Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 1 276
Момичета , не само съм жива, но и се чувствам много добре след вчерашното плодуване Simple Smile, особенно когато кантара показа -1.5кг. за 8 дни диета.

Огромна част от успеха ми се дължи на вас, когато не издържам ви чета. Hug Hug Hug

п.п. През ноща получих много силно и продължително съцебиене, но незнам дали беше от диетата или защото малката ме вдига 10 пъти. Важното е че сега съм добре.

# 331
  • Варна
  • Мнения: 939
Eiphnh много благодаря за комплимента, а и на всички други мацки тука  Hug, то щото е хубава като майка си  Joy, и крива като баща си  Mr. Green
Пък този протеинец ми е тъй на сърцето на мен, че го грабвам веднагически - тамън добре ще ми дойде към оризеца днеска  Joy
Иринка после да минеш на отчет и да кажеш как е малкия  Hug
Духи Пухи абе щом цока още толкова много пъти, значи има си то  Laughing Малеееее ти в голям филм си била таз нощ бе мацко, нема ли кой да ти помогне днес с малчо, че да си починеш малко, или поне на обяд ако спинка - лягай и ти с него, че до довечера съвсем ще грохнеш  Hug

# 332
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 952
Влизам само да пожелая на всички много, много минусчета! Hug Hug Hug Момичета, много си ви обичам и да знаете, че сте страхотни всичките!  Hug Hug Hug Като се върна пак в диетата, ще пиша по-редовно. Идеята за албумчето е супер!  Peace
Това е от мен за всички вас.


P.S. Видях прекрасни снимки на вълшебно-прекрасни деца!  Hug Hug Hug
Жабче, добре дошла, и дано час по-скоро всички болежки избягат далеч, далеч от теб!  Hug Hug Hug

# 333
  • Мнения: 8 242
Ще помогне.. ама Неволята  Laughing Сама съм на фронта..
Мъжо на работа, майка ми и баща ми и те.. свекитата са в Бургас.. Само баба ми чат-пат идва.. ама повече гледа на братчедка ми бебето, че тя паника и половина и сама не може да стои.. че мнооого е страшно  Crazy  А и Тони я прави дива и щастлива.. и се оказва все едно викам по 2 лапета.. Откачена работа..
Та стискам зъби и .. чакам да мине Simple Smile
А трябва и да излизам.. иииии дам Simple Smile днес ще е весело..

# 334
  • София
  • Мнения: 1 276
Ели зачетох се че сме започнали 2-ри сезон на диетата заедно и между другото реших да видя снимките ти.
 Shocked незнам какво да кажа . Съгурна ли си че си ти на снимките преди? нЕ така разлика никога не съм въждала, освен на една моя съученичка, но дои тя беше с помалка разлика. Нейната кожа много се нацепи и увисна. Ти как се справи с това? Сигурно си го обяснява 100 пъти , ако ти е досадно недей, но преми и моите поздравления за зашеметяващия резултат  bouquet

# 335
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Мерси , момичета.   bouquet

Аз си сложих 4-5 свински пържоли в марина да пека.Нямат сланина - котлет са.  Peace
Реших да са св. за да може организма ми да започва да си връща загубените вещества.
Иначе само пилешко и риба и сега почвам да трупам това от което тялото и органите са се лишили.
Та към 12.30-13 ч. ще си хапна със салатака от доматки и краставици.  Peace
Дали не правя грешка , я кажете?  newsm78

# 336
  • Мнения: 8 242
Мерси , момичета.   bouquet

Аз си сложих 4-5 свински пържоли в марина да пека.Нямат сланина - котлет са.  Peace
Реших да са св. за да може организма ми да започва да си връща загубените вещества.
Иначе само пилешко и риба и сега почвам да трупам това от което тялото и органите са се лишили.
Та към 12.30-13 ч. ще си хапна със салатака от доматки и краставици.  Peace
Дали не правя грешка , я кажете?  newsm78

4-5 пържолки за 1 ядене ли  Shocked

Питам само  Blush

# 337
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ееее Духи Пухи , аз не съм сама. Peace
Пък и друг да не ги ще , ще ги метна във фризера и след три дни ще ги сготвя на него.  Crazy
Една по-голяма ще хапна сега и една по-малка довечера , като включа и салатка.  Thinking

# 338
  • Варна
  • Мнения: 939
Жабка като за начало на теб ти е позволено, а и ако не прекаляваш с количеството - няма проблем  Peace
Духи Пухи аз пък хепнет никой си нямам тука, само едната ми братовчека, ама и тя е много заета и отдавна не е идвала даже на кафе, и си се оправям съвсем сама, че и мъжо в повечето дни е денонощно на работа  Mr. Green
Пиши тука тогава, и почивай когато можеш , че да мине по-бързо деня  Hug
Лулумба вясвай се по-често бе душата като можеш  Hug
Жане ко прайш бе душата, ай кацай тука  Hug Как е мъничето, че нали нещо много ревеше предните дни  Rolling Eyes

# 339
  • Бургас
  • Мнения: 300
Веси сори бе майка, ама то вчера много воднянка много нещо беше, мислех че само луната правиш - разбира се, че ще хапнеш мръвка щом си карала вчера 29-ти ден, полага ти се  Peace
Ей туй отговорче чаках  Hug
А сега да дам отчета: за първи цикъл -4.5  newsm44, знам че не е много, но пък аз съм доволно (имам и -2.5 отпреди тази диета, та общо за 1.5 месец съм  -7кг.). Дрехите ми са широкички вече, вчера си открих кокаляци, дет бях забравила че ги имам Joy Откъм мерки не мога да кажа точно, защото не съм се мерила досега, но от днес и това ще правя. Продължавам напред, смятам до края да я изкарам.
Благодаря на всички фиданки които споделят, съветват, бухалчат и т.н.,  без вас нямаше да е така приятно свалянето! Диетката е супер, компанията тук чудесна, никой да не си и помисля да бяга!Много минусчета на всички  bouquet Hug
Заповядайте мили ми фиданки

# 340
  • Варна
  • Мнения: 939
Веси браво душата  Hug Heart Eyes
И благодарско за идеята за обръщане на омлета  Hug, той не че така пак не се изяде де, че и мъжо намаза покрай мен  Laughing

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 11:14 от didnik

# 341
  • София
  • Мнения: 1 276
Духи аз докато кърмих малката сладуранка (почти 2 години) тя не ядеше почти нищо освен маминото мллекце и посл
едните 2 месеца беше ме побъркала нощем, почти не спях. писна ми,  намазах се 2-3 пъти с дуан екзол и я така я отбих. Мацката започна да се храни нормално и да спи по -цяла нощ. Може би твоя случай е различен , но само ти споделям, ако успея да помогна  Hug

# 342
  • София
  • Мнения: 1 877
Anna_8612, много се радвам, че има някой, който ми е "връстник" Mr. Green. Аз сега твърдо съм решила да си карам водния ден (ако ептен ми застърже може да вкарам някой плод или сок), защото така или иначе съм в застой, та се надявам след водния да ми се раздвижи метаболизма. Та тъй...

Vesyy, супер Hug

# 343
  • Русе
  • Мнения: 154
Аз реших днес да си направя един Миш-маш  Crazy .Отдавна не съм яла а доста го обичам  Blush .Мисля,че е подходящ за белтъчен ден  newsm78

Сега отивам да си правя упражненията  Mr. Green

# 344
  • Русе
  • Мнения: 45
Пууу, нямате изчитане наистина  Simple Smile Влизам на бързо, да дам отчет след края на 1 цикъл
Общо 4 кила по-малко, вис.талия 83см;ниска 93см;ханш 97-97,5см;бедър 56,5см.
Горе долу см, не са много които съм смъкнала от частите които ми се щеше, ма...здраве  Hug
Не съм най-добрия пример за оптимален ефект от диетката, но това да не отчайва останалите  Peace
Лек ден от мен и много минусчета  Hug

Общи условия

Активация на акаунт