Отговори
# 210
  • Мнения: 2
Много сте мили, направо ми изпълнихте душата!

Не мога да смогна да ви изчета, но определено доста се образовах, благодарение на вас и сега съм много по-спокойна.
За кърменето мисля да направя всичко възможно да си кърмя детенцето, мисля че това е усещане, което ще бъде незаменимо и нямам търпение да го изпитам.

Вчера като видях снимчицата на Ема, направо ми се насълзиха очите от вълнение! Simple Smile

# 211
  • Мнения: 123
Ронка , взимам я за снаха Hug.  Те такава снаха си търсех. Аз и Васко го уча на същото  . Малко и аз реклама да направя :де  Mr. Green. Той става рано в 6-7 часа, ще е изчистил докато тя се вдигне  Party

# 212
  • Мнения: 23 483
Ето слинга с Х презрамки  http://mamashop.tomsk.ru/images/sling_shokoladny_big.jpg -не намерих по хубава снимка  Crossing Arms
Ето и ако някой се навие сам да си прави малко инструкции
http://keklanka.wordpress.com/2008/10/25/mai-tai/
Аз харесвам този ,като чанта е ,дано само е удобен http://piggyshouse.com/uploads/sling.jpg
Искричка,това не е слинг Х,а слин-шал.Може да се носи в много вариации.

# 213
  • Мнения: 103
аз съм сигурна, че ще се насере ( Embarassed) от кеф и при момиче, но е от този тип мъже, които някак си не си го признават!
дано не е много срамежливо и се покаже днес. нямам търпение!

като гледам за ема ще тече наддаване!  Laughing

# 214
  • Мнения: 1 668
Деси, защо пробното кърмене да е проблем  newsm78. Аз знам, че се прави засичане за 24 часа за да се види наистина точното количество, което поглъща на денонощие, а не еднократно, защото бебетата изяждали различно количество на всяко хранене.
Зашото всяко бебе има свой ритъм на храненене и режим не може да се поставят под общ знаменател.Какво значение има количеството за 24ч.,по-важно е колко памперса е намокрило за 24ч.На нас никога не са ни карали да правим пробно кърмене.

Деси, Иван ходеше по голяма нужда между 8-12 пъти дневно. (в момента ходи поне по 4 пъти, а яде като врабче - ама право черво, кво да го прави човек) Т.е. всеки памперс беше наакан и нямаше никакъв шанс да се разбере дали е опикан преди това. Мен ме караха доста неща да правя, преди да успеят да установят лактозната непоносимост. Ако не бяхме получили тези проблеми и при нас нямаше да се наложат тези неща. Правила съм пробно кърмене 24 часа. т.е. засичала съм колко е изял през всичките 8-9 пъти за това денонощие... Когато бебето пищи в продължение на 12 часа никой не може да даде категоричен отговор дали му достига храна, дали я преработва или има друг проблем.

# 215
  • Мнения: 432
kallii,ще хвърляме шпага за дуел

# 216
  • Мнения: 123
Момичета - момчета, няма значение,  внимателно гледайте бащите когато им подават децата  в ръцете на изписването. Незабравим момент. Разтреперват се от вълнение. Те после не си признават,  но си личи Hug.

# 217
  • Мнения: 1 341
Герчо, аз мисля, че си направила каквото си могла. А това, че детето е имало лактозна недостатъчност ти няма как да го промениш. Не се чувствай, че си ощетила детето с нещо. Важна е любовта и вниманието на родителите. Hug
А да и въпреки, че съм фанатизирана кърмачка, мога с чиста съвест да кажа, че едно детете се нуждае преди всичко от спокойна и здрава майка, а не от поудяла от това, че не се справя с кърменето или прави и невъзможното за да успее и последствията са много по-сериозни.(ама, че изречение спретнах ooooh!)



като гледам за ема ще тече наддаване!  Laughing
За Ема още тече наддаване и в нейната отчетна. Дори моя приятелка от Варна ми се разсърди, че съм й отмъкнала снахата и съм я завела в странство. Joy Хайде стига с моята Ема, че досадна станах.

Ванира, мъжът ти ще е безкрайно щастлив за детето независимо от пола. Сега като гледам моят мъж как се разтапя при вида на дъщеря си...тя му вади душата с памук, а той тон не знае да й повиши, все аз съм тази яхнала метлата.

# 218
  • София
  • Мнения: 463
Деска  Laughing е същото де , пак е слинг , разпределя тежестта с кръстосаните презрамки ,виж на твоя линк синия най-накрая -такова съм виждала направен си е специално да резпределя-ама не с такъв възел ами с прекъсната връзка и със халка между двете , но ми грознеят нещо newsm78. http://www.mysweetdreamsbaby.com/images/frontview.jpg
Този като чанта дето го пуснах май ще взема ,че до единия магазин или до поликлиника като ходим да е по-удобно, даже в някой страшен сняг -къде ще изкарвам за малко количка ,хоп бонбончето в слинга и заминаваме.

# 219
  • Мнения: 23 483
... Когато бебето пищи в продължение на 12 часа никой не може да даде категоричен отговор дали му достига храна, дали я преработва или има друг проблем.
Гер40,разбира се,че има случаи,при които има проблем и е нужно да се проследят нещата,но в Бг.масово се правят пробни тегления след хранене/било на консултации ,било майките у дома/ и автоматично се решава,че на детето не му достига кърма.В твоя случай е имало симтоми,за да се стигне до този метод на проследяване.Аз съм против масовата практика. Peace
Айде почивка от кърменето,четете в кърмаческия и питайте,ако нещо не ви е ясно.
Да ви кажа за бащите;моя мъж беше ная раждането на Даниел и се разплака,като се роди.Азбях с отворена уста,никога не съм очаквала,че ще реагира така.Аз самата бях малко скована докато се окопитя какво е станало. Mr. Green Разменихме си ролите тогава.

# 220
  • Мнения: 1 668
Аз ползвах кенгуру на Чико от първият му месец. Така готвех, ядях, лежах и всичко останало. Детето беше доста щастливо, че е гушнато. Деска, мерси за отговора - стана ми интересно, затова попитах - не знаех, че се практикува на консултации.

# 221
  • Мнения: 103
Ванира, мъжът ти ще е безкрайно щастлив за детето независимо от пола. Сега като гледам моят мъж как се разтапя при вида на дъщеря си...тя му вади душата с памук, а той тон не знае да й повиши, все аз съм тази яхнала метлата.

сигурна съм, че ще е така  Peace

# 222
  • Мнения: 2
Ние и двамата с таткото сме със сини очи и светли коси и все се надявам бебка да е някоя синеока, руса мацка, но все едно, само да ми е здраво детенцето  Heart Eyes

# 223
  • Мнения: 432
Излизам,по-късно ще се поява за малко.

# 224
  • Мнения: 103
лелееееее, горкичките бебета ако ни слушат какви претенции имаме за тях (или поне някои от нас  Stop), а то каквото е имало да става вече е станало...

Общи условия

Активация на акаунт