Детските конкурси за красота

  • 18 393
  • 438
  •   1
Отговори
# 345
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Това, че на някои родители не им стиска да си пуснат детето на такъв конкурс е абсолютно разбираемо! То ако не прилича на нищо.. както и да го облечеш и да го нагласиш, то си остава нищо! Случвало се е да видя дете и да се питам "абе тва майка му никога ли не го е поглеждала, че го води на конкурс!"  .

Уникално,просто "блестящо съвършено"... ooooh!

Последна редакция: вт, 21 апр 2009, 17:12 от ahasver

# 346
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
Това, че на някои родители не им стиска да си пуснат детето на такъв конкурс е абсолютно разбираемо! То ако не прилича на нищо.. както и да го облечеш и да го нагласиш, то си остава нищо! Случвало се е да видя дете и да се питам "абе тва майка му никога ли не го е поглеждала, че го води на конкурс!"  ..
Извинявай, ама мойто гардже си е най- хубаво!
А изказването ти, че дете може да прилича на нищо  Close срива целият ти авторитет при защитаването на тези конкурси в качеството на организатор!
По темата- абсолютно съм против, никога не бих пратила децата си, причините сте написали преди мен. Единственият път, когато се забавлявах като гледах събития от подобен род, беше когато гледах филма със Сандра Бълок "Miss Congeniality"  (не съм сигурна как е преведено заглавието на български)

# 347
  • София
  • Мнения: 8 950
Цитат
Това, че на някои родители не им стиска да си пуснат детето на такъв конкурс е абсолютно разбираемо! То ако не прилича на нищо.. както и да го облечеш и да го нагласиш, то си остава нищо! Случвало се е да видя дете и да се питам "абе тва майка му никога ли не го е поглеждала, че го води на конкурс!"  .

Уникално,просто "блестящо съвършено"... ooooh!
Aма разбира се, че не ни стиска, но не защото са ни грозни децата, а защото имаме повечко акъл. Колкото до хубавото момиченце на снимката-май е доста силно гримирано и със скубани и оформени вежди-май не е съвсем вярна теорията ти за българските конкурси.

# 348
  • Мнения: 15
Може ли някой да даде линк към това предаване на БТВ за детските конкурси за красота?

# 349
  • София
  • Мнения: 62 595
БонБонЛандия,

Това ли ти остана като бонус от участието в такива конкурси, да казваш, че има деца, които не приличат на нищо? Ти май ще се окажеш представителна извадка на начина на мислене на момичетата, които са участнали и минали през такива конкурси - омраза към другите и смятането им за грозни.

# 350
  • Мнения: X
БонБонЛандия, като ти чета писанията, само потвърждаваш мнението ми, че тези конкурси са за повърхностни или емоционално объркани родители.

Някой беше писал преди години, че модерната фемина е готова да си завре паунски пера отзад, само и само да я забележат. Е, установявам, че това сбъркано поведение се прехвърля и върху децата й.

# 351
  • Мнения: 1 473
БонБонЛандия, ако ти с  крещящо ограниченото си, комплексирано и повърхностно мислене участваш в жури, което определя дали едно дете е хубаво или не, то горките деца. Изказването ти само доказва, че подобни конкурси са организирани от емоционално изостанали и недоразвити хора, за които показността и измамното усещане за величие са водещи в живота. Такива организатори и радетели за датските конкурси ме отказват още повече от идеята, че може би има малко смисъл в тях. Благодаря ти, че се изказа, за да блесне истината за конкурсите и техните организатори.

# 352
  • Мнения: 4 586
Голями сладурки, накефих се да ги гледам. Grinning
Това би била и реплика на педофил. Ох на батяя!

Ти луд ли си бе? Какъв педофил те гони? Shocked Да видя някъде голи деца?
За да не са обект на педофилия децата трябва да са грозни и зле облечени ли?
Че защо му е на педофил да види голи деца? Поведението на малки госпожички не му ли е достатъчно?
Ти само от гол мъж ли се възбуждаш?
Мен ми се е случвало от жена със зимно палто, само от парфюма й, и даже само от тембъра на гласа й да се оцъкля.

# 353
  • Мнения: 4 380
Голями сладурки, накефих се да ги гледам. Grinning
Това би била и реплика на педофил. Ох на батяя!

Ти луд ли си бе? Какъв педофил те гони? Shocked Да видя някъде голи деца?
За да не са обект на педофилия децата трябва да са грозни и зле облечени ли?
Че защо му е на педофил да види голи деца? Поведението на малки госпожички не му ли е достатъчно?
Ти само от гол мъж ли се възбуждаш?
Мен ми се е случвало от жена със зимно палто, само от парфюма й, и даже само от тембъра на гласа й да се оцъкля.

Някои момичета си имат поведение на малки госпожички от рождение. Никой не е виновен че има болни мозъци. Дай да ги крием зад фереджета сакън някой да не се оцъкли.

пс. От кой парфюм? Blush

# 354
  • Мнения: 4 586
Няма да ти кажа пък.
Опазил ме Господ, да пожелая xenia.

# 355
  • Мнения: 56
Това, че на някои родители не им стиска да си пуснат детето на такъв конкурс е абсолютно разбираемо! То ако не прилича на нищо.. както и да го облечеш и да го нагласиш, то си остава нищо!
Хубаво е да се чуват такива изказвания относно малки деца...

Абе ей, хораа.. Вие като чуете "деца" и ослепявате! Осъзнайте се малко! Верно е, че за всяка майка "нейното гардже си е най-хубавото"! Но погледнато отстрани, реалността е различна - има красиви деца, има по-малко красиви деца, има и... съвсем малко красиви (да не кажа другото). Но има и майки с болни амбиции, които няма как да го проумеят.



Не съм казала, че всички деца, които не участват на такива конкурси са грозни. Имах предвид личния избор на 3-годишното дете, за който се споменава в началото. Имах предвид, че има деца, които искат да участват, но родителите им знаят, че едно подобно участие може само да ги разочарова и комплексира до някаква степен.

# 356
  • Мнения: 2 755
...Имах предвид личния избор на 3-годишното дете, за който се споменава в началото. Имах предвид, че има деца, които искат да участват, но родителите им знаят, че едно подобно участие може само да ги разочарова и комплексира до някаква степен....
#Crazy Личен избор на 3-годишно дете да участва в конкурс за красота? Стига бе.  Whistling

# 357
  • София
  • Мнения: 62 595
На три години не може да реши дали му се яде сладолед или торта, камо ли да решава за конкурси!

# 358
  • Мнения: 56
Провокира ме темата в сутрешният блок на БТВ,за "личният избор" на 3-годишното момиченце да участва в такъв род състезания.
Много пъти си мислила това болна амбиция на майката,неуспяла манекенка,ли е или добре обмислено решение с преценени плюсове и минуси.А как се обяснява на 3-4 годишно дете неуспеха и защо другото момиченце е по-красиво и има корона,а?
А няма да коментирам ,че на световните конкурси "Мини Мис Свят" дори се изрусяват косите на участничките.
А вие?Бихте ли записали детето си на такъв вид състезание?А "личният избор" на детето -лудост на майката или промитият мозък на малката миска?

Ето това имах предвид. За този пост говорех.

# 359
  • Мнения: 3 034
тази тема се напълни с толкова бисери, че човек може с бележник в ръка да я прочете.

xenia, шяха да са ми много забавни изказванията ти, ако не ставаше дума за деца. сега ми звучат даже леко страшно.
бай дъ уей, не знам на кой му прохожда детето на кънки и свири на пиано под една годинка, но и той си е за лекар.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт