Боядисваме ний яйца и с нетърпение чакаме Майските деца! N34

  • 10 420
  • 300
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 12 309
  Идар тапата може да е и съвсем бистра. Аз лично родих няколко дни предния път след като ми падна тапата. Водите ми изтекоха, но при мен беше голямо количество и не можеше да се обърка.
  Аз пък вече нямам търпение да раждам, преди си мислех че ще си дочакам термина, тоест лекарката ми да се върне, но от няколко дни почна по-начесто да ми се стяга корема, като една нощ дори ме заболя и вече не съм толкова сигурна. Още повече от вторник като е на работа отново таткото и аз съм сама с малките, които ме правят на луда калинка по цял ден  Simple Smile

# 226
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Току-що говорих със Сиска. Не е родила. Извън града е на почивка. Праща ви много поздрави  Hug

# 227
  • Мнения: 1 956
Христос Воскресе! Здраве и благоденствие на вас и семействата ви!

И аз да кажа, че току що разбрах, че Зрънчо си има бебе днес - Дария - 2625гр. Grinning Grinning Grinning

Да й е жива и здрава дъщеричката! Бързо възстановяване на Зрънчо!   bouquet

# 228
  • Мнения: 367
Ми то си беше тръгнало бебчето на Зрънчо .
Да и е живичко и здравичко.Да расте щасливо и обичано .




Дикси как е минало раждането ?
Аила не ти завиждам , като знам как се чувставам аз апък ако имах и две бебета да търча по тях ...
Няма ли кой да дойде да ги гледа двете кукли ? Някоя баба поне ... newsm78 newsm78 newsm78

# 229
  • Мнения: 849
СУПЕЕЕЕР! Още едно бебенце! И момичешката група стабилно се увеличава (което ми напомня на една приказка, че мъжете били по-мързеливи и затова повечето излизали по-късничко  Laughing)

Зрънчо, да ви е жива и здрава дъщеричката! А на теб бързо възстановяване!

# 230
  • Мнения: 2 172
Честито бебоче на Зрънчо  newsm51

Да е жива и здрава малката принцеса и много да слушка smile3521

# 231
  • Пловдив
  • Мнения: 180
          ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА , ЗРЪНЧО !!!

     Да ви е жива и здрава , послушна и само да ви радва !!!

                             На теб бързо възстановяване !!!

# 232
  • Мнения: 79
Честити Великденски бебета - Дариа на мама Зрънчо и Евелин на мама Роси, да растат много щастливи, обичани и послушни. Бързо възстановяване на маммите  newsm51
Христос Воскресе! На всички пожелавам в най-скоро време малки, сладки и здрави слънчица да топлят нашите сърчица!

Последна редакция: нд, 19 апр 2009, 21:46 от madlena_bg80

# 233
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Момичета трябва ми спешно помощта ви.
Ситуацията е следната - днес цял ден ми се втвърдява корема. Почти цял ден е твърд , само от време на време отпуска. Болка в корема нямам никаква . Само от време на време за момент ме пробожда под корема - малко над срамната кост (извинявайте за цветното обяснение) - но е сякаш бебо ме изритва там , най - отдолу. От време на време ме заболява отдясно на нивото на пъпа - и отпред и отзад към гърба.
Това всичкото , което описах , възможно ли е да са контракции. Ако са - дали са подготвителни или вече са същинските
Сигурно много от вас ще се посмеят на глупавите ми въпросчета. Но така съм притеснена че няма да усетя ако се започне.
Благодаря ви за отговорите !!!

# 234
  • Мнения: 488
Воистина воскресе!!! Честит празник на всички!

Nijntje тоновете са що годе добри. Основна дейност има около 120 качва на горе на долу, има вариабилност, което е добре ми казаха докитата. Гледахме и бебата, около 10-ина дни 2 седмици е напред по показатели. Около 3300 кг е имам предостатъчно води и плацентатат все още не е започнала да старее, незнам защо. При положение, че съм в 9-ия месец.  #Crazy newsm78

bebZz аз ако бях на твое място щях да звънна на доки поне, за да се успокоя. Ама аз съм си болен мозък и е нормално за мен. Не ме слушай. Не се безпокой. Освен нещо хубаво, друго няма да ти се случи.  Mr. Green  Hug

Белла честит имен ден. Едно прекрасно бебенце и бъроз възстановяване ти пожелавам!

зрънчо честито бебенце, великденче!  Hug

# 235
  • Мнения: 826
Да е честита малката Дария и много да радва Зрънчо със своето щастие!
  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap
Христос возкресе!
 easter

# 236
  • Мнения: 33
ЗРЪНЧО, ЧЕСТИТА МАЛКА ПРИНЦЕСКА ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА ТЕ РАДВА  smile3504

Последна редакция: нд, 19 апр 2009, 21:49 от ivilina73

# 237
  • Мнения: 166
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА ЗРЪНЧО,ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО И САМО ДА РАДВА МАМА И ТАТИ!!!

# 238
  • Мнения: 79
Момичета, имам малко странен въпрос  Confused Доки ми изписа свещички, понеже имам някакво течение, но когато понечих да сложа свещичката на мястото и тя излезе, пробвах по-дълбоко до колкото можах и пак нищо, резултатът беше, че след 5 мин. всичко беше вън  Crazy. Има ли си някой на идея защо така се получи  ooooh!? Тази вечер пак ще се пробвам  Confused

# 239
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Честита принцеса, Зрънчо! Да расте здрава и да носи само радост на мама и тати!  Hug

Mirayes, при моите контракции не ми се втвърдяваше корема. Болеше ме ниско долу, все едно ми идва и кръстта много ме болеше. И с такива болки бях окато ми сложиха спиналната. Май има нещо при теб  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт