Кога си заобичахте бебетата?

  • 8 447
  • 177
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 405
Като му свършиха коликите  Embarassed
Преди това всичко беше ад, к'ва любов, к'во чудо.
Дребното  пищеше нон-стоп, аз - мастити, разранени зърна, температура, секциото ми дърпа, неспала от незнамсиколко часа...
Кърмене, рев, сменяне на памперс, кърмене, рев..абе ужас
Тогава искрено съжалявах, че съм родила  Peace

Сега, като се върна назад и ми става жал за малкото човече, как го болеше коремчето и неможеше да спи, но тогава... ooooh!
Което значи, че вече го обичам.
Когато започна да ми се усмихва, а аз започнах да спя поне по 6 часа на денонощие - тогава го заобичах.
Преди това имах само чувство за отговорност, нищо повече  Peace

# 106
  • Мнения: 1 409
От момента,в който видях двете чертички.
След една неуспешна бременност,за мен това беше най-чакания момент.

# 107
  • Мнения: 603
Заобичах го още докато беше в корема ми. Представях си го като най - хубавото бебе. Simple Smile И като се роди просто не вярвах на очите си - най - красивото бебе, което някога съм виждала (нали си е мойто бебче) Simple Smile

# 108
  • Мнения: 298
Заобичах го още докато беше в корема ми. Представях си го като най - хубавото бебе. Simple Smile И като се роди просто не вярвах на очите си - най - красивото бебе, което някога съм виждала (нали си е мойто бебче) Simple Smile

# 109
  • Мнения: 1 734
И двете са желани и планувани, така че още щом разбрах, че съм бременна

# 110
  • Мнения: 4 668
Още щом разбрах , че съм бременна . Много го искахме !
А като го видях  Heart Eyes

# 111
  • Мнения: 3 929
Преди да забременея, не исках деца. Познавах много жени, които постоянно казваха, че много обичат деца, че обожават деца и т.н. Аз не бях от тези жени. Даже се чудех - какво толкова намират у тези деца, та чак да ги обичат. Обичах децата дотолкова, доколкото обичам всеки нормален човек, чисто човешки. Когато забременях, го чувствах като нещо, през което трябва да мина. Нямах грам майчински инстинкт у себе си. Просто чаках да родя, за да си гледам детето, но не и да го дарявам с любов. В този ред на мислене, не изпитах обич дори в мига, в който той се появи на бял свят и изплака. За първи път го обикнах силно и осъзнато, след като го накърмих и го оставих в легълцето му, докато бях в родилното. Спеше така блажено и доволно! Толкова силно го обикнах, че няма друго същество на този свят, което да обичам толкова. Благодарение на сина си и обичта си към него обичам и другите деца и гледам на тях като на половина поне мои.

# 112
Здравейте!
Аз си обикнах бебето още щом разбрах, че съм бременна ... Бях готова да си имам бебенце и бременността беше повече от желана Simple Smile! А като видяхме с таткото мъничката физиономийка на феталната морфология, съвсем "откачихме" и двамата  Laughing !
Разбира се, след като се роди, нямам представа какви чувства ще изпитвам - може би ще има объркване, малко паника, но обичта си е обич!

# 113
  • Мнения: 257
Заобичах ги в момента в които ги родих и видях бях на седмото небе чувството е незаменимо Hug

# 114
  • Мнения: 604
Обичах я още докато растеше в мен, а след като я видях бях запленена завинаги·

# 115
  • Мнения: 19
Заобичах го още в момента, в който реших, че искам дете! А то се засели в корема ми чааак 11 месеца по-късно!

# 116
  • Мнения: 175
Аз много исках да си имаме детенце. Заобичах го още когато беше в корема ми. Когато го видях на 3Д беше страхотно чувството и нямах търпение да го гушна. А когато се роди ...нямам думи да ви опиша каква любов изпитах.  Two Hearts
Несравнимо е!   Heart Eyes

# 117
  • Мнения: 6 274
Винаги съм си мечтала да имам много деца. Ама абсолютно винаги. Още като дете си мислех : "Ех, само да порасна и ще си родя много дечица". Всичките ми деца са планирани, очаквани и желани. Особено първото беше направо нетърпеливо чакано, защото все още не знаех какво да очаквам. Но не съм имала такъв момент да не ги обичам. Сега, като се замисля - още като ембриончета съм си ги обичала. Как няма да го обичаш ?! Ами то си е ТВОЕ !!! Само и единствено ТВОЕ !!! Е, и на таткото, разбира се, но по начина, по който е твое няма и не може да бъде никога и на никой друг ! Само ти можеш да го усетиш под сърцето ти ! Само теб може да ритне през корема, само твоето сърце познава и се успокоява, когато го слуша...Не си го представям по друг начин. Разни хора, разни идеали...

# 118
  • Мнения: 826
Аз и до сега се чувствам като теб. Винаги съм мислила за себе си като за прекалено свободомислеща за да гледам дете. Но изведнъж реших, че момента е подходящ и с моят приятел набързо го спретнахме. Сега когато знам че съмбременна в 9 седмица, отново се чудя какво си причиних по-дяволите Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Но това е едно притеснение от неизвестното, всъщност ми е любопитно и живота не свършва с раждането на детето, напротив казват че тогава започва. А като гледам майка ми каква мацка е,а 2 дъщери е отгледала, знам че може да си едновременно пълноценна жена и обичаща майка Wink

# 119
Дендри,поздравления!  bouquetАз щом започнах да задавам такива въпроси,вероятно скоро ще те последвам.Точно с това се успокоявам,че познавам много супер майки (начело с моята  Heart Eyes)
Дано и ние сме едни от тях! WinkПриятно и безпроблемно бременеене ти пожелавам! Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт