Гоблени-54

  • 61 749
  • 432
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 542
честито на всички именници! и моята свекърва днес е сред тях! newsm51

  Здравче    newsm59

# 361
  • Мнения: 2 336
Честито на всички именници!!!Да са живи, здрави и мнооого щастливи!!!
Днес имам именник и в къщи почерпете се

Здравче

# 362
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Честито на имениците!!!

Здравче, честит рожден ден!!!  bouquet

Хипатия, моля те публикувай и другия вариянт на картата.

# 363
  • Мнения: 2 939

Хипатия  Hug  bouquetЩе може ли и другата за сравняване  Embarassed Thinking

свали я от тук

http://dump.ru/file/866270


И малко лирично отклонение:)
Нямате никакво уважение към труда на кетри да речем .
Тя  прави темата.
Тя подбира необходимите и полезни линкове , цитати и обяснения ,дадени в предходната тема. Оформя ги и ги слага на първа страница на следващата.
ТОва е свързано с време- нейното.
Помоли няколко пъти да се пише по същество. Не е длъжна всеки 5 дена нова тема да прави, защото предната се е изпълнила със снимки на заклани животни , примерно.

Темата е за гоблени
Поздравявайте след като искате с няколко думи, но е нагло да се слагат такива огромни снимки
след като хората, които дават търсени схеми се стремят да сложат умален вариант , за да не утежняват отварянето на темата.
Погледнах и в другите теми в подфорума Хоби. В никоя го няма това безхаберие .
Поздравяват се хората, но заедно с поздрава пишат и конкретно по темата.
А в тази тема влизаш и се чудиш за какво става въпрос -дали е сайт на цветарски магазин или ресторант с българска национална кухня
За всичко се пише - само не за гоблени.

Направете си една тема- примерно със заглавие –Спамоседянка  и се черпете на воля:)
Не се шегувам, време е очевидно наистина да се поставят строги правила , за да има и смисъл първоначалната цел на темата - информация по темата Гоблени

# 364
  • Плевен
  • Мнения: 143
Хипатия  newsm10 newsm51вече съм  smile3505иначе smile3513 

# 365
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Честит празник на всички именници!
Хипатия благодаря за ключа. Само да попитам за какви конци става въпрос, че гледах на DMC  няма такива номера. newsm78



# 366
  • Мнения: 7 803
Здрав4е, 4стит праzник мила  Hug
4естито и на вси4ки останали именици и праzнува6ти   bouquet

# 367
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Марго, вероятно са конците на Вилер, понеже това пише в горния десен ъгъл, пък и наименованията на самите цветове са на немски...   newsm78

Много спам от 2 седмици насам... вече не е толкова гобленарско в темичката, преди се събуждах сутрин с мисълта какво ново има в темичката, сега се сещам по средата на деня, че не съм надникнала тук и го правя с ясното съзнание, че ще има нацвъкани десетина безсмислени поста от по едно безсмислено изречение, та нямам и особено желание да чета  Tired Липсват ми старите пушки  Rolling Eyes

Здравче, честит Рожден ден, да си жива и здрава и много позитивни емоции ти желая   bouquet

Аз си шия все още третото от серийката влюбени малчовци (това със спагетите)
Хубав ден  Hug

# 368
  • Мнения: 2 342
Ето http://picasaweb.google.bg/sourire.jouir/VXSOCH02#5332638278446378050 докъде го докарах, откакто забелязах, че съм разменила 2 конеца  #Cussing out, направо ми секна вдъхновението като започнах да разшивам.
Бях обещала да покажа новия ми гоблен на Роял Париж ето http://picasaweb.google.bg/sourire.jouir/VXSOCH02#5332638190028609826 Ако проявявате интерес ще се постарая да го сканирам.

# 369
  • Плевен
  • Мнения: 143
Ох, много се извинявам, но не мога да разбера защо някои от линковете които съм поместила не се отварят? При мен на "предварителен преглед" всичко е ок.Редактирах няколко пъти но едни стават активни ,а други пасивни Thinking.Дано сте ме разбрали и не ми се карате за спам ,ама все пак е по темата нали искам да ви ги покажа. Embarassed Cry

# 370
  • Мнения: 2 939
Честит празник на всички именници!
Хипатия благодаря за ключа. Само да попитам за какви конци става въпрос, че гледах на DMC  няма такива номера. newsm78





мисля, че  повечето са Anchor и тук-таме DMC, но ми трябва време да проверя:)


pepen,
кои от линковете ти не се отварят?

Мира с усмивка,
аз проявявам интерес към новия ти гоблен и ще чакам с нетърпение да сканираш схемата му- съвсем според идващия сезон е:)

# 371
  • Мнения: 439
След всички забележки на мен лично ми се "уби" желанието да пиша в темата Confused
със сигурност ще "спестя" 3-4 страници и темата ще се изписва не за 5 дена,а за 10 примерно...
вярно е,че доста се разводни всичко,но пък не си е работа,като тръгна да пиша и постоянно да мисля това спам ли е и тази снимка да я публикувам ли?!
защо трябва де се сравняваме с другите теми от "Хоби" и да бъдем,като тях?
ами нека те да се сравняват с нас,ако искат.
с цялото ми уважение към труда на Катето,но ако й е толкова "тежко" може и някой друг да поема пускането на нова тема.
Това е от мен,чао,ще ви чета със сигурност,но няма да пиша!

# 372
  • Плевен
  • Мнения: 143
Ей,Бела не се сърди бе душице ,че кой ще ни събужда сутрин  loveuuu .Различни хора ,различни мнения. ThinkingЩе минат празниците и пак ще се говори за гоблени, ето качих няколко линка с красоти и схеми ,но никой не реагира.Като му" лепна" една голяма снимка ела па виж за що иде реч!Аз май доста често си спамя щото много неща не са ми ясни , но м......  му. /извинявам се /Но няма момиче което да не ми е отговорило .
Кетри все пак извинявай и благодаря за труда който полагаш за нас ,заслужаваш  newsm51 newsm51 newsm51 newsm20
Хипатия на по предната страница съм поместила няколко линка погледни ги и ако искаш ми обясни на ЛС  bouquet

# 373
  • Мнения: 0
Весели празници момичета Hug
Ще чета като се прибера във Бургас, #Crazyмного писано бре
Бела не се сърд и Hug  bouquet 
От: POEPIE Mr. Green

# 374
  • Мнения: 2 939
bella_,

Аз лично нямам проблем със сутрешните ти кафета:)
Не в тях е проблема.

И не става въпрос само за труда на кетри, който вярвай ми никак не е за подценяване.
Става въпрос и за всички, които наистина се вълнуват от гоблените и с нетърпение отварят темата, виждайки ,че има ново мнение и са дълбоко разочаровани.
Става въпрос и за това,че има и забрана за слагане на големи снимки в мненията и за спам .
Какво е спам във форума?
Всичките коментари извън определена тема, мнения само с разни иконки, думички ах, ох и подобни
Тази забрана не е измислена от мен ,а от собствениците на форума.
И не, защото така им е скимнало, а защото , за да поддържаш един форум трябва да имаш и място, където да го разположиш.
Това място се заплаща от собствениците.
Те ни дават на нас една малка стаичка, оставят ни на спокойствие и искат от нас да я поддържаме чиста и да се грижим в случая да бъде и информативна, и в полза за интересуващите се от определеното хоби
Ние , пишейки абсолютно непотребни неща, запълваме безплатно-отделеното ни място с излишни неща и се преместваме на друго място, което обикновено пак изпълваме с непотребности.

Тъй като правилата във форумите се следят от модератори, а в тази тема няма такива сме оставени да се грижим за стаичките си според добрата ни воля.

Всеки разбира се, може да направи нова , поредна тема Гоблените, но в нея пак трябва да се спазват правилата, важащи за целия форум.
Така ,че отново предлагам. Направете си спамтема, въпреки, че не вярвам и там да се разреши да се поставят големи снимки.

 И още нещо. На въпрос свързан с гоблените или с това как се купува той или как се прикачат снимки, за да се покаже схема или снимка на гоблен няма да отговарям на лични както го правих до сега.
Считам,че тези въпроси не са спам, още по-малко отговорите са спам.
Така ,че от сега нататък, ако някой иска отговор на някой подобен въпрос нека очаква да му отговоря в темата:)

pepen ,
какво точно не ти е ясно?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт