Super Slim

  • 96 736
  • 190
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 366
Момичета, знаете, че са вредни. Само внасям пояснение.
Всички китайски капсули, независимо от обявеното съдържание, съдържат сибутрамин. Вещество, забрането по ред причини. И ако приемем, че това не е най-страшното, другото е, че в отделните капсули съдържанието на въпросния сибутрамин е различно. Понякога надвишават максималната доза. Проверено!
Лидата, която продавахме по аптеките беше с перфектни документи. И аз я пих, пих и суперслим под името янг шенг/ и него продавахме с перфектни документи/. Даже имаше декларация, че не съдържа сибутрамин. Да, да, ама не. Анализите показаха друго. При суперслима има и фенолфталеин. Вещество, съдържащо се в слабителния препарат пургатив / пак забранен/.
Причината - канцерогенен и мутагенен ефект.
А дали има фенолфатлеин, ще ви пусна едно клипче как да проверите.

http://vbox7.com/play:bd12764c&r=emb

Последна редакция: нд, 20 май 2012, 23:54 от ASSAMARIS

# 121
  • Мнения: 2
ASSAMARIS, браво! Hug

# 122
  • Мнения: 3
здравейте момичета...включвам се и аз като от скоро запознат и започнал да пие СуперСлим.
от тях разбрах от моята маникюристка...тя пък разбрала от нейна клиентка и така ...снабдиха ме с хапчетата пия ги вече 5 дни....Моите са от 38 лв. и са JK в бяла кутийка.
ОПРЕДЕЛЕНО нямам апетит ....аз сум много лаком човек...мога да ям много и постоянно много съм сладокусна и пощелива  Embarassed Laughing
може би аз съм единствената, която не усеща чак такава жажда, за каквато всички споделяте..:О  Shocked
първите дни усетих някакво замайване, вътрешно неспокойство, ставах по-рано от обикновено...но чак от безсъние не съм страдала....днес съм ОК....явно това са страничните ефекти а може и да е от земетресенията...аз лично много се изплаших така че може и това да ми е подействало така...но има и нещо друго...като не ядете цял ден няма как да не ви се вие свят и да не ви е изнервено......

А за килограмите......нямам представа дали съм свалила, защото не съм се качвала на кантара от  близо 1 год. та днес се качих на кантара от чисто любопитство сега съм 65 кг......не зная преди 5 дни колко съм била Joy....ще се следя през следващите дни и ако има резултат ще пиша......

а за тези, които обясняват че след 2-3 дни вече са свалили 2-3 килограма и това е логично.......помислете малко Thinking...............със празни кореми сте, нищо не ядете а ходите до тоалетна..... Joy   може малко грубо да звучи но тези 2-3 кг. са само храната която сте имали в корема от преди..... smile3503

Момичета пожелавам ви успех.... и не спирайте да споделяте личните си впечатления  bouquet

# 123
  • Мнения: 427
Днес реших и  аз да опитам тези хапчета.
Започвам от 65 кг. , ще видя за една седмица какъв ще е резултата . Peace

# 124
  • Мнения: 0
На третото хапче съм вече,пия  вода, но сухота в устата нямам.Започнах на 70кг,нямам кантар у дома и незнам дали съм свалила нещо.Определено си усещам корема по плосък обаче.Имам някъв апетит,но не както преди.Не се чувствам зле,нямам виене на свят,раздразнителност или други нетипични за мен състояния.И накрая да отбележа,че грешката която правя,е че пия вино вечер Laughing
а хубавото е,че имам повече енергия и приятелят ми е мнооого доволен  Shocked  Embarassed
След седмица ще пиша какво е станало и дали приятелят ми е жив newsm47
Успеж момичета

# 125
  • Мнения: 427
Radost_Paros   не бива да пиеш алкохол , когато приемаш тези хапчета  Peace
Обаче решението дали да го правиш , или не , си е лично твое .
Аз съм вече 3 ден на хаповете . Пия много вода , пак усещам глад , и малко трудно заспивам.
Имам и друг проблем , откакто ги почнах не съм посещавала ВЦ. Та се чудя , дали мога да взема билкови хапчета за разхлабване  Thinking Ако някой е имал същия проблем , моля да сподели как го е решил  Peace

# 126
  • Мнения: 0
има нещо такова-наистина малко запичат,аз пиех един китайски чай -зелен за отслабване ( за разхлабване) newsm53, но пък факт е ,че стомаха ти е супер плосък,въпреки че не си ходил до тоалетната  newsm20

# 127
  • Мнения: 427
daniellka_ Благодаря  Hug
Аз днес пропуснах хапчето , реших да видя дали ще изпитвам по - голям глад .
Утре продължавам  Peace

# 128
  • Мнения: 0
Проблема с 00 при мен го няма,даже ходя ВЕЧЕ по 2 пъти на ден.Събуждам се рано,въпреки,че работя в нощно заведение като барман (от там идва и проблема с винцето  :fight

# 129
  • Мнения: 3
Здравейте отново. пия хапчетата от 24 май. Вече "страничните ефекти", които така и не разбрах от хапчетата или от земетресенията ми бяха ги няма....но най лошото е, че и   - не мърдам от тези проклети 65 кг. Close Cry..........дА ПРИЗНАВАМ СИ, ЧЕ НЕ СЪМ СПРЯЛА ДА ЯМ напълно, но пък и не ям така както преди ядях.........сладкото съм го спряла само две вечери подред си позволих да хапна палачинка и пай..... Embarassed Rolling Eyes...........

Има ли някой от вас, който да не е имал резултат след толкова дни......аз лично очаквах до момента да съм свалила 2-3 килца..... smile3518

# 130
  • Мнения: 0
възможно е да са ментета,на мен лично ми се е случвало няколко пъти да си поръчвам и то от различни доставчици и да са без никакъв ефект

# 131
  • Мнения: 1
И на мен ми го донесоха преди 10 мин.. сега ще закуся и след това започвам с първото хапче..дано да има резултат. .претеглих се тежа в момента 58.7 ,а след месец кой знае  Hug Laughing

# 132
  • Мнения: 0
Мариелка,при моите пише,че се вземат преди храна,идеята е да ти убият апетита за да не хапваш...Аз вече така отвикнах да ям,че стомаха ми е станал като малко топче,от 5 фъстъка и преяждам #Crazy Три седмици ги пия вече,нямам странични ефекти,свалила съм килограми,но незнам колко (нямам кантар) Резултатът УАУ го няма,но признавам,че пия алкохол,а не трябва! Успех момичета

# 133
  • Мнения: 0
здравейте,момичета,аз пия супер слим вече от 24дни и наистина ефеката УАУ го няма,не изпитвам жажда,за тези 24 дни свалих само 5кг. Sad за жалост,почти не се храня,не закусвам,на обед хапвам варено яйце или някаква салатка,а за вечеря малко от това което съм готвила и само 5кг. Cry  Незнам като ги изпия и последните 6 които ми остават дали да ги продължа,чета че на много от вас са подействали наистина за 1 месец 10 и повече килца.Охххх  много се надявах и на мен така да подействат,но уви.....когато ги започнах бях 65кг. сега съм 60,много забавен процес  Rolling Eyes

# 134
  • Мнения: 0
ехеее момиче какво искаш?! 5 кг са ти малко за толкова време?! ефекта уау е налице,но ти не го забелязваш!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт