Дюкан подготвя цяло ято за елегантно лято - 178

  • 24 824
  • 474
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 731
mmmshushy80,Мимиии,Пинк-благодаря ви много ама колко извара слагате? newsm78

Gardenia,ти добре правиш ама ние като приключихме периода с количките и на ...сега треперим от студ. Joy Joy

# 406
  • Мнения: 158
Тази вечер съм ранолягаща,да Ви кажа лека нощ,утре в 9.00 имам ходене  на едно място,дано да ми донесе блага вест.
Шушка,аз исках да ти кажа същото за подсладителя,ама Аби ме изпревари.
Гардения,Марчелка,Аби,Мими,Пинки,Тони,Татянка,Викито,Михи Hug лека на всички,маняна ще ви чета............

# 407
  • Мнения: 63
Тази вечер съм ранолягаща,да Ви кажа лека нощ,утре в 9.00 имам ходене  на едно място,дано да ми донесе блага вест.
Гардения,Марчелка,Аби,Мими,Пинки,Тони,Татянка,Викито,Михи Hug лека на всички,маняна ще ви чета............
Чи то и ний ходим сутрин на едно-то място, ама не бързаме да лягаме  Joy
Ама как маняна, бе кариньо, а тази нощ кой ще ни разсмива? Аз така свалям най-лесно  Hug
Успех утре и чакаме благата вест  Hug

# 408
  • Мнения: 397
Аби, в духа на рок концерта на МА, а? Парчето е много яко! Аз благодаря за него  Hug
smile3521 Това е моята музика. Направо се потресох, когато Маги (хич не я харесвам) запя най-любимата ми песен за всички времена (с най-тъпия клип, правен някога   hahaha ), обаче пак ми беше хубаво. Сега вече мога спокойно да не гледам МА.  Mr. Green

Зори, щото съм всепризната блейка (историите за дружината и стадото го потвърждават), сега ще ти стискам палци за блага вест, че до утре, я вестта, я вестоносеца...  Crazy  Hug


По повод тинейджърите, които искат да отслабнат с диета, вместо с движение и здравословно хранене.
Моя позната увреди трайно организма си, разболя се от няколко сериозни болести и не може да има деца. Защото лишаването от нужните на организма вещества по време на растеж, го предизвика да изчерпи наличните яйцеклетки и да преустанови производството на нови. Вярно, сега е кльощава, но отвътре е развалина.
Момчетата също не са застраховани от заболявания.
Така че, опичайте си акъла, ходете в планината, пеша на училище или нещо от сорта. Разкарайте чипсовете, газираните напитки и шоколадите.
Ето и един пример на вашата възраст. Имам племенник в гимназията. Висок е 1.80 м (засега). Яде за трима. И е като като манекен - кожа, кокали и мускули. Обаче плува 5 дни в седмицата, рита 2 и не пропуска ски сезон. Сами си правете изводите.
  Peace

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 08:18 от Abrakadabra

# 409
  • Мнения: 228
mmmshushy80,Мимиии,Пинк-благодаря ви много ама колко извара слагате? newsm78

Gardenia,ти добре правиш ама ние като приключихме периода с количките и на ...сега треперим от студ. Joy Joy
Пак толкова 1 суп. лъжица  Hug
лека нощ на всички  ,няма да изброявам ,да не пропусна някой   Hug   smile3524

# 410
  • Мнения: 1 792
Мерси за съветите  Hug
Не съм си купила по-малка рокля, просто никога не бях я мерила преди да я получа и така. Всъщност според мен даже ми е добре, но може да се свалят 3-4кг, просто за да не се опъват шевовете.
Иначе не ме убивайте - не искам да свалям само с диета Peace Пък и въобще даже не мисля, че има кой знае какво да свалям. Просто искам малко да си подобря външния вид. Почвам да тичам от утре и се надявам да се размина само с това.
Иначе и аз обичах да плувам, в седмицата по 3-4 пъти, но гръдният ми кош и раменете почнаха да растат твърде много и преустанових любимото си занимание  Tired (съжалявам за отклонението).

# 411
  • Мнения: 63
... Пък и въобще даже не мисля, че има кой знае какво да свалям. Просто искам малко да си подобря външния вид. Почвам да тичам от утре и се надявам да се размина само с това.
Иначе и аз обичах да плувам, в седмицата по 3-4 пъти, но гръдният ми кош и раменете почнаха да растат твърде много и преустанових любимото си занимание  Tired (съжалявам за отклонението).
Значи можеш да поплуваш пак, ей така за тонус. И не забравяй да се храниш зравословно и да пиеш много вода   Peace  А след две седмици да ни пуснеш снимки с роклята  Hug
ПП. Оф, поразчетох ти публикациите (чисто женско любопитство) и видях, че си 177см 55кг. Не се мъчи да сваляш нищо! Спортувай, ако искаш да се постегнеш за бала  Peace

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 23:08 от Gardenia

# 412
  • Мнения: 103
Здравейте от мен.Първо да се похваля,че ми остават още 200 гр. до 67 кг.,но аз смених линийката за да предизвикам съдбата  Wink.а и имайки предвид,че от вчера съм в МЦ .Но от няколко дни се замислям дали да не сменя 4/3.От самото начало съм 5/5.Но нещо се позабавят нещата напоследък.Не ,че не съм доволна от резултата ,но последния месец съм свалила 2 кг.На мен ми е ясно,че последните кг най -трудно падат......остават ми 7 кг за сваляне до заветните 60.Вие какво ще ме посъветвате да си продължавам ли 5/5 или да мина 4/3?

# 413
  • Мнения: 20
Ами аз тъпо и упорито си чакам да пише някой, дето е пробвал 2/0. Само не ми се карайте. Този режим най ме устройва. Хем да съм на диета, хем да си ям. Mr. Green  Heart Eyes

# 414
  • Мнения: 1 731
И аз май ще сваля линийката малко надолу. newsm78 Да имам аванс за всеки случай.Ще се помъча още малко . Party

# 415
  • Мнения: 819
Тази вечер съм ранолягаща,да Ви кажа лека нощ,утре в 9.00 имам ходене  на едно място,дано да ми донесе блага вест.

 Дано Зоритка.Стискам палци от сега. newsm10 newsm10 newsm10

# 416
  • Мнения: 11
Здравейте и от мен!  Hug Не знам дали е просто съвпадение, но и аз след застой в 5/5 от близо месец и половина, смених на 4/3 и резултатът не закъсня - свалих 2 кг. за 3 седмици.  Mr. Green Може би просто ми се е поразмърдал метаболизмът и си му е дошло времето да позаслабна - не знам  newsm78 , но сега се чувствам отлично.  Реално нищо не е толкова различно, но има ефект, поне за мен.  Peace  Не съм била пред дилема за трета, но може би защото отново свалям... Сега всичко е ОК и продължавам с пълна сила и мотивация към целта!  newsm10
Успех на всички!!!   Hands Clap
 smile3524

# 417
  • Мнения: 397
Ами аз тъпо и упорито си чакам да пише някой, дето е пробвал 2/0. Само не ми се карайте. Този режим най ме устройва. Хем да съм на диета, хем да си ям. Mr. Green  Heart Eyes
Мисля, че тук такава дама няма. Моя приятелка се пробва на тази схема, защото имаше няколко см в повече на ханша си. Но каза, че при нея не става - след 0 дните, не може да прави стриктни 2 дни. Затова заложи на водата, движението и... тия три неща.  Wink

Додо, то не останало - 3 кг до целта!   bouquet

Волна, много се радвам да те видя!  Hug

# 418
  • софия
  • Мнения: 3 425
Леле Зонеееее,ти проспа на Ори рожденния ден,а аз проспах таз вечерното зачатие на оспамване с омазване. Blush
Замфировааааа,стискам всичко в наличност.Чакам да ме зарадваш(по Фъзможност"фейс ту фейс") Mr. Green
Лека ви нощ и утре всички поне с 500гр. по-леки. Hug


П.П.Абич моя,не мога да ти се нарадвам на аватара.Божественярски е. Whistling

# 419
  • Мнения: 305
Здравейте и от мен   bouquet

 smile3525 на новите и успех

Аз идвам да помрЪнкам, да поискам съвети и да се покажа "малко"  Embarassed Tired

Вече втори месец съм зациклила яко. Миналият месец свалях 1 кг този пак така. Много ми натежава това задаржане. Незнам какво да правя. Как да променя нещата.
Карам 5/5 без никакви прегрешения но е факт че кг не мърдат.   smile3518
До калкулатора имам 1 кг за сваляне , но аз си мислех за още 5 под него тоест 48 кг при ръст 152 см. Не мисля че е нереално.  ooooh!


ако това ще те накара да се почувстваш по/добре  ,  май и при мен ще е така....
аз съм 153 или 154 и се опитвам да стана 49 от почти 56. 
Опитвах разни други системи но най/доброто което постигнах бе 1 /1.5 кг, качен обратно 3 седмици след като свърши диетата. С Дюкан по4нах на 7 април и досега сам свалила само 3.3 кг, като най/малко се смали ханша  Cry  Sad  само 2 см.....  Мотивирала съм се да карам 5/5 докато трябва, но аз по принцип не съм от търпеливите....  яд ме е на мене си, че пуснах прасето,  защото докато кърмех си бях направила една диета без сладко и бях станала 49, ама после се отпуснах и 3 години по/късно  Animal Pig ....
май ще трябва да послушам мъжа и да почна да спортувам по час на ден, ама кога време...

Едва ли ти помогнах много, ама поне измрънках и аз..  Sad

Общи условия

Активация на акаунт