LaRedoure.fr - 127 - Всичко за поръчката!

  • 37 991
  • 794
  •   1
Отговори
# 690
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Мокмичета, четвърти ден нямам отговор от Сабине за пуловера, какво да правя, да й пиша ли пак. Защото текат двете седмици за връщане на артикул. Rolling Eyes

 Имаш ли отговор, че питането ти е заведено под съответния номер с подпис Жули Арески? Всички полета на писмото ли попълни, да не си пропуснала обекта на мейла?

Ами аз не го попълних чрез форма, ами от моя мейл , пуснах писмото, което ти ми даде с прикачени файлове и нямам никакъв отговор. Явно нещо не съм направила като хората ?  Rolling Eyes Ако искаш пиши ми ЛС, за да не задръстваме темата, може и тук, къде греша? Иначе според мен е изпратено, защото нямам отговор, че е върнато и не е доставено.

# 691
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 315
Момичета някой има ли отзиви за якенцето на Адидас. Дебело ли е става ли за зимата?
http://www.laredoute.fr/vente-blouson-a-capuche-garcon.aspx?prod … &numberpage=1

# 692
  • Мнения: 111
Ето го якето на AWS Hug

1, 2, 3, 4

Размер 40
рамене-60см
талия-54см
вътрешен шев на ръкава-55см
дължина-67см
ЦЪК
Качулката може да се маха прикрепена е с цип.

Нося блузи размер 38, под якето мога спокойно да облека зимен пуловер според мен си отговаря на номера Peace

# 693
  • Мнения: 3 769
КАМИ06, аз получих сешоара и го има във фактурата.

# 694
  • Мнения: 123
Момичета имам въпрос за мъжките боксерки размера като на панталоните ли е. И по точно на  DIM бельото.

# 695
  • Мнения: X
Хм, пропуснала съм линка...http://www.laredoute.fr/vente-pull-en-pure-laine-merinos-qualite … &numberpage=1  ето го пуловерчето.
За якенцето на адидас вече написаха, че е хубаво, дори размери се пуснаха точно преди 2-3 страници.
Анцуга на адидас е леко уголемен, размери има в сайта на Вени (първи пост).
Аз да споделя, че ботичките, които накупихме по намаленията от 8 Е, отговарят както кецовете. Номер 24 са с едни и същи подметки, мисля, че ще са ОК за зимата.

# 696
  • Мнения: 1 170
Тази пола http://www.laredoute.fr/vente-jupe.aspx?productid=324125346& … &numberpage=1  е различна и нестандартна, отговаря си на номера. За мен се оказа къса и ефекта се губеше, та една приятелка я взе.

A кой номер беше полата? Ако е 46, дали ще е удобно приятелката ти да удари едно сантиметърче Blush ?

# 697
  • Мнения: 5 615
A кой номер беше полата? Ако е 46, дали ще е удобно приятелката ти да удари едно сантиметърче Blush ?

МХм,да видим колко е дълга,че аз съм си гъзеста,да не ме удебелява допълнително  Mr. Green ,М ?

Взех си подобна с прихлупване бяла с бродерия,приличам на баварска сервитьорка с нея,увеличава ми диференциала значително .



А на тази циганската пола снимчица,нещо,а?

# 698
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Днес получих тези маратонки за момче на Рийбок №27.Страхотни са мога да дам размер, ако някой го интересуват
http://www.laredoute.fr/vente-set-match-a-pattes-auto-agrippante … &numberpage=1
Аз се интересувам, въпреки че поръчах!

Стелката е точно 19 см за краче 17.5 см. USA 11 1/2   UK 11 произведени в Камбоджа.
Много благодаря!   bouquet Значи май съм поръчала точния размер.





Имам едно запитване! Тъй като вече съм много притеснена за пекарната ми от 27.07. и може да се наложи да я поръчам отново.  Sad Е разбира се че ще изчакам първо срока от 7 седмици, но да се застраховам. Опитвам се да си направя друга регистрация, но на полето където пише "Contact " незнам какво се попълва, а без него не ми дава да си направя регистрацията. Какво ли не пробвах, и при условие че не пише да е задължително незнам защо не мога да продължа. С този нов изглед на регистрацията направо луднах.  Crazy  Моля за помощ!  Praynig

# 699
  • Варна
  • Мнения: 1 579
И аз да ви питам нещо.Какъв размер сутиен трябва да си поръчам,ако нося 80б.Сега в последната си поръчка,която получих си бях поръчала този размер,но дойде размерче,като за 10годишно момиченце Laughing.Явно европейските и френските размери се различават като номерация,а аз изобщо не съм на ясно.Моля помогнете ми да не се излагам пак. Embarassed

# 700
  • Мнения: 96
И аз да ви питам нещо.Какъв размер сутиен трябва да си поръчам,ако нося 80б.Сега в последната си поръчка,която получих си бях поръчала този размер,но дойде размерче,като за 10годишно момиченце Laughing.Явно европейските и френските размери се различават като номерация,а аз изобщо не съм на ясно.Моля помогнете ми да не се излагам пак. Embarassed
Би трябвало 95B да ти е добре като размер.

# 701
  • Мнения: 4 546
И аз да ви питам нещо.Какъв размер сутиен трябва да си поръчам,ако нося 80б.Сега в последната си поръчка,която получих си бях поръчала този размер,но дойде размерче,като за 10годишно момиченце Laughing.Явно европейските и френските размери се различават като номерация,а аз изобщо не съм на ясно.Моля помогнете ми да не се излагам пак. Embarassed
95б

# 702
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Благодаря ви момичета  bouquet.Ще направя още един опит с вашето предложение.

# 703
  • Мнения: 3 453
  Момичета, сега като е обновен сайта не мога да се ориентирам къде са коментарите.Моля ви кажете!

# 704
  • Мнения: 58
Има ли някой, който е получавал пратки в ПЕРНИК? Интересува ме дали по-големите поръчки идват на поща или и там я има врътката да се ходи на митница. Благодаря предварително за инфото!

Брейййй, няма ли пернишки мадами тука да кажат????

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт