Емота

  • 32 706
  • 178
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 884
rites of spring, мерси за адекватните постинги  bouquet!

# 76
Како Сийке и Тихата вода, благодаря! Rolling Eyes
Радвам се, че тук няма толкова много негативни коментари по темата, колко в други форуми. Може би, защото в другите форуми е пълно с тийнове с богати Си-Ви-та и житейски опит, които не пропускат да изкажат възмущението си от своите емо връстници Mr. Green
А тук във форум за родители, при това МАЙКИ, не знам какъв изрод (изродка) трябва да си да наричаш тъпанари, педали, олигофрени и не знам си кво 13-15 годишни деца!

Ще цитирам себе си от един друг "женски" форум, реакция срещу такъв изродски коментар, против "гнусните емота":
Цитат
Казваш, че т.нар. от медиите "емо стил" се използва като отдушник на негативното отношение към света от разглезени деца, които не получават достатъчно любов от семейството и заобикалящата среда. Вманиачването във външността е симптом и то доста разпространен за депресии и др., болести като булимията също се получават от подобен вид депресии + вманиачване във външния вид или както го наричате вие "стил". Обаче ако погледнете малко в себе си ще видите, че тоя форум е пълен с много други хора, които също се вманиачават в това как изглеждат и може би го правят също от емоционални проблеми и избиване на комплекси. "Емотата" без да искат напомнят за неща, които не ни кефят или ако погледнем ще открием в себе си. Те са просто поредното проявление на поп културата, преди години имаше гръндж и Нирвана, носиха се скъсани дънки и протрити якета, мина му времето. Сега Мтв създаде емо стила, няма никаква разлика. Новата вълна на рок звезди и хлапета, които им подражават. Но нали "емотата" не са само "емота", а деца, млади хора, млади личности (или поне във възраст, в която се изгражда личността), та не е уместно да кажа нещо лошо за тях, камо ли да ги наричам тъпанари, олигофрени, изроди, педали, смотаняци и т.н. Защо не обиждате тези, които са виновни за това - обществото, родителите, телевизията, вестниците... а сте тръгнали да пишете един тон глупости за 14 годишни ДЕЦА!!! А който ги нарича слабохарактерни нека погледне в себе си, защото май избива собствените си комплекси по тоя начин.

# 77
# 78
Zna4i hora , neka i edno istinsko emo da si kaje dumite , mislq 4e 6te e dobre Simple Smile taka taka takaa... ot kade da zapo4na ^^

Ok po otno6enie na onazi drusana s heroin4e du6iva , moga samo da kaja , mucka zemi se gledai , puk togas kritikuvai emotata , i ni nari4ai fenove na tokio hotel , btw , kato go kaza tfa naprao me iskara izvun stroq , 6teh da se napikaq ot smqh , no kakto i da e... tova pokazva kolko mnogo tova momi4e razbira ot sub-kulturata ...ta hora ot foruma razbiram 4e vii poe4eto tuka ste vuzrastni du6ici , nema lo6o , as sum na 17 godini , no tova nema osobeno zna4enie , imam briton , imam 4erni drehi i sum , molq zabelejete : Vegetarianec,ne pu6a4 , ne piq alkohol , monogamen sum taka... tova se dulji na str8edge dvijenieto , koeto e emovstvoto ... zna4i , vii nema ot kakvo da se pritesnqvate , tai kato as idvam ot mnogo dobro semeistvo , v ponedelnik otivam da rabotq v Darik radio , po skoro da se u4a , i moje da se zapitate za6to stanah emo ... ami imah nujda da se raztovarq ot psihi4eskata tejest , predi go praveh s cigari , no namerih po zdravosloven na4in Simple Smile taka zna4i da se obob6tq , ako predostavite dobra sreda na deteto si , to nqma ni da se reje , ni da iska da se samoubie Simple Smile smisal as namiram v emovstvoto , gotini momi4eta , pove4e ot prosto priqteli , smisal , hora na koito moga da buda mega iskren , i da kazvam tova koeto mislq , za6toto as bqh metal predi , emi ko da vi kaja , prekaleno hard e za mene , i vmesto metalite da ni vikat 4e nie sme poziori , moga samo da vi kaja, 4e to4no te sa poziorite , prikrivat problemite si , i sa naistina bezcelni kopelenca ... no tova nqma zna4enie ... vijte sega poznavam hora koito imat nad 375 belega ot porqzvaniq po tqloto si (mqstoto na rakata e svar6ilo)  a i za onova momi4e , koeto umrqlo ot natravqne s alkohol , ami kakvo da vi kaja , 6matka zaspala , poziorka nedorazbrala , kakvo drugo ... emotata ne piqt/pu6at i tnt , kakto po rano kazah... a i da se varna varhu momi4eto sus belezite , smisal to ne e edinstvenoto koeto poznavam no neka razkaja neinata istoriq , neinata e nai vpe4atlitelna ... taka imala e tejuk jivot ( 6te prospusna podrobnostite ) bolkata v du6ata i bila prosto neopisuema , prosto nemoje da si predstavite , kakvi zverstva e prejivqla , ne ne sa umreli neinite roditeli , no to4no te sa bili edin ot osnovnite pri4ini za slu4iloto se s neq , ta zapo4nala da nalaga stenite s umruci , prosto zada ispita bolkata , i da izlee gneva si , bolkata , povqrvaite mi , otpuska , (nai veroiatno 6te kajete 4e as sum nenormalnik , no eto za6to kazvame 4e sme nedorazbrani , zvu4i izvrateno , no tova , nqkoi put e edinstveniq na4in 4ovek da se otpusne) ta zapo4nala i da  si porqzva rakata , prosto za6toto vun6nata bolka , q e razseivala ot vutre6nata bolka , no emotata ne vinagi sa tujni ( haide stiga , koi naistina misli 4e nqkoi moje da bude tujen non-stop) ta edin den nosela dre6ka s po kusi rakavi , i tehnite q videli , i i otneli absolutno vsi4ko!!! bes isklu4enie!!! samo nqkakvi dripi i leglo , mislili q za nekakav nenormalnik , ve4erno vreme q upoqvali za6toto se strahuvali , da ne se sabudi ve4erta i da gi ubie... trqbvalo da se brusne/mie/kape(ne se 6eguvam) v u4ili6te... sled nekolko meseca tehnite se otpusnali malko , i tq zapo4nala otnovo , prosto zabravili za slu4iloto se , ili po skoro sa go prenepregvali ...tq estestveno prodaljila , prosto bila pristrastena kum rqzaneto , a i nie ne si rejem venite , a samo povurhnostni rani , vsi4ki koito si mislqt 4e nekoe emo 6te se samoubie , emi sorka hora ama ste v nedorazbiranie... tova moje da e 4esta tema na razgovor no , moga samo da vi kaja 4e tova e glupost, v smisal , nie ispolzvame emovstvoto kato na4in da se krepim , a i kato otgovor na nekoi koito be6e kazal po gore , 4e trqbva da rabotim po problema , ami mili4ko , kaji mi kak da rabotq po problema kato maika ti i tatko mi sa umreli ,a sladunko , kaji mi kakvo da pravq , a i kato nekoi skinar me zbara i me prebie super mo6tno , kaji mi kakvo moga da napravq po vaprosa?!(negovorq za sebesi btw , kakto kazah po gore , as imam strahoten jivot) a i kakvi problemi li moje da ima nekoi na na6ata vuzrast , hmm ami neka pomislim , vsi4ki po ulicata ti se podigravat , zaradi izbora koito si napravil , prebivat me bezmozu4ni idioti , i estestveno nai banalnite ot vsi4ki , problemi v lubovta , a i za nqkoi estestveno , problemi v semeistvoto , no kaji mi kakvo moje da napravi edno 15 godi6no dete , ako maika mu i tate mu sa bitovi alkoholici , razvedeni sa , murtvi sa...(molq da me izvinite za povtoreniqta , no tova e na4ina mi na pisane , zatova i posta e tolkova dulug Simple Smile) taka neka da kaja i za priqtelkite Simple Smile zna4i tezi momi ne sa se samoubili bre mu6muroci , te sa si rqzali venite , no sa go pravili grupovo ( rqdko sre6tane da sum iskren , as go pravq samo dokato sum sam) no kakto i da e... ta reznali sa se malko , ili dosta po nadulboko otkolkoto trqbva , i kakvo po dqvolite e tova ritualno samoubiistvo ve kele6i ?! vii normalni li ste ... iskarahte ni nekfi sektanti pfff... i sled tova kazvat 4e sme poziori , i 4e si izmislqme, 4e nikoi ne ni razbira... pfpfpfpf taka mislq da kaja finalni dumi , i da otvorq terena za vaprosi i drugi , btw ne pro4etoh cqlata tema , i moje da se dublram s nekoi drug , no c'est la vie , mon amie Simple Smile taka... roditeli , samo ne se paniraite , i otpusnete malko kai6kite na decata si , metali/skinari/emo-hateri , ebete se v gaza , ogledaite se malko , i togava mi kajete 4e sum pozior !!

