ЮЛСКИ бебчовци '08 (тема 45)

  • 11 775
  • 280
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 631
момичета шетате ли си из къщи чистите ли си домакинствате ли си както преди
в смисъл препарати, бани, дивани , мебели прах, прахосмукачка и така нататък
аз като се поразшетам това онова с детето да изляза да сготвя и после съм пълно гроги
започва да ме наболява тук там все където не трябва

# 166
  • Мнения: 2 323
А, Кети, от моя приятелка е, не е проблем да й я върна и да я продаде на друг....Останалите неща се надявам също да продам, ако мога, за да си купя друга....Мъжа ми казва да я държа в колата...ама ако не влиза в багажника....Каза, че ще ми купи нова кола, което ме смаза допълнително, като знам че е черен хумор... Confused

# 167
  • Мнения: 4 371

Ивона, честит празник Hug

Кети, честито, да е жив и здрав и късметлия Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Ине, за този сайт на Тека екс получаваш един букет  bouquet

Ох, днес изживях голям стрес. Едно психично болно момче ни счупи с камък страничното стъкло на колата, бяхме двете със сестра ми в колата. Като ми попремина уплаха, му ударих един рев, защото ми беше много кофти за това момче Confused Да не дава Господ...

Купих си днес дрънкалка за количка с бебе мечо Пух, две дрешки и една шапка, но ще качвам снимки като се прибера в София.

НБМ, аз съм за каучукови биберони Peace

# 168
  • Мнения: 9 916
инка, ако си пробвала вече различни начини да събудиш бебето, и не са подействали, потърси още тази вечер лекаря си или дежурно АГ!

Агата, каръшко, много Simple Smile но като се сетя, че в моята кухня не влиза нито един стандартен уред.....а първата количка и аз държах само в багажника.

Райка, от една седмица ми натежава повече шетнята - по-точно стоенето права.

# 169
  • Sofia
  • Мнения: 9 824
Ketito, честито и да ти е жив и здрав  ylinfant Чакаме снимки Wink

Дуци, кое е предимството на каучуковите биберони? newsm78

Райка, изобщо ме няма в домакинската работа вече, така ме болят кръста и гърба Confused

# 170
  • Мнения: 1 584
Кетито, честит племеник!

Дуци,  Hug Аз имам едно съседче тук дето е на количка и с много увреждания и като го видя всеки път си поплаквам Cry

Тони, честито и на теб!

Агата, дано успееш да я върнеш!

Ама момичета четете по-внимателно - тук 100 пъти поне се даде съвета преди да се избира количка да се премери и асансьора, и багазжника на колата Confused За какво ги пишем тия неща Rolling Eyes

# 171
  • София
  • Мнения: 123
НБМ за кау4уковите биберони аз мога да кажа,като Тити,4е м,ного бързо се скапват,запо4ват да лепят,"пъп4асват" и стават гадни,но от друга страна знам,4е ги препоръ4ват,защото най-се приближават  да 4овешката кожа или нещо подобно.Аз оба4е този път съм решила да си купя силиконови,защото преди едвам смогвах с кау4оковите.

Пази Боже вси4ки от това да имаш увредено дете PraynigТакава ми е мъка,и по телевизията говорят и дават само такива деца и само 4ерни мисли ме навяват.Дано вси4ко е наред с вси4ки ни.

Ивон4ето,4естит празник,вси4ко най-хубаво ти пожелавам  bouquet

Моми4ета,а сега по колко пъти ви викат на консултация,4етох в дневника,4е ве4е в 3-то тримесе4ие трябва да ходим по 2 пъти в месеца,а на мен ми дадоха дати само за болни4ния,а за консултация нищо не казаха.

# 172
  • Варна
  • Мнения: 441
инка, ако си пробвала вече различни начини да събудиш бебето, и не са подействали, потърси още тази вечер лекаря си или дежурно АГ!
Какви начини?
По едно време днес имах усещането, че нещо много леко ме гъделичка някъде надолу и отвътре, не съм сигурна дали е то, но вчера и през нощта нищо. Преди това беше ясно, че си мърда  Cry Cry Cry. Постоянно.

# 173
  • Варна
  • Мнения: 1 115
Инка, легни по гръб, изпъни се добре, потупай си корема и трябва да го усетиш .

# 174
  • Мнения: 367
Честито на Тони и на Ивончето  bouquet с пожелания за дълъг семеен живот
Къде ги намерихте тези нощници,така ме е яд че не можах да дойда Sad
и чакам снимки на покупките Grinning

# 175
  • Мнения: 2 323

Агата, дано успееш да я върнеш!

Ама момичета четете по-внимателно - тук 100 пъти поне се даде съвета преди да се избира количка да се премери и асансьора, и багазжника на колата Confused За какво ги пишем тия неща Rolling Eyes

Хахаха, това го приемам лично, аз самата давах съвети да си мерите всичко.  Twisted Evil  Но  Sunglasses не съм очаквала, че това чудо е такъв танк/или че асансьорът е такова мини/.  Laughing При положение, че съм я виждала 100 пъти преди това, асансьорът ни е голям, пренасали сме какво ли не, багажникът ни също е голям...ама това е, сега ще мисля какво да правя. Благодаря на всички за съчувствията, по повод Маркототевщината ми  Laughing

Инка, не се тревожи излишно. Ако можеш отиди до спешното на което и да е АГ, за да си спокойна. Но в тези седмици се случва да не усетиш бебето известно време. Аз предната бременност целия ден след нова година изобщо не го усетих и след като ревах целия следобед реших да отида. Всичко си беше наред. Просто нямат толкова място бебоците Simple Smile

Дуцка, много неприятно, добре че не сте пострадали вътре.  Praynig Дано на никой не му се случва подобно нещастие. И ние имаме в квартала две момчета, по цял ден скитат сами на разходка. Едното не говори с никой, само обикаля, а другото има вид на много страшно дете, но пък е много мил с децата. И все пак избягвам много да ни заговаря Confused че не знам какво може да направи.

Май ,,развода,, ни с гинеколога ще се размине - утре имам час  Laughing Беше много усмихнат и ведър по телефона Mr. Green Малко са ми в повече емоциите покрай хормоните. Сега пия чаша разгазирана бира за киселините и съм нов човек  Wink Mr. Green

Кетито, честит племенник Simple Smile

# 176
  • София
  • Мнения: 1 946
Брей колко много празници днес!
Честито на ТОНИ и ИВОНЧЕТО!!! Много щастие да има в семействата ви, момичета, и още повече детски смях!  Hug
Да е жив и здрав племеникът на Кетито!   bouquet

# 177
  • Варна
  • Мнения: 441
Инка, легни по гръб, изпъни се добре, потупай си корема и трябва да го усетиш .
Нищо неусетих. Корема ми е твърд като камък  Cry.

# 178
  • Sofia
  • Мнения: 9 824
Изпий една чаша студена вода и легни наляво.
И полежи така 10-тина минути поне.
(в моята книга така пише Embarassed)

# 179
  • Мнения: 195
Ивонче да сте все така щастливи, а ти все така усмихната!
Тони честито   bouquet слънцето го поръчахме специално за теб! Аз си взех нощница за кърмачки S и даже ми е голяма, но май ще трябва и по още една да си вземем (най-добре с копчета) за самото раждане, така че пак ще посетим магазина. И без това не беше добре зареден в момента.
Инка още ли не мърда бебчо? Май се преумори от ходенето днес, пий магнезий ако ти е твърд корема. Пробвай да лежиш ту на едната, ту на другата страна и по гръб - би трябвало да се размърда за да се намести.
Много приятно си изкарахме днес  Grinning тъкмо слагам снимките от днешното пазаруване, хапване и разходка в нашето албумче.
Прегледа не беше нищо особено. Доктора много не обича да приказва, лягам аз и вика "слушам Ви" и аз се чуда какво да кажа  newsm78 после пита коя бременност, кога ми е термина, оплаквания, какво пия. Мери нещо на бебенцето, аз нищо не виждах  Sad и накрая каза "всичко е наред, много добри сърдечни тонове, плацентата е добре, околоплодните води също". Питахме видяхте ли пола, а отговора беше "ами не, не го видях". Бебенцето е с главичката надолу (явно усещам ритничетата в корема) и каза, че няма причина да не мога да родя нормално, да не спирам магнезия даже при нужда да си увелича дозата и да прибавя ношпа ако имам болки. Калций да не приемам на таблетки, да си го набавям от храната. Даде си визитката ако имам някакви проблеми да се обадя, да отида на преглед след месец и това беше. Общо взето потвърди предписанията на моя си доктор, който ми води ЖК и много се чудя дали да не родя при него.
След малко ще щракна и днешните покупки и ще ви ги покажа с удоволствие  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт