да си разтълкуваме съня 2

  • 98 217
  • 761
  •   1
Отговори
# 75
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 892
сънувам често, но сънят от тази нощ ме поуплаши леко.
Сънувах, че вкъщи има змия, която се скрива зад дивана и ражда 7 змийчета. Решаваме да ги подарим, дори обява в бг мама щях да пускам Crazy. Едното змийче ми се закачи и лекичко ме ухапа, по-скоро като ощипване беше.

divayla, надявам се да се включиш  Wink

# 76
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 327
да сънуваш змии означава нтриги...

# 77
  • Мнения: 1 885
Прасунчо и аз искам змийчета.
Хехе

Значи принципно да сънуваш змия означава че скоро ще заченеш. Аз така знам.
Малките змийчета са злоба от близки хора. Ухапването от змия означава че ще почустваш отпадналост, умора

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 10 368
Здравейте!Искам да ви споделя какво сънувах и ще съм много благодарна ако някой ми каже нещо повече за съня ми. Praynig
Сънувах, че си купувам блузи, едната беше черна и аз веднага я облякох след това я показвах на близките ми.Много ми харесваше блузата.

Днес по съновниците чета, че това означавало смърт на близък и направо се сдухах. Sad Всичко ми се сви, място не мога да си намеря в офиса.

# 79
  • Мнения: 2 553
Аз сънувах, че съм на един балкон на високо и гледам прекрасна гледка - тревичка, в далечината планина, свеж въздух. И виждам един цигански катун. Циганите като ме видяха, започнаха да пеят и да хвърлят към мен нещо (като боклук ама не съм сигурна)  Sick Joy Ама не ме уцелиха - боклука падаше малко преди да ме достигне. Ха сега?!? