С какво третирате сухите краища на косата?

  • 41 165
  • 197
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 995
Днес най-сетне си взех коприната за коса на CHI и се чудя как да я комбинирам с http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=94&products_id=384.
  bouquet
мел, да кажеш позле отзивите ти от чи-то

# 121
  • Мнения: 2 414
Разбира се. PeaceМерси много,че ми даде адреса.  bouquet

А според теб как мога да комбинирам двата продукта?

# 122
  • София
  • Мнения: 995
Мелиса
знам ли  newsm78 ,според мен
един път се мажи с лореал ,а другия път с чи , двата заедно ако ги сложиш , дали няма да си пречат и да нямат този ефект както по отделно  newsm78

# 123
  • Мнения: 2 414
Аз мисля да слагам първо от Чи-то,защото ми каза изрично на влажна коса и после на суха да слагам малко от Лореал на краищата. newsm78

# 124
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Ако са много сухи, с ножица.

# 125
  • Мнения: 1 672
мисля че тук е мястото да попитам за серума за сухи краища на Ейвън.Някой ползвал ли го е да каже дали има ефект от него.А също така за попитам за ЧИ-то къде може да се намери в Бургас?

# 126
  • Мнения: 37
затоплен зехтин и маската на денис

# 127
  • Мнения: 0
Сега ползвам кристалите на Seri,но съм хвърлила око на серума на Elseve против накъсване.

# 128
  • Мнения: 758
в момента ползвам кристали с ленено семе и съм много доволна! Peace

# 129
  • Мнения: 1 672
в момента ползвам кристали с ленено семе и съм много доволна! Peace
може ли да кажеш на коя марка са и каква е цената им?

# 130
  • Мнения: 758
в момента ползвам кристали с ленено семе и съм много доволна! Peace
може ли да кажеш на коя марка са и каква е цената им?
кристалите са на  PARISIENNE SEMI DI LINO!аз си взех 50 мл.за 9 лева от една парфюмерия! Peaceна тях пише-Козметично средство за коса с масло от ленено семе,което придава блясък и оформя прическата.Спеециално ориентирани към проблема с цъфтящите краища,както и за запазване цвета на боядисаната коса! Peace

# 131
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Мажа с бадемото масло няколко часа преди къпане.

# 132
  • Варна
  • Мнения: 563
1-2 часа преди да се изкъпя си намазвам краищата на косата с бадемово масло  Peace

и аз така правя,но нанасям и по дължината на косата и в корените също Wink

# 133
  • Мнения: 60
Цитат
и аз така правя,но нанасям и по дължината на косата и в корените също Wink
По принцип косата е хигроскопична, така че където и да го нанесеш то ще се разнесе из цялата коса! Ако косата ви е наистина изтощена има много хубав  Серум.

# 134
  • Мнения: 104
Днес най-сетне си взех коприната за коса на CHI и се чудя как да я комбинирам с http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=94&products_id=384.
  bouquet
мел, да кажеш позле отзивите ти от чи-то
Интересува ме от къде мога да намеря тяхни продукти.Няма ли БГ сайт ,от където да може да се поръча newsm78

Общи условия

Активация на акаунт