Орифлейм - тема за консултанти 9.

  • 13 899
  • 304
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 5
Здравейте!Някой ползвал ли е шампоана и маската "Дива роза и памук"?Доволни ли сте от серията?

# 211
  • Sofia
  • Мнения: 302

И едно въпросче относно Екла за нея -може да се вземе на половин цена, ако се закупят продукти за 35 лв. от самия мини каталог, а не от каталог 15.  Hug
Не съм много добра в обясненията, надявам се че разбрахте въпроса ми  Peace
[/quote]

здравейте! аз поръчах 3 парфюма екла като очаквах че ще се намерят клиенти но никой не си го поръча. Ако някой проявява интерес - нека да ми пише на лични моля.

# 212
  • Мнения: 3 675
Имам една молбичка към вас.Ако през някои от следващите месеци има безплатна регистрация на Орифлейм кажете ми.Вчера не си взех изобщо поръчката, защото майката на приятелката ми, която почина е анулирала членството й като консултант.Мъжът й отиде да вземе нещата, но отказаха да му ги дадат и сега съм без консултант. CryИска ми се да стана, за да си поръчвам от време на време някои неща.Но да си призная, не ми се дадат пари за регистрация.Ще бъда благодарна на момичетата от Пловдив да ми кажат къде точно е новия им офис, бил някъде около четвъртък пазара.Усмихнат ден на всички. Hug

# 213
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравей, gitadam!
Аз този каталог имам право на една безплатна регистрация. Писах ти на лични.

# 214
  • Мнения: 3 675
Благодаря много на всички момичета, които ми писаха на лични, размислих и реших, че за сега ще поръчвам при познати, мъжът ми има уж някакви колеги, които са дистрибутори, в работата на майка ми също/засега си имам от всичко и в момента нищо ново не ми трябва/.Все пак благодаря на всички, размислих и мисля, че за един крем просто не си струва разкарването до офиса, пък и няма на кой да предлагам каталога. Hug

# 215
  • Мнения: 31
Имам едно въпросче  Thinking

Консултант съм на Ори от миналия месец, значи събрах си аз 100 т в 14 каталог и си получих подаръчетата, през 15 каталог ако не мога да събера 100 т, няма да получа следващия подарък, а дали ще си запазя правото да получа подарък през 16, ако там ги събера 100, всмисъл и трите месеца ли трябва да имам по 100 т.  newsm78 
Ох не знам дали ме разбрахте  ooooh!

# 216
  • Мнения: 9 095
не, ако си в програма за новорегистрирани, от момента в който спреш да изпълняваш условията, прекратяват участието ти за подаръци и бонуси, или ако през каталог 15 не направиш 101БТ няма да получиш нито сегашния подарък, нито през следващия каталог, въпреки че през следващия ги направиш Peace

# 217
  • Мнения: 31
Благодаря много tedd   bouquet  Ще го имам в предвид Peace

# 218
  • Sofia
  • Мнения: 302

здравейте! аз поръчах 3 парфюма екла като очаквах че ще се намерят клиенти но никой не си го поръча. Ако някой проявява интерес - нека да ми пише на лични моля.
[/quote]

забравих да уточня, че предлагам парфюма на дистрибуторска цена...

# 219
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета, днес си пуснах втората поръчка от 15 каталог и си направих 100те БТ. Взех си мп3 плеъра и честно казано, освен, че не съм очарована съм и разочарована. Супер зле се чува звука с тия слушалки, пробвах и с едни други и е доста по-добре. Като цяло имах по-големи очаквания, ама още щом видях "Made in China" ми стана ясно за какво става дума....
 Взех си ексфолианта за лице от серията "Шведска Спа Терапия" и много ми харесва! С малко по-твърди частици е, но въпреки това почиства много нежно. Препоръчвам!

# 220
и аз си получих плейъра,не е нищо особено..така е..но все пак награда.имам 5 безплатни регистрации,ако някои се интересува мога да му направч услугата и да го регистрирам безплатно Simple Smile   успех момичета NeWS78

# 221
  • Мнения: 719
Момичета, тоя белия МП3 плеър ли? Confused

# 222
  • Мнения: 1 289
Аз искам да питам тоя парфюм "Северно сияние" траен ли е?допада ми като аромат,но не съм го пробвала,освен една мостра,която си поръчах.

# 223
  • Мнения: 3 034
траен е "Северно сияние".  Peace

за безплатни регистрации - почти всички тук имаме талони за такива. или ако не ние, то хора в групата ни имат. Sunglasses

# 224
ок може и така да е..но ти примерно може и да си на 200 километра от Пловдив ,а някои да се интересува.не знам от къде си така че не го приемай лично

Общи условия

Активация на акаунт