ССК'08 гр. Русе

  • 5 721
  • 139
  •   1
Отговори
# 90
  • русе
  • Мнения: 335
А пък моят много го хареса, и краткия, и дългия Simple Smile

# 91
  • Мнения: 532
На мен клипа много ми хареса.Насълзи ме момента с "първо едната,после другата" и от там като се почна  Grinning
Наистина дългия вариант въздейства далеч повече.
В 6 часа ли е срещата?

Последна редакция: нд, 03 авг 2008, 09:41 от jkaterina

# 92
  • русе
  • Мнения: 335
Айде Катеее, много ми липсваше тези дни. Аз ще съм в 6 на центъра, дори да е само, за  да те видя Simple Smile

# 93
  • Мнения: 532
Айде Катеее, много ми липсваше тези дни. Аз ще съм в 6 на центъра, дори да е само, за  да те видя Simple Smile

Супер   Hug
Под центъра пред общината ли се разбира?

Моя мъж е гледал само кратката версия,ама се изкефи на циците  Mr. Green
Мисля,че мъжката аудитория е нашата  Grinning

# 94
  • Мнения: 1 735
А, туй то! Събрахме се в пълен комплект!  Heart Eyes
Кати, обади се на Ани(Пейчиту) да дойде и тя в 18.00. Вчера беше на лекцията с Кристиан, много са сладки и двамата и мисля, че им хареса.
Ивка, мерси за линка! На мен също не ми хареса краткия вариант, но сега като гледах целия клип много се разчувствах.
Мирелка, копирай ми ,моля те, на един диск клипа и ми го донеси довечера, за да мога да реагирам навреме като ми се обадят.

Да споделя и аз за вчерашната среща: много як доктор! Колоритен, с наситено излъчване и най-вече много ми харесаха нещата, които каза! Изключително полезни и важни неща говори. Щом взех лист да си записвам, наистина много ми е харесал. Иска ми се да го видим/чуем пак.  Grinning
Мирелка, виж на самия вестник телефоните(за Бряг).

# 95
  • Мнения: 1 735
Свързах се преди малко с Пламен Ганчев, собственика на Арт Кафе(това е кафенето на стария театър, с една голяма тента опъната отгоре).
Уредих да си имаме само наша си масичка, където да се събираме и да раздаваме брошури.
Можем също така, да опънем един плакат там:"Световна седмица на кърменето" със стрелка към нашата маса и по този начин да отворим и обратната връзка, т.е., ако някой се интересува от кърменето или от събитието направо да дойде и да говори с нас.

За довечера в 18.00 часа ще ни чака една масичка на Арт Кафето, точно до играчките(количките с монетите).
Елате там!

Последна редакция: нд, 03 авг 2008, 12:28 от infinity

# 96
  • русе
  • Мнения: 335
На мен лично ми се струва, че арт кафето е малко далече от основния човекопоток. Но няма лошо някой да седи стационарно там. Обаче нямаме все още транспаранта, а така кой ще знае ки сме ние и за какво с борим?

# 97
  • Мнения: 4 406
аз пък мисля да се разходя довечера в парка. тази сутрин имаше само 5-6 бременни по центъра, нямах успех с информиране на населението

# 98
  • София
  • Мнения: 3 390
Имаме помпа за балони в банката.Убедена съм, че няма да има проблем да я взема. Само трябва да питам все пак Wink
Ще взема и някой да помага за балоните.Малко отпускарски сезон е, но предполагам, че поне 1 човек ще намеря.

# 99
  • русе
  • Мнения: 335
Благодаря, чудесна си!

# 100
  • Мнения: 1 735
След като се чухме с Мирелката, решихме, че някои от нас могат да седят там, а други да обикалят, на който както му харесва. Но до края на седмицата тази маса на Арт Кафето ще си е наша.  Hug
Beauty, браво за помпата.  thumbsup

П.П: Като говорих с фотографа, понеже и неговият офис е там(Арт Кафе), седяхме 3 часа да говорим, покрай нас минаха огромно количество бременни и майки с колички. Може да не е наистина основния човекопоток, но пък минават бая хора. Ако сложим и плакат или трансперант, още по-добре ще стане.

# 101
  • Мнения: 510
Тъй, малкия се кисне нещо, с очичките не е добре. Утре рано сме на доктор. Тъкмо ще оставя брошури на Калинов, ако няма вече.

# 102
  • Мнения: 510
Вичев ме отряза за линейка. Счита, че е направено достатъчно вече.
Светльо май има тик на нервна основа  Rolling Eyes
Мирелка, кажи моля те, ако разговаряш с полицията за кола.
Ще се опитам до обяд да разговарям с РЗ ПАБ.

# 103
  • Мнения: 510
Пак съм аз.
Комисар Павлов от РЗ ПАБ прие идеята добре. Каза все пак, че трябва да го обсъди. Помоли да му пусна факс, все пак са държавна институция, и трябва да има нещо черно на бяло. Току що му изпратих. Ще се чуем с него по-късно през деня.
Това е за сега от мен.
Знам, че късно реагирах с идеите, но ще го имам предвид догодина евентуално.
Довечера ще се видим. Чао

# 104
  • Мнения: 1 735
Моля ви, заповядайте тази вечер на Поход в Подкрепа на Кърменето от 18.30 часа на Вазата!
Не е задължително да сте кърмачки, за да участвате, достатъчно е да подкрепяте самата идея!!!

Ще се радвам, ако успеем да се сплотим повече русенци за тази благородна кауза.

П.П: chillysun, яко!!

Общи условия

Активация на акаунт