но- със сигурност имаше  и други цветове
 по поръчка

# 232
  • София
  • Мнения: 15 522
АЗ го гледах в оранжево.Попитах и за други цветове, но.....в момента не си спомням какво ми казха че има като вариант Embarassed newsm78 ooooh! .Но- със сигурност имаше  и други цветове
 по поръчка

Е, ако го е имало някъде и в тъмно оранжево или керемидено направо ще се изям от яд.  smile3514 newsm61 smile3511 Ама така ще е като ме мързи да обикалям.

# 233
  • София
  • Мнения: 3 818
Тайна, много е хубав дивана и ние миналата година го гледахме, но още не сме се решили какво да си вземем. На сайта на Еником пише, че има избор на дамаски.

# 234
  • Мнения: 1 679
Момичета,за да не се главоблъскате ,че сте изпуснали или няма даден цвят на тая фирма,просто намерете някоя фирма,която прави по поръчка на клиента и занесете своя снимка на модела,мисля,че доста фирми практикуват поръчка по модел на клиента,дори да не е техен.Нашият ъгъл ще бъде именно някакъв комплекс от  различни модели,обединени в един.
Друго,което е много подходящо при модели като този,който GEIZA е избрала и когато го правят по поръчка от фирмата,най-добре поискайте възглавниците да са с цип,ако е възможно не само тези на облегалката,но и на седлото,за да се пере.Независимо,че от прането може да се изгуби част от свежестта на цвета,аз не съм привърженик на покриването с одеала и този вариант е доста приемлив.А и няма да се пере всеки ден,я!А когато мебелът е по поръчка е идеален вариант да помислите за тази част!Това е моето предложение...  Peace   
Тайна,много практично решение за ъгъл сте избрали,въпреки че цвета е много светъл,а виждам,че дечицата няма да му простят,но е прекрасен,поздравления !   bouquet

# 235
  • София
  • Мнения: 15 522
geleva, то хубаво пише, но нямаше кой да чете. Sad

 yaya, благодаря, радвам се, че ви харесва !

Аз сега обикалях и намерих същата дамаска и ще претапицирам и двата фотьйла и двете табуретки от старата гарнитура.Леко ще ги модернизираме фотьойлите - ще скъсим задната облегалка и подлакътниците ще ги направим не овални , а правоъгълни за да паснат на стила на ъгъла.Табуретките също ще ги направим плоски, квадратни, без извивки.Когато стане пак ще се похваля.  Grinning

# 236
  • Мнения: 97
Привет и от мен! Обстойно разгледах всички предложения и прочетох всички мнения. Очарована съм от компетентността на някои мами. Аз лично съм доста некомпетентна по тази тема, но тепърва ми предстои да се сблъскам с проблема мека мебел и всякакъв тип обзавеждане. Ще ви бъда много благодарна ако ми помогнете. Идеята ни е за ъглов диван, който да е удобен за ежедневно спане, лесно да се почиства /тъй като ще бъде в хол-трапезария/  и  да е достатъчно висок, за да е удобен за маса за хранене, а не за малка холна както обикновено са направени и накрая но не на последно място да е все пак на сносна цена.Съществува ли такова нещо?

# 237
  • Мнения: 23
Сега се сетих , че мога да попитам момичетата от Русе - ако има такива , четящи темата де.
Ако знаете русенска фирма, която прави мека мебел - моля ви - помогнете! Дайте име или координати! Hug

# 238
  • Варна
  • Мнения: 313
Да,пропуснах да кажа всичко е на цип и се сваля и пере.Сега се обаждах направо на производителя да попитам още веднъж,въпреки че от мебелните магазини където съм виждала дивана също ме увериха че всички калъфки се свалят.

# 239
  • Варна
  • Мнения: 693
В крайна сметка се спряхме на този,поръчахме вчера,само че с друга дамаска,с механизъм,като пристигне ще снимам.
http://www.mebelitediva.com/cat.php?pid=87&p=1&id=9
Директно на сайта ли поръча или в някой магазин-дистрибутор тук във варна?

Общи условия

Активация на акаунт