Ps; ako nqkoi iska da se svarje s men , drugo emo , emo-hater(nai mnogo vi obi4kam vas , kopelenca ne6tastni) , roditeli , molq ne se pritesnqvaite da mi pi6ete na moq e-mail choko43@gmail.com

# 79
Аз слушам Ой и Пънк(хардкор,днб,габа също).
Емотата са противи и мазни гейове.Напушеняци и алкохолици.
STRAIGHT EDGE IS MY WAY!

 izvinete me za povtorenieto , ama iskah da kaja menieto si i za nego , tos pi4 , e mnogo mnogo mnogo zle , i 6te se konkretiziram , za razlika ot nego , zna4i str8edge e 4ast ot emo stila kopanarino tup!!!

Btw kato otgovor i na edin drug komentar , iskam da kaja , 4e nikoi ot vestnicite.tv.mtv i tnt ne sa vinovni za razprostranenieto na stila , a i po mtv , po4eti ne sum vidql emo muzika , tai4e prosto stfu & gtfo !!!

# 80
  • Мнения: 25 926
Zna4i hora , neka i edno istinsko emo da si kaje dumite , mislq 4e 6te e dobre Simple Smile

Съжалявам, но стигнах само дотук.
Какъв е проблемът на истинското емо с българския език и кирилицата?  newsm78
Не мислиш ли, че преди да претендира за уважението на околните, човек първо трябва сам да покаже своето уважение към тях. С този си пост ти демонстрираш не само неуважението си към нас, но лично мен ме и обиждаш. Защо трябва да си вадя очите с маймуницата ти, след като ти не си направил/а елементарно усилие да пишеш ясно и разбираемо за нас?
Не стават така нещата в живота - да се отнасяш към околните като към маймуни, а да искаш те да те уважават като човек.
И май тук се крие проблемчето с околните, а?  Wink Mr. Green

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 702
Как`Сийке, признавам, че прочетох по-малко и от теб.  Blush

А едно натискане на бутончето за обръщане на текста, можеше да ме накара да го прочета поне до половината. Peace

# 82
  • Мнения: 7 821
Zna4i hora , neka i edno istinsko emo da si kaje dumite , mislq 4e 6te e dobre Simple Smile taka taka takaa... ot kade da zapo4na ^^

Ok po otno6enie na onazi drusana s heroin4e du6iva , moga samo da kaja , mucka zemi se gledai , puk togas kritikuvai emotata , i ni nari4ai fenove na tokio hotel , btw , kato go kaza tfa naprao me iskara izvun stroq , 6teh da se napikaq ot smqh , no kakto i da e... tova pokazva kolko mnogo tova momi4e razbira ot sub-kulturata ...ta hora ot foruma razbiram 4e vii poe4eto tuka ste vuzrastni du6ici , nema lo6o , as sum na 17 godini , no tova nema osobeno zna4enie , imam briton , imam 4erni drehi i sum , molq zabelejete : Vegetarianec,ne pu6a4 , ne piq alkohol , monogamen sum taka... tova se dulji na str8edge dvijenieto , koeto e emovstvoto ... zna4i , vii nema ot kakvo da se pritesnqvate , tai kato as idvam ot mnogo dobro semeistvo , v ponedelnik otivam da rabotq v Darik radio , po skoro da se u4a , i moje da se zapitate za6to stanah emo ... ami imah nujda da se raztovarq ot psihi4eskata tejest , predi go praveh s cigari , no namerih po zdravosloven na4in Simple Smile taka zna4i da se obob6tq , ako predostavite dobra sreda na deteto si , to nqma ni da se reje , ni da iska da se samoubie Simple Smile smisal as namiram v emovstvoto , gotini momi4eta , pove4e ot prosto priqteli , smisal , hora na koito moga da buda mega iskren , i da kazvam tova koeto mislq , za6toto as bqh metal predi , emi ko da vi kaja , prekaleno hard e za mene , i vmesto metalite da ni vikat 4e nie sme poziori , moga samo da vi kaja, 4e to4no te sa poziorite , prikrivat problemite si , i sa naistina bezcelni kopelenca ... no tova nqma zna4enie ... vijte sega poznavam hora koito imat nad 375 belega ot porqzvaniq po tqloto si (mqstoto na rakata e svar6ilo)  a i za onova momi4e , koeto umrqlo ot natravqne s alkohol , ami kakvo da vi kaja , 6matka zaspala , poziorka nedorazbrala , kakvo drugo ... emotata ne piqt/pu6at i tnt , kakto po rano kazah... a i da se varna varhu momi4eto sus belezite , smisal to ne e edinstvenoto koeto poznavam no neka razkaja neinata istoriq , neinata e nai vpe4atlitelna ... taka imala e tejuk jivot ( 6te prospusna podrobnostite ) bolkata v du6ata i bila prosto neopisuema , prosto nemoje da si predstavite , kakvi zverstva e prejivqla , ne ne sa umreli neinite roditeli , no to4no te sa bili edin ot osnovnite pri4ini za slu4iloto se s neq , ta zapo4nala da nalaga stenite s umruci , prosto zada ispita bolkata , i da izlee gneva si , bolkata , povqrvaite mi , otpuska , (nai veroiatno 6te kajete 4e as sum nenormalnik , no eto za6to kazvame 4e sme nedorazbrani , zvu4i izvrateno , no tova , nqkoi put e edinstveniq na4in 4ovek da se otpusne) ta zapo4nala i da  si porqzva rakata , prosto za6toto vun6nata bolka , q e razseivala ot vutre6nata bolka , no emotata ne vinagi sa tujni ( haide stiga , koi naistina misli 4e nqkoi moje da bude tujen non-stop) ta edin den nosela dre6ka s po kusi rakavi , i tehnite q videli , i i otneli absolutno vsi4ko!!! bes isklu4enie!!! samo nqkakvi dripi i leglo , mislili q za nekakav nenormalnik , ve4erno vreme q upoqvali za6toto se strahuvali , da ne se sabudi ve4erta i da gi ubie... trqbvalo da se brusne/mie/kape(ne se 6eguvam) v u4ili6te... sled nekolko meseca tehnite se otpusnali malko , i tq zapo4nala otnovo , prosto zabravili za slu4iloto se , ili po skoro sa go prenepregvali ...tq estestveno prodaljila , prosto bila pristrastena kum rqzaneto , a i nie ne si rejem venite , a samo povurhnostni rani , vsi4ki koito si mislqt 4e nekoe emo 6te se samoubie , emi sorka hora ama ste v nedorazbiranie... tova moje da e 4esta tema na razgovor no , moga samo da vi kaja 4e tova e glupost, v smisal , nie ispolzvame emovstvoto kato na4in da se krepim , a i kato otgovor na nekoi koito be6e kazal po gore , 4e trqbva da rabotim po problema , ami mili4ko , kaji mi kak da rabotq po problema kato maika ti i tatko mi sa umreli ,a sladunko , kaji mi kakvo da pravq , a i kato nekoi skinar me zbara i me prebie super mo6tno , kaji mi kakvo moga da napravq po vaprosa?!(negovorq za sebesi btw , kakto kazah po gore , as imam strahoten jivot) a i kakvi problemi li moje da ima nekoi na na6ata vuzrast , hmm ami neka pomislim , vsi4ki po ulicata ti se podigravat , zaradi izbora koito si napravil , prebivat me bezmozu4ni idioti , i estestveno nai banalnite ot vsi4ki , problemi v lubovta , a i za nqkoi estestveno , problemi v semeistvoto , no kaji mi kakvo moje da napravi edno 15 godi6no dete , ako maika mu i tate mu sa bitovi alkoholici , razvedeni sa , murtvi sa...(molq da me izvinite za povtoreniqta , no tova e na4ina mi na pisane , zatova i posta e tolkova dulug Simple Smile) taka neka da kaja i za priqtelkite Simple Smile zna4i tezi momi ne sa se samoubili bre mu6muroci , te sa si rqzali venite , no sa go pravili grupovo ( rqdko sre6tane da sum iskren , as go pravq samo dokato sum sam) no kakto i da e... ta reznali sa se malko , ili dosta po nadulboko otkolkoto trqbva , i kakvo po dqvolite e tova ritualno samoubiistvo ve kele6i ?! vii normalni li ste ... iskarahte ni nekfi sektanti pfff... i sled tova kazvat 4e sme poziori , i 4e si izmislqme, 4e nikoi ne ni razbira... pfpfpfpf taka mislq da kaja finalni dumi , i da otvorq terena za vaprosi i drugi , btw ne pro4etoh cqlata tema , i moje da se dublram s nekoi drug , no c'est la vie , mon amie Simple Smile taka... roditeli , samo ne se paniraite , i otpusnete malko kai6kite na decata si , metali/skinari/emo-hateri , ebete se v gaza , ogledaite se malko , i togava mi kajete 4e sum pozior !!

Ps; ako nqkoi iska da se svarje s men , drugo emo , emo-hater(nai mnogo vi obi4kam vas , kopelenca ne6tastni) , roditeli , molq ne se pritesnqvaite da mi pi6ete na moq e-mail choko43@gmail.com

Зна4и хора , нека и едно истинско емо да си каже думите , мисля 4е 6те е добре Смиле така така такаа... от каде да запо4на ^^

Ок по отно6ение на онази друсана с хероин4е ду6ива , мога само да кажа , муцка земи се гледаи , пук тогас критикуваи емотата , и ни нари4аи фенове на токио хотел , бтв , като го каза тфа напрао ме искара извун строя , 6тех да се напикая от смях , но както и да е... това показва колко много това моми4е разбира от суб-културата ...та хора от форума разбирам 4е вии пое4ето тука сте вузрастни ду6ици , нема ло6о , ас сум на 17 години , но това нема особено зна4ение , имам бритон , имам 4ерни дрехи и сум , моля забележете : Вегетарианец,не пу6а4 , не пия алкохол , моногамен сум така... това се дулжи на стр8едге движението , което е емовството ... зна4и , вии нема от какво да се притеснявате , таи като ас идвам от много добро семеиство , в понеделник отивам да работя в Дарик радио , по скоро да се у4а , и може да се запитате за6то станах емо ... ами имах нужда да се разтоваря от психи4еската тежест , преди го правех с цигари , но намерих по здравословен на4ин Смиле така зна4и да се обоб6тя , ако предоставите добра среда на детето си , то няма ни да се реже , ни да иска да се самоубие Смиле смисал ас намирам в емовството , готини моми4ета , пове4е от просто приятели , смисал , хора на които мога да буда мега искрен , и да казвам това което мисля , за6тото ас бях метал преди , еми ко да ви кажа , прекалено хард е за мене , и вместо металите да ни викат 4е ние сме позиори , мога само да ви кажа, 4е то4но те са позиорите , прикриват проблемите си , и са наистина безцелни копеленца ... но това няма зна4ение ... вижте сега познавам хора които имат над 375 белега от порязвания по тялото си (мястото на раката е свар6ило)  а и за онова моми4е , което умряло от натравяне с алкохол , ами какво да ви кажа , 6матка заспала , позиорка недоразбрала , какво друго ... емотата не пият/пу6ат и тнт , както по рано казах... а и да се варна варху моми4ето сус белезите , смисал то не е единственото което познавам но нека разкажа неината история , неината е наи впе4атлителна ... така имала е тежук живот ( 6те проспусна подробностите ) болката в ду6ата и била просто неописуема , просто неможе да си представите , какви зверства е преживяла , не не са умрели неините родители , но то4но те са били един от основните при4ини за слу4илото се с нея , та запо4нала да налага стените с умруци , просто зада испита болката , и да излее гнева си , болката , повярваите ми , отпуска , (наи вероиатно 6те кажете 4е ас сум ненормалник , но ето за6то казваме 4е сме недоразбрани , зву4и извратено , но това , някои пут е единствения на4ин 4овек да се отпусне) та запо4нала и да  си порязва раката , просто за6тото вун6ната болка , я е разсеивала от вутре6ната болка , но емотата не винаги са тужни ( хаиде стига , кои наистина мисли 4е някои може да буде тужен нон-стоп) та един ден носела дре6ка с по куси ракави , и техните я видели , и и отнели абсолутно вси4ко!!! бес исклу4ение!!! само някакви дрипи и легло , мислили я за некакав ненормалник , ве4ерно време я упоявали за6тото се страхували , да не се сабуди ве4ерта и да ги убие... трябвало да се брусне/мие/капе(не се 6егувам) в у4или6те... след неколко месеца техните се отпуснали малко , и тя запо4нала отново , просто забравили за слу4илото се , или по скоро са го пренепрегвали ...тя естествено продалжила , просто била пристрастена кум рязането , а и ние не си режем вените , а само повурхностни рани , вси4ки които си мислят 4е некое емо 6те се самоубие , еми сорка хора ама сте в недоразбирание... това може да е 4еста тема на разговор но , мога само да ви кажа 4е това е глупост, в смисал , ние исползваме емовството като на4ин да се крепим , а и като отговор на некои които бе6е казал по горе , 4е трябва да работим по проблема , ами мили4ко , кажи ми как да работя по проблема като маика ти и татко ми са умрели ,а сладунко , кажи ми какво да правя , а и като некои скинар ме збара и ме пребие супер мо6тно , кажи ми какво мога да направя по вапроса?!(неговоря за себеси бтв , както казах по горе , ас имам страхотен живот) а и какви проблеми ли може да има некои на на6ата вузраст , хмм ами нека помислим , вси4ки по улицата ти се подиграват , заради избора които си направил , пребиват ме безмозу4ни идиоти , и естествено наи баналните от вси4ки , проблеми в лубовта , а и за някои естествено , проблеми в семеиството , но кажи ми какво може да направи едно 15 годи6но дете , ако маика му и тате му са битови алкохолици , разведени са , муртви са...(моля да ме извините за повторенията , но това е на4ина ми на писане , затова и поста е толкова дулуг Смиле) така нека да кажа и за приятелките Смиле зна4и тези моми не са се самоубили бре му6муроци , те са си рязали вените , но са го правили групово ( рядко сре6тане да сум искрен , ас го правя само докато сум сам) но както и да е... та резнали са се малко , или доста по надулбоко отколкото трябва , и какво по дяволите е това ритуално самоубииство ве келе6и ?! вии нормални ли сте ... искарахте ни некфи сектанти пффф... и след това казват 4е сме позиори , и 4е си измисляме, 4е никои не ни разбира... пфпфпфпф така мисля да кажа финални думи , и да отворя терена за вапроси и други , бтв не про4етох цялата тема , и може да се дублрам с некои друг , но цьест ла вие , мон амие Смиле така... родители , само не се панираите , и отпуснете малко каи6ките на децата си , метали/скинари/емо-хатери , ебете се в газа , огледаите се малко , и тогава ми кажете 4е сум позиор !!

Пс; ако някои иска да се сварже с мен , друго емо , емо-хатер(наи много ви оби4кам вас , копеленца не6тастни) , родители , моля не се притесняваите да ми пи6ете на моя е-маил e-mail choko43@gmail.com

-----------

Нямам време да го дооправя, но става за четене.

Следващия път ще го изтрия и толкова, щом искаш да общуваш с хора, научи се да се съобразяваш с тях!

# 83
еее, да не си го и помисляте да триете това мнение.  Stop
въпросното мнение на Black Dye е толкова показателно, за това как разсъждават въпросните "емо деца", че няма на къде повече Laughing като маймуницата също е много важен елемент от интернет активизма им Mr. Green

Може би без значение дали детето ви се интересува от "емо" или други подобни тийн трендове, ако ги оставяте да висят продължиелно време пред компютъра е добре да ги попитате някои неща:
- дали имат май спейс страница и да искате да ви я покажат
- дали имат регистрация в сайтове за запоснанства тип сладур.com и т.н., за съжаление не ги знам всичките подобни... и също да я погледнете за какво става въпрос
- дали пишат по интернет форуми. ако да, то какви, какво пишат вътре, от какви неща се интересуват и какви са им взаимоотношенията с връстниците им, които пишат по тези форуми
- дали пишат грамотно на кирилица, аргументират мненията си и какви изрази използват
- дали обиждат връстниците си, дали ги наричат "позьори" или с други подобни тийн обиди
- като какви се определят в субкултурните лагери на чалгари, метъли, емота, позьори и т.н. и кои мразят от "противноковия" лагер
 newsm78
за съжаление наистина хлапетата приемат тези неща на сериозно и колкото и абсурдно да изглеждат е желателно да им обърнете малко внимание.

# 84
еее, да не си го и помисляте да триете това мнение.  Stop
въпросното мнение на Black Dye е толкова показателно, за това как разсъждават въпросните "емо деца", че няма на къде повече Laughing като маймуницата също е много важен елемент от интернет активизма им Mr. Green

Може би без значение дали детето ви се интересува от "емо" или други подобни тийн трендове, ако ги оставяте да висят продължиелно време пред компютъра е добре да ги попитате някои неща:
- дали имат май спейс страница и да искате да ви я покажат
- дали имат регистрация в сайтове за запоснанства тип сладур.com и т.н., за съжаление не ги знам всичките подобни... и също да я погледнете за какво става въпрос
- дали пишат по интернет форуми. ако да, то какви, какво пишат вътре, от какви неща се интересуват и какви са им взаимоотношенията с връстниците им, които пишат по тези форуми
- дали пишат грамотно на кирилица, аргументират мненията си и какви изрази използват
- дали обиждат връстниците си, дали ги наричат "позьори" или с други подобни тийн обиди
- като какви се определят в субкултурните лагери на чалгари, метъли, емота, позьори и т.н. и кои мразят от "противноковия" лагер
 newsm78
за съжаление наистина хлапетата приемат тези неща на сериозно и колкото и абсурдно да изглеждат е желателно да им обърнете малко внимание.

Еми виж ся .. мене наще ако доидат да ме питат за такива неща , аз бих им се разкрещял че ме дразянт , защото повечето пъти докато съм на компютърът , съм в депресия ... Но както и да е , аз лично мисля , че никои нема да тръгне да разправя какво прави в и-нет , а ако са като мене ( маняци на тема лично пространнство ) неби ги допуснал до компютърът си даже Simple Smile

# 85
  • Мнения: 25 926
Нещо не мога да схвана - от какво е породена депресията ти? Осъзнал си, че фатално и необратимо ти липсват първите 4 години в училище ли, какво?  newsm78
Такъв факт и мен би ме хвърлил в изключително дълбока депресия.  Peace
Но едва ли ще седна да се режа - мразя болката, особено физическата, по-скоро бих залегнала съвсем мазохистично над граматиката, защото повече от болката мразя да ми се подиграват, особено, когато има за какво.  Wink Mr. Green

# 86
  • Мнения: 24 467
Та като чета и тук се замислям, че е изключително здравословно вместо да оставиш хлапето да се шляе и виси с часове пред компа да го натовариш с ясни задачи и работа, съобразена с това, което може и което би му било полезно. Нито ще има време да разсъждава над несъществуващи проблеми и да си ги създава само, нито ще се откъсне от реалния свят, напротив- най- вероятно ще се усети наистина полезно и ще развие нещо у себе си. Гледам, че най- често се дразнят и най- чувствителни са разглезените и/или хората без работа.
И едва ли ще им дойде на акъла да ми се разкрещят, че ги дразня /Боже мой, в собствения ми дом- едва ли ще го допусна./.

# 87
Значи ако им се разкрещиш, излиза че проблема не е в родителите ти, а просто ти не искаш да съществува диалог с тях. Мислиш ги за тъпи и задръстени, те може да са наистина тъпи, но са задръстени, не за друго, а защото ти не искаш да ги открехнеш за големите световни тинейджърски проблеми като това кой е емо и кой е позьор.

# 88
  • София
  • Мнения: 62 595
Част от тийновете имат кофти отношения с родителите, а друга част са просто мързеливи и презадоволени. Както биха се изразили преди години "дай му една мотика цял ден да копае, пък после нека си измисля проблеми". Позьорството е част от пубертета, но при някои се превръща в основна идея на живота, а не само епизод.

# 89
Нещо не мога да схвана - от какво е породена депресията ти? Осъзнал си, че фатално и необратимо ти липсват първите 4 години в училище ли, какво?  newsm78
Такъв факт и мен би ме хвърлил в изключително дълбока депресия.  Peace
Но едва ли ще седна да се режа - мразя болката, особено физическата, по-скоро бих залегнала съвсем мазохистично над граматиката, защото повече от болката мразя да ми се подиграват, особено, когато има за какво.  Wink Mr. Green


Ами виж ся , моя пост кадето ти се подигравах май май го истриха , а това 4е не позволяваш на хората да ти се погирават , зна4и 4е не си отворена за конструктивен критисизъм.. И не не ми липсват никой години от у4илище , но тебе като гледам , родителите ти не са се базикали като са казвали ща пратя насело да пасеш патките , като си била малка.. А това за рязането , е непонятно и гнусно , за тези който не са го опитвали  Naughty искам само да ти кажа 4е това е един от най- добрите на4ини да отпуснеш вътрешната болка , но това го правят хора , със сериозни проблеми( не психи4ески , а социални или там каквито още щеш )

И да аз наистина смятам мойте родители за задръстени , но кой пък не ги смята ^^ , но само в моменти в който искам да съм сам (когато съм депресиран) И Лелйо Сийке , искам да ти кажа , 4е в живота на един тиин , в нашо време , има проблеми който вие надали някога ще разберете , аз нямам намерение да ги изреждам , но живота сега е много по разли4ен от това какъв е бил преди.

ПС: Българската , Английската и Френската ми граматика са отли4ни , поне това показват уценките ми от летния ми курс във франция и оценките ми от миналата година , тай4е моля да не ми правиж забележки пък то4но за тях!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт