http://www.sportsdirect.com/default.aspx

  • 55 406
  • 589
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 32
Там е работата, че нямам карта. За това и поръчвам чрез теб  Peace
Нищо здраве да е.

# 511
  • Мнения: 29
Ето малко info за „новодошлите“ и се надявам да помогне.Ако нещо съм объркала или пропуснала кажете  Embarassed.
Потвърдителен имейл за направена поръчка   
Този имейл се получава няколко минути след като сте направили поръчката.С него ви уведомява че направената от вас поръчка е приета от тях и заведена под номер...Но не означава че ще ви изпратят всички артикули.Трябва да изчакате следващия,който се получава по принцип на следващия ден.
 Имейл за изпращане на поръчката.
Той пристига до 1/2 дни след като сте я направили.С него ви уведомяват кои артикули са ви изпратени и кои отказани.Също така в края на страницата има „тракинг номер„(JD0002367...) с който се проверява къде е поръчката на страницата на DHL,но понякога до 24 часа няма движение на пакета.
На тази страница
в сайта се въвежда промоционалния код,и след това се натиска червения бутон“APPLY“ който се намира под прозорчето за кода.НО ако след това ви се появи червен надпис над прозорчето,значи не ви е приело кода.
И да се оплача  Sad че тази нощ имахме заметресение 6 по Рихтер,щях да умра от страх     Sob .Пу/пу да не се случва на никой.

Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 05:33 от aleksova1

# 512
  • Мнения: 502
вчера получихме мейл с тракинг кода, така че първата ми поръчка от този сайт с БД е тръгнала  Peace
благодаря за кода   Hug и за сайта с кодове  Wink

като пристигнe ще дам отчет, ако някой се интересува от нещата:
Dora the Explorer  якенце, суитчър и долничка за дъщеря ми, чорапчета умбро
за мен маратонки лонсдейл бели и USA Pro в цвят  Black/Berry
за мъжа ми суитчър, тениска, шапка и маратонки лонсдейл


aleksova1, тук дават по новините за земетресението
добре, че сте се отървали само с уплаха  Hug

# 513
  • Мнения: 598
Хайде и аз тук да се запиша с първата поръчка от този сайт Laughing  Вчера пуснах кода за безплатна доставка и тази сутрин получих мейл, че вече е шипната baby_neutral Чакам  Rolling Eyes

# 514
  • Мнения: 51
Здравейте, момичета! И аз направих 2 поръчки с кода за безплатна доставка на 4-ти, но освен 2-та потвърдителни имейла нямам други - вече повече от 48 часа. Писах им - нищо. Вече незнам какво да правя. Имам блокирами пари само за първата поръчка. newsm78

# 515
  • Мнения: 4 250
Имам леки съмнения, че първата поръчка може да не е отказана, а да съм виждала наличността заради проблеми в ЦКБ. Сайтът и банкоматите им не работеха цяла сутрин.
След това видях разблокираните пари.
Сега гледам - недостатъчна наличност за 317 лири - остатъка от поръчката, която направих в неделя. А в картата се виждаха още 50 и няколко лева, освен 317-те лири. Т.е те са се опитали да ги изтеглят, но не са могли и са отказали поръчката. А за първата нямам е-мейл, че е отказана. Само, че са пратили 2-та чифта маратонки.
Веселба.

# 516
  • Мнения: 29
Здравейте, момичета! И аз направих 2 поръчки с кода за безплатна доставка на 4-ти, но освен 2-та потвърдителни имейла нямам други - вече повече от 48 часа. Писах им - нищо. Вече незнам какво да правя. Имам блокирами пари само за първата поръчка. newsm78
По принцип блокират веднага парите,и след това ако няма някой продукт ти отблокирват част от тях,но щом си получила имейл потвърдителен значи наистина имаш пусната поръчка.Но все пак си провери в акаунта дали има отразени 2 поръчки.А за това че не са пратили имейл за шипването/на мен на първата поръчка също не ми пратиха но си пристигна,а имаше и още някой при който стана пак така.
Единствения вариянт е да изчакаш да ти отговорят и да се надяваш да дойде през това време.
Имам леки съмнения, че първата поръчка може да не е отказана, а да съм виждала наличността заради проблеми в ЦКБ. Сайтът и банкоматите им не работеха цяла сутрин.
След това видях разблокираните пари.
Сега гледам - недостатъчна наличност за 317 лири - остатъка от поръчката, която направих в неделя. А в картата се виждаха още 50 и няколко лева, освен 317-те лири. Т.е те са се опитали да ги изтеглят, но не са могли и са отказали поръчката. А за първата нямам е-мейл, че е отказана. Само, че са пратили 2-та чифта маратонки.
Веселба.
Joy Joy ти се изтормози с тези поръчки,ще побелееш рано.Явно няма да се навиеш втори път.

# 517
  • Мнения: 178
Здравейте момичета! Имате ли актуален код за безплатна доставка днес? Доколкото знам последния беше до неделя в полунощ и вече не действа. Има ли изискване за минимална сума при пазаруване?

# 518
  • Мнения: 4 250
Според момичето от ЦКБ парите за първата поръчка са изтеглени. Аз съм се опитала да направя поръчка за 317 лири и ми е отказана, което не съм правила. Поръчката беше за 399 лири и те пратиха 3-те чифта маратонки за 80 лири.

И аз това казвам - покрай този сайт ще побелея.

# 519
  • Мнения: 29
Здравейте момичета! Имате ли актуален код за безплатна доставка днес? Доколкото знам последния беше до неделя в полунощ и вече не действа. Има ли изискване за минимална сума при пазаруване?
По принцип няма,наистина беше до снощи.Но можеш да пробваш някой от старите и даже и този ,защото аз пуснах с MT10 март месец а той е бил до 31/01.Минимална сума не се изисква,но се плаща доставката.

# 520
  • Мнения: 4 250
Написах е-мейл - да видим какво става.
Ако съм дублирала поръчката и ми пратят нещата 2 пъти ще е Shocked
В онлайн банкирането виждам реално колко пари мога да използвам от картата, но май системата им се е била объркала. И дефакто не съм имала тези пари.

# 521
  • Мнения: 131
аз проверих дали има изтеглени пари от картата ми с ел.банкиране от в къщи,няма никакви движения,или защото още не е обработена инфо-ята и ще се появи по -късно,най-добре днес като излизам да отида до банката и да питам,а до колко време ги доставят Rolling Eyes

# 522
  • Мнения: 6
Момичета имате ли отказани артикули от последните ви поръчки с БД. И аз поръчах снощи, но още не съм получила втория имейл за изпращане на поръчката, където пише кои неща са изпратени. Силно се надявам да са ми изпратили всичко.

# 523
  • София
  • Мнения: 2 079
момичета,
толкова ме е яд, че не попаднах на темата вчера, а вместо това цял ден висях в Ebay - но се радвам за успелите да поръчат с кода за безплатна доставка. За неуспелите като мен предлагам, ако има желаещи да направим обща поръчка. Аз съм си харесала няколко неща, но някак си 25 лири ми се струват много за доставка, въпреки направо смешните цени на някои стоки. Лек и усмихнат ден на всички.

# 524
  • Мнения: 4 250
brayan__ , имаше 2 поредни уикенда,  в които излизаше код за безплатна доставка. Аз бих изчакала другия уикенд, за да видя дали няма пак да се появи някой.

Сетих се, че в изчезналата ми преди месеци поръчка, си бяха изтеглили парите и след 10 дена ми ги върнаха. Дано да не е същия случай сега с тези пари за първата поръчка.
А да пратят и останалите неща.
Ще изчакам да видя какво ще ми отговорят или какво ще се случи.

Общи условия

Активация на акаунт