LaRedoute.fr - 91 - Всичко за поръчката!

  • 39 230
  • 780
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 307
За мъжките маратонки на адидас знаете ли дали си отговарят на номерата newsm78
Мъжа ми носи маратонки 41 номер,поръчах му 42 номер тези     http://www.laredoute.fr/vente-chaussures-de-sport-zx-90-racing-d … 5085          и са му точни  Peace

Аз получих известие за поръчката от 18.11.,само че пуснах 2 поръчки,а имам известие само за една Rolling Eyes,може ли да дойдат по различно време или да са ги изпратили заедно в един колет двете поръчки? Rolling Eyes
Довечера като ги донесе мъжа ми ще снимам и ще покажа Peace

# 556
  • Мнения: 384
Кива,и аз мислих да поръчвам този к-т.Значи столчето не се включва,така ли?Е защо подлъгват така като са го сложили на снимката.А се усъмних като видях,че го има и отделно.Май и бебето не се включва?Моля някой ако има отзиви да каже реално какъво включва този лот.  Praynig

# 557
  • Мнения: 311
Кива,и аз мислих да поръчвам този к-т.Значи столчето не се включва,така ли?Е защо подлъгват така като са го сложили на снимката.А се усъмних като видях,че го има и отделно.Май и бебето не се включва?Моля някой ако има отзиви да каже реално какъво включва този лот.  Praynig
В описанието има кукла, но няма стол

# 558
  • Мнения: 8 242
Аз получих известие за поръчката от 18.11.,само че пуснах 2 поръчки,а имам известие само за една Rolling Eyes,може ли да дойдат по различно време или да са ги изпратили заедно в един колет двете поръчки? Rolling Eyes

Ще са си отделни поръчки и е нормално да не ги получиш едновременно  Crazy
Аз една от 11 получих преди седмица.. Друга от тази дата още я няма..

# 559
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Здравейте момичета.Надявам се много да не ми се сърдите за въпроса,но търсих и прочетох доста неща,но точно това не мога да открия.За 2ри път пускам поръчка, всичко изглежда нормално, получих потвърждение на e-maila, парите са ми дръпнати от картата.Но в Суи-вито при първата ми поръчка си пишеше нормалното En cours de preparation и A domicle. А сега няма a domicle, i вместо En cours de preparation пише En cour D-ENREGISTREMENT. Всичко нормално ли е или ? Благодаря предварително и се извинявам пак  Hug

# 560
  • Мнения: 867
Малинка Калинка,може ли снимки на първото гащеризонче и на дънките и размери ако може.

И аз чакам гракото,супер щом е хубаво,много се чудих дали да го поръчвам.

Някой питаше за ботушките,получихме едни лилави, страхотни са,отговарят си на номера.

# 561
  • Варна
  • Мнения: 384
Моля ви момичета, дайте линк към тази детска маса за игра  Praynig

http://www.laredoute.fr/vente-table-d-activites-reversible-playg … tegoryid=49061678

 Simple Smile

# 562
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Много моля ако някой има 38-ми номер на тези обсъждани дънки за размери.Искам да питам за тях  дали са плътни,дали са ластични,дали са с ниска талия????
http://www.laredoute.fr/vente-jean-large-taille-descendue-et-asp … &numberpage=1

И каква е разликата между тях и ето този модел освен в дължината

http://www.laredoute.fr/vente-jean-large-taille-descendue-et-asp … tegoryid=45745579

Благодаря предварително.
 Peace

# 563
  • Мнения: 140
Аз си ги взех днес тези дънки 38 №. Хубави са, но нещо кой знае колко хубаво. Не са особено плътни и плата е малко странен, като дънков лен някакси стои. Талията е нормална, в никакъв случай не е ниска.

# 564
  • Мнения: 140
Аз си ги взех днес тези дънки 38 №. Хубави са, но нещо кой знае колко хубаво. Не са особено плътни и плата е малко странен, като дънков лен някакси стои. Талията е нормална, в никакъв случай не е ниска.

# 565
  • Мнения: 307
Аз получих известие за поръчката от 18.11.,само че пуснах 2 поръчки,а имам известие само за една Rolling Eyes,може ли да дойдат по различно време или да са ги изпратили заедно в един колет двете поръчки? Rolling Eyes

Ще са си отделни поръчки и е нормално да не ги получиш едновременно  Crazy
Аз една от 11 получих преди седмица.. Друга от тази дата още я няма..

Благодаря ти за отговора  bouquet,ще видим после какво е пристигнало Grinning

# 566
  • Мнения: 384
Искам да ви питам мамите с по-голям стаж в сайта.Тази играчка намаляват ли я,има ли шанс за по-добра цена?И докога да изчакам принципно за някакво намаление?

# 567
  • Мнения: 39
red shoe, блузата е ужасна, изкуствена и ако не се лъжа от всичките неща, които поръчах, на тази май на етикета пишеше Made in Bulgaria...

# 568
  • Мнения: 482
Днес получих тази количка и съм много доволна, конструкцията е метална и е стабилна. Бебето само ни е малко различно, няма лигавник и крачетата са боси /различно е гащеризончето/. Много лесно се сгъва и разгъва.

# 569
  • Мнения: 222
bubulechkata ,аз го имам това якенце 102 см.Наистина си заслужава,невероятно е   Peace 
Ето и реални снимки  под снимките има и размери на 102см.

Общи условия

Активация на акаунт