Отговори
# 330
  • Мнения: 1 625
Всички опити са в клиника Малинов:

първи опит-ЕЦ-върнат 1 ембрион-отрицателен тест
втори опит-Стимулация- извадени 16 яйцеклетки, 7 отлични, 2 върнати на 3-ти ден и 3 замразени на 5-ти ден-отрицателен тест
трети опит -ЕЦ+ЗЕТ-върнати 1 пресен ембрион и 2 се размразени на 5-ти ден - положителен резултат

# 331
  • Мнения: 71
Здравейте,момичета!Аз имам само един опит в Клиника"Малинов"-успешен.Успех на всички,борещи се за своето щастие!!! babydust7 babydust7 babydust7

# 332
  • Мнения: 196
АГ Варна - всички опити
1. опит ЕЦ - празен фоликул
2. ИКСИ 7яйцеклетки, 6 оплодени, 4 ден  спират развитие ембрионите, няма трансфер
3. ЕЦ - празен фоликул
4. ЕЦ - 1 яйцеклетка , не се опложда
Ние  сме с мъжки фактор
Предстои опит клиника Щерев

# 333
  • София
  • Мнения: 16 691
Сонне, ИКСИ ли правихте на ЕЦ? Пожелавам успех от първи път в новата клиника Hug Hug

# 334
  • Мнения: 4 589
Може да съм писала много назад:

1/ ИСКИ, успешен до 25 г.с.
2/ ИКСИсъс стимулация по дълъг, неуспешен
3/ ЗЕТ - неуспешен
4/ ИСКИ по къс - Марти и Йо.

Всички опити са при д-р Стаменов.

# 335
  • София
  • Мнения: 16 691
Първи опит клиника Щерев- Д-р Юнакова- неуспешен- 02.2012г.

# 336
  • Мнения: 780
февруари 2011 - ИКСИ д-р Тимева к-ка Щерев - 7 фоликула, 5 яйцеклетки, 5 бластоциста - 2 върнати на 5ти ден - отрицателен резултат
март 2011 - ЗТ д-р Тимева к-ка Щерев - 3 бластоциста размразени и върнати - отрицателен резултат
януари 2012 - ИКСИ д-р Тимева к-ка Щерев - 9 фоликула, 3 яйцеклетки, 2 ембриончета - 2 върнати на 3ти ден - биохимична бременност до 1ви ден на 6 г.с.

# 337
  • Мнения: 18
Здравейте момичета ще се запиша и аз в темичката.

Първи опит ИКСИ - къс протокол клиника Щерев - успешен 03.2012г.
д-р Андреева /след няколко процедури при др.лекарки/ благодаря Ви  Hug Hug

# 338
  • Мнения: 18
Извинете момичета видях, че сте писали подробно затова исках да добавя - извадени 11 фуликула, 9 яйцеклетки, 6 бластоциста - 3 върнати на 5 ден и 3 замразени

# 339
  • Мнения: 262
Здравейте и от мен,

12 фоликула, 5 яйцеклетки, 2 ембиона, не се стигна до трансфер поради направилно делене - неуспешен

Др Андреева - клиника Щерев

# 340
  • Мнения: 196
Сонне, ИКСИ ли правихте на ЕЦ? Пожелавам успех от първи път в новата клиника Hug Hug

Ivanka да IKSI ние сме с мъжки фактор не става ин витро

# 341
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Дойде време и аз да се запиша в темата, здравейте момичета и честит празник   bouquet  bouquet

1. Опит ИКСИ клиника Щерев - неуспешен
д-р Андреева
Извадени 6 фуликула/само от десният яйчник/ 5 оплодени яйцеклетки  върнати 3

Последна редакция: пт, 09 мар 2012, 00:02 от mierin

# 342
  • Мнения: 599
Две неуспешни инсеминации и  ИКСИ-успешно LaughingВсички процедури са в клиника "Надежда".При пункцията извадиха 26 фоликула от които 12 ембриона.Върнаха ми два, но само единия продължи да се развива.

# 343
  • Мнения: X
Едно ИКСИ, къс протокол в Щерев, др. Коновалова- неуспешен.

7 фоликула, 6 яйцеклетки (от тях 4 добри),3 ембриона. Трансфер на 3 /те ембриона на 3 ден.

# 344
  • Малта
  • Мнения: 1 126
Едно ин витро (къс протокол), клиника Щерев при д-р Милчева.

16 фоликула, 9 яйцеклетки, от тях 6 четави, от тях 4 оплодени, от тях две трансферирани  Peace

УСПЕШНО - двете най-прекрасни създания ни радват в момента, да са Живи и Здрави Praynig

Пожелавам от все сърце мечтата на всяка жена попаднала в темата да се сбъдне съвсем скоро   bouquet ВЯРВАЙТЕ !!!

Общи условия

Активация на акаунт