Бъдещи ЮЛСКИ мами 2009 - Тема 38

  • 10 565
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 495
Фелисити,незнам защо така са реагирали продавачките от Вис Виталис,по принцип са отзивчиви..
Вчера както си се разхождахме с мъжа ми и си търсихме разни дрехи за нас,защото сме на сватба сега в събота и аз разбира се нямам какво да облека,попаднахме на такъв магазин...на ул"Иван Шишман",след Графа,посока опашката на коня,от дясната страна.Уж втора употреба,аз като видях табелата отгоре и тръгнах да го подминавам,защото знам кви мизерии продават по тия магазини,но мъжа ми влезе,без да види табелата и аз го последвах...Е да ви кажа,такъв шопинг не бях правила скоро..Даже си взех панталон летен за бременни от Ла Редут! Толкова полички си взех../те повечето ще ми стават след като родя,надявам се/,всички от лен,обожавам тази материя и не се сдържах,като отвързана бях.Един готин панталон от Tom Tailor,една пола от Ла Редут,но сега не ми става  Embarassed  И то на какви цени само....  #Crazy  И още летни полички,толкова сладки,нищо ,че не мога да ги облека сега  Embarassed  И като гледам всички са нови,въобще не приличат на втора употреба  Naughty
Аз днес мисля да отида на почистване на вежди /че приличам на бухал  Joy / и после на педикюр.  Peace
Санитам моля те,не се притеснявай,знаеш,че бебчовците усещат всичко! Дано да ги задържиш по-дълго време,но май ти ще ни зарадваш първа с радостната новина! Много палци ти стискаме всички!  Hug    Hug    Hug

# 226
  • Мнения: 1 089
Felicity81, мисля че съм чела, но не съм абсолютно сигурна в това, че магнезият не трябва да се пие от 35 седмица някъде, тъй като вече в деветият месец не е желателно да се подтискат контракциите. Аз също го бях спряла, но тази сутрин имах жестоки крампи и май пак ще взема да си го пия, поне до края на май.

# 227
  • Варна
  • Мнения: 893
дарка , и според мен е течение Thinking аз имам такова същото - леко жълтеникаво, понякога е воднисто,понякога е гъсто...пак си питай доктора де
Фелисити на мен ми правиха тестове за упойка въпреки че не бях секцио - заради епидуралната  Wink
според мен е добре да се направят, не дай си боже , но все пак може да се наложи някаква интервенция, най-малкото епидурална ако решиш че искаш, хубаво е предварително да се знае Peace макар че на мен ми го правиха теста в последния момент, като ме втресе шубето и реших ,че искам упойка Laughing

# 228
  • Мнения: 32
здравейте. искам да ви попитам за коластрата... какъв цвят трябва да е и да се притеснявам ли че на мен ми излиза една прозрачно-оранжева течност? Confused, т.е не трябва ли да е бяло или безцветно ?

# 229
  • Мнения: 1 208
Коластрата е по -скоро жълтеникава отколкото бяла. Аз имам само от едната гърда засега.
Дарка , и според мен това е течение.Не се притеснявай нормално е - радвай се ,че чак сега го имаш и досега си ходила нормално само по бикини- аз от първия ден съм с превръзки.
Аз съм в 13,00ч. на 4D и после от там отпрашвам за Карнобат при Петя а нашия тати да отива да бачка няколко дни  Laughing Като отида в Карнобат ще пиша какво са ми казали и дали е ясно вече как ще се ражда
Лек ден на всички Hug

# 230
  • София
  • Мнения: 39
Мама Диди , успех на 4Д-то.
eyani , коластрата е наситено жълта към оранжево... като жълтъка на яйцето.

# 231
  • Мнения: 651
здравейте. искам да ви попитам за коластрата... какъв цвят трябва да е и да се притеснявам ли че на мен ми излиза една прозрачно-оранжева течност? Confused, т.е не трябва ли да е бяло или безцветно ?
Мама Диди ти е казала!Ми добър ти е цветът!Но не ги стискай,не се барат  Naughty
sisko_75,доки каза 10  дни преди термина!  Shocked

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 12:53 от Деянова

# 232
  • Мнения: 232
Привет мамита, и мен са ме подгонили паранои с течение, само че моето ме дразни отскоро, та отивам на частен преглед, и без това трябва да се видим с този лекар вече, а и на финала ми се ще по-компетентно мнение от това на ЖК-то, дето все набързо действа. ЖК-то като я гледам я е страх да ме бърника да ми вземе секрет, щом нея я е страх и мен ме е страх от нея пък  Crossing Arms

darka_jivko, спря ли да тече? Предполагам вече си на лекар, звучеше притеснено...
Санитам, притеснението ти е заразно, като те чета, все едно ме взимат вече мене да раждам. Очакваме добри новини, и аз мисля, че ти ще си първа, разбира се колкото можеш повече задръж!
Упойките - това чудо се прави за 20 мин... Аз си го направих по желание защото ми бяха казали един път като лежах в болница, че са ми били кортизон щото не съм се събуждала от упойката и съм се зачервила, но сега теста не показа алергии към нито една, само към някакъв антибиотик.

# 233
  • София
  • Мнения: 39
Деянова Hug

# 234
  • София
  • Мнения: 121
Сиско, на мен ми каза да пия нутри-маг до края на май, което значи почти до 35 г.с.  Ама ние ходиме при една на ЖК  Laughing така, че я да видим какво казват другите Laughing

ЖК-то като я гледам я е страх да ме бърника да ми вземе секрет, щом нея я е страх и мен ме е страх от нея пък  Crossing Arms
хихихих  Joy Joy Емили, яко хилеж ми предизвика..

Все забравям: Аманита, Деянова - тази седмица нещо вие сте се заразили с черните мисли   bouquet ето малко клипче за разтоварване -ПЪЛНА ЛУДНИЦА  Crazy Crazy

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 12:05 от galeto123

# 235
  • София
  • Мнения: 39
galeto123, благодаря. Ти кога ще говориш за записване при педиатър?

# 236
  • Варна
  • Мнения: 893
между другото цвета на коластрата и съответно кърмата леко се променя в зависимост с какво се храните Wink така че няма определен цвят Rolling Eyes както е казала Деянова - по-добре не ги стискай, рано ти е още за хиперлактация  Mr. Green

# 237
  • Canada
  • Мнения: 649
Usmivka123, благодаря за милите думи за малката! Да, разбира се че е щерката... Hug Hug Hug
Санитамм, стискам палци да удържиш още време, но все пак както и другите момичета са казали - близнаците наистина се раждат по-рано обичайно...  Hug
отново благодаря на всички, които стискат палци за мен и бебчето. Минахме днес ЯМР-то, но резултатите ще ми ги разчетат утре. Така че утре ще знам повече. Във всеки случай ми дадоха сничица на бебето - на ЯМР се вижда хиляди пъти по-ясно и добре отколкото на 3D,4D или какъвто и да е ехограф. Много е готино... Сега важното е всичко да бъде наред! Докторите бяха изключително мили (Терапията - Варна) и даже си правиха майтап с разни неща - та се надявам че ако беше нещо страшно, нямаше така да се майтапят. newsm78

# 238
  • Мнения: 194
Sanitam, И от мен - голямо ГУШ  Hug Искам да те успокоя пак с пример - аз се притеснявах да не родя по-рано, контракции в 5 месец имах...От осмия и целия девети месец бях с разкритие - 1, после 2 см, но в крайна сметка преносих, та чак бебка не можа да излезе...Иначе мисля, че дори да се случи по-рано - с близнаци е нормално, все пак са двечки Hug Hug Hug
Карелия, Чакаме добри новини след днешния преглед  Praynig Praynig Ти имаш ли вече уговорка със Скочев? И аз предния път там раждах, и сега не мога да си представя да отида на друго място...А и анестезиоложката ми хареса - нямах проблеми с упойката - а това също е важно при секцио...никакви неприятни усещания, като излязох от упойка (пълна) чувах само денс музика...да ти се дотанцува направо

Аз пък, да се оплача, имам проблеми с осигуровките, по всичко изглежда, че ще остана без майчинство...живот ли бе, да го опишеш...
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 239
  • Мнения: 3 092
Привети милички !
Аз от сутринта си вися он - лайн , ама нямам време да пиша .
За Шейново - не ти дават бебетата , през нощта са си при тях и да , дават им АМ .Режимът е строго 3 часа .Нищо от това не ми допада за това няма да раждам там .А да и не на последно място условията не са много добри. Знам че не за това отиваме там , но пък 60 жени с една тоалетна ми иде в повече на мене .
Санита , стискам ти палци с цялата си сила слънчице !  Hug
И аз ще питам за Магнерота до кога да го пия - сега на 21-ви съм на доктор .
Я да ви попитам нещо - сега като отида на доктор вече трябва да се реши как  ще раждам ли .... Rolling Eyes Вижте какво взе да ме тресе шубето яко , ама вие сте виновни всички сега казвате че ще се разбирате и аз за това .....( карам ви се ама не е на сериозно -гушкам ви всички Hug
Карелия , чакам добри новини утре  ! Кураж и  Hug
Сиско късмет си е с това кротко детенце , вярно е .А аз още не зная какво е това сън - дано да имам късмет сега !  Simple Smile
Всъщност живи и здрави да са пък с всичко друго се свиква !   
 

Общи условия

Активация на акаунт