Мами над 35 години - Тема 16

  • 11 315
  • 362
  •   1
Отговори
# 300
  • Лондон
  • Мнения: 449
Пак съм аз, втори път за днес, май не е било скоро това Wink

По интересните теми, които обсъждате, да кажа и аз компетентно мнение Laughing

Зази, аз съм специалист по Европейските въпроси и в последно време по Близкия изток и Арабския свят, за голямата страна не мога да кажа много, но ако решите за по-наблизо, само казвай Hug Преди време бях казала една рецепта на нашия приятел Квази, който е толкова зает напоследък Laughing - за правенето на бебета де, та тя е Коста Брава и по случайност малко по-лошо време, и ...действа безотказно, и ...забравяш за други почивки, а само даваш акъл наоколо Embarassed

Сериозно за летенето аз да си кажа, че много зависи с какво се занимаваш, аз си летях всяка седмица и преди, и като бременна, просто такава ми е работата, а разбирането ми е, че трябва да си поддържаш живота колкото може по-близо до нормалното, т.е ако се чувстваш добре правиш максимално това, което правиш обикновено, та дори и летене. Надявам се да съм се изразила правилно.

Е, почивката ми свърши Sad

# 301
  • Мнения: 7 263
Квази, при тоз работен ритъм, който са ти наложили работодателите направо не знам как смогваш и тук да се отбиваш!
Гледай обаче да обръщаш подобаващо внимание на Пилето Hug, щотооо нали чакаме и от теб новини!!!
Кво заспиване, кви 5 лева.... ще спиш после докато Пилето дебелее  Peace Flutter Crazy

rumix
   bouquet добре дошла при нас!

Цвети  Hug беше позачезнала нещо предните дни  Wink Wink Wink - радвам се пак да те чета  Mr. Green

# 302
  • Мнения: 737
а разбирането ми е, че трябва да си поддържаш живота колкото може по-близо до нормалното, т.е ако се чувстваш добре правиш максимално това, което правиш обикновено, та дори и летене.

Това и моят ДОК го каза, че начина на живот не трябва да се променя.

# 303
  • Лондон
  • Мнения: 449
Ха-ха, Цвета философът Grinning нали...Поне в идеите за екскурзии съм наистина добра, и е безплатно Sunglasses

Лени, ти по-добре кажи какъв е планът за голямото събитие, избра ли болница, доктори, всичко? Извинявай, ако съм пропуснала нещо важно по въпроса Simple Smile

# 304
  • Мнения: 1 586
Добро утроооооо...  newsm62 newsm62 newsm62

tzvetak, прочитам ти аз последния пост, поглеждам ти "подписа", в който пише мъдрото, но загадъчното изречение "Временно недостъпна услуга!" и си викам - "Това цвете сериозно скоро ще заживее в бъчва и ще разхожда фенер из лондоските квартали"  Crazy
А за туристическите ти съвети  Thinking хрумна ми една бизнес идея. 'що не вземем да спретнем с теб едно дружество - ти ще ни намираш хора в Англия, които искат да видят истинското, почти непознато лице на България, а ние ще имаме грижата да си тръгнат от тук ухилени като презрели пъпеши, ако ме разбираш какво искам да кажа  smile3503 С моята девойка замисляме такъв бизнес "на старини"  Mr. Green Crazy Mr. Green

Иначе другото, което замислям е, днес като отида на една от нашите кариери за камъни, да взема един по-едричък и да се прасна в главата  Crazy Ама така по-силничко, че да спра да се мъча  Joy Joy Joy Дори снощи предложих на шефа да го направим масово, 'щото цялата фирма е на моето дередже, но май предложението не беше прието сериозно  Confused Помисли, че се шегувам  Shocked

Не че е лош денят  Naughty Слънчице, топлинка, мирише на море... Но някой от сутринта е изтървал стада от софиянци, руснаци и някакви бозави типове в странно добро настроение, накачулени с плажни аксесоари все едно смятат да отварят барачки на плажа и да завъртат търговийка. Това страшно много дразни  Crossing Arms Все ми е в ума, че хората прекалено много почиват  Crazy ... и разбира се редовната мисъл, че Светът по презумция е несправедлив към притежателя на съответната мисъл  hahaha newsm78

Дано повечето от вас да гледат по-оптимистично от мен на иначе този толкова симпатичен вторник  Hug Аз от час и половина бачкам и вече ми се иска да е 4 часа сутринта за да имам някакъв шанс със сроковете  ooooh!
Знам, че с оплакване няма да върна времето, така че сръбвам последната глътка от кафенцето и нарамвам мотичката  Mr. Green 

Не прекалявайте с новините днес, че ще ви изпусна края. Една да е  Mr. Green Heart Eyes Mr. Green но да е тази, която очакваме с нетърпение  Praynig Praynig Praynig

Усмихнат и успешен ден  Hug

# 305
  • Мнения: 7 263




Минавам само да почерпя рано, рано банда защото днес моето момче има рожден ден!!!
Пожелавам се да ми е жив и здрав и все така слънчев!!!
Пожелавам и на вас прекрасен ден и много настроение!!!

# 306
  • Мнения: 1 586
А сега де  Thinking Кое момче  newsm78 Ама когато си мениджър на цял футболен отбор е добре да се уточняват тези неща  Crossing Arms Приемаме, че става въпрос за онзи елегантен младеж с перманенттно влюбена физиономия, с който имахме щастието да се запознаем на срещата в София  Hug
Lennyh, да ти е здрав юношата   bouquet  bouquet  bouquet Симпатяги сте вие  Mr. Green

# 307
  • Мнения: 419
Дубрюуутрууу, девойки и юноши!
Прасковката, да ти е живо и здраво момчето, много да те радва!
Фиорче, да ти е жив и здрав мъжа, много да те слуша и да ти помага!
Тес и твоя мъж да те слуша и да те обича!
Браво на теб Мими, сигурно е много полезно да разтоварваш физически през уикенда.
Руми, добре дошла, с пожелания за приятна и слънчева почивка!
Зази, незабравимо пътуване се очертава за теб, благородно ти завиждам.  Simple Smile
Николче, спокойствие от тук нататък и приятно изкарване с гостите от нашенско  Grinning
Ленкааа, ама много се товариш, недей така! Почивай сега, сама знаеш, после няма почивка! Наблягай на разкрасителните процедури! Много здраве и късмет и на твоето момче и весел празник днес!
Марги, и аз обичам да летя, и да се возя и да карам и да пътувам във всички посоки, по всяко време. Както е казал Пеньо Пенев - Човекът е човек когато е на път!
Много хубаво си го казала Теди, за здравите круши.  Peace
Квази, направо те съжалявам, дано си заслужава всичкия този зор. Да се надяваме, че камъка ще изтрие негативните мисли напоследък! Joy Гледай си девойчето, всичко друго е на втори план! Naughty
Цвети-философа ми хареса  Joy
Регенце, пак ми се губиш нещо...
От 1 юли до 15 септември се позволяват отсъствия само по две причини – почивка и раждане!  Naughty
Прегръдки, за всички, които не съм споменала в поста.  Hug

# 308
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Добро утро, комбина!

Лени, да ти е живо и здраво момчето, което и да е то! Другите на кой ги даде, да се кандидатирам.  Mr. Green По отношение на чистенето, да ти кажа, и аз имах такива странни и нетипични изблици преди самото раждане. Четох някъде, че това се обяснява с програмираното в нас от n-години майчино чувство да си посметем гнезденцето/бълголата/полога преди появяването на новото поколение. Радвам се, че това болестно състояние при мен попремина, след като пиленцето навърши годинка.

Маргаритка, абе ти наистина си голям шемет! Изпадала в екстаз при турболенции! Ще припадна бездиханна на пода, само като те слушам.

Квази - по тръстика лази, няма да даваш фронта. Да не се изпочупиш? Храниш ли се добре, пиеш ли течности?

# 309
  • София
  • Мнения: 6 302
Ей, Деми какъв съдържателен пост е написала... Браво! Аз... такова... нещо не мога да се събудя. Вече 2 нощи спя добре, да ви се похваля. Но това време ми действа твърде зле и на кръвното налягане, и на настроението. Обаче като ви прочета, и веднага се усмихвам.   love001
Леле, Квази, теб жив да те оплаче човек. Какви са тия мисли за камък в главата... Недей така, на всеки се случва да изкрейзи от работа, но рано или късно (разбира се, че е по-добре да е максимално рано) този период свършва и нещата си идват на мястото. Мен понякога чак ме е яд, че от работа нямам време за разни други по-приятни занимания....
Лени, моля те не се преуморявай. И какво си се разбързала да раждаш, чакай малко, към средата на юли ще да е (айде пак извадих кристалната топка....  Laughing) Да ти е жив и здрав рожденика, много щастливи мигове ви чакат още и аз ви пожелавам да им се насладите с пълни шепи.
Имам предчувствие, че днес-утре Мили Ванили ще озари темата с голямата си усмивка.....  smile3503

Относно софийската среща какво ще кажете за събота преди обед, примерно към 11? Мястото предлагам да е някъде по центъра, че да е удобно за всички. Айде софиЕнки, вие сте на ход.

# 310
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
... Недей така, на всеки се случва да изкрейзи от работа........

Ами то на Квази веднъж му се случи да поработи повечко, и веднага му потънаха гемиите  Twisted Evil Ей такива са мъжовете - изнежена работа. Аз нали съм си злопаметна, само го чакам да не се появи повече от 1 ден и веднага ще напиша: Квази ни мрази!

Зази, за срещата съм съгласна. Ако не сме заминали на вилата с малкото (има вероятност това да стане в неделя), пишете ме.

# 311
  • София
  • Мнения: 5 576
Добро утро на всички!  Hug

Много ви благодаря за прекрасните пожелания!  Heart Eyes Hug Heart Eyes

Ленка, честит рожден ден на твоето момче! Да ти е живо и здраво, и много да ви радва всички!



Ха-ха, прави ли ви впечатление, че имаме още едно много общо нещо - дечица рачета. Мноо яко!  Peace

Миленце, шъ мъ разбийш...  Joy hahaha Joy  Той Квази пие течности, не се тревожи...  Hug (Квази, ни съ сърди ся!  Heart Eyes)

Зазолинка, аз съм за идеята за събота.  Hug

Маргаритка, няма да се изказвам за летенето, то и без тва никой не е като теб...  Joy Хайде, вади положителното тестче!  Praynig

Хубав ден от мен!   bouquet

# 312
  • Мнения: 737
Добро утро и от мен!

С най-добри пожелания към всички рожденици, именници и т.н.!  bouquet
Аз мисля да се "уволнявам" от утре за една кратка обиколка из Европа.
От работа смисъл няма - от работа само се прави гърбица  Simple Smile.

# 313
  • Мнения: 510
Лени да ти е жив и здрав рожденика и да имате само хубави мигове.
Аз изпадам в депресия преди раждането.Изпитвам панически страх и незнам как ще се справя.Още нищо не съм подготвила за бебка имаме само 4 бодита.
Айде да не ви пълня главите с глупости.
Гушки на всички. Hug Hug Hug

# 314
  • Мнения: 379
Здравейте ....Ифче , без паника моля Naughty  ще купите , ще подредите и раждането ще мине...разбирам страха ти , но не му се оставяй  thumbsup
Квази , ще се справиш ....работата може и да е много , но пък не знае с кого си има работа... Peace
Ленка , да ти е здраво момчето ...да те радва , хубаво детство... newsm59  ura  ura  ura
На всички работещи спорна работа , на почиващите - пълен релакс... Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт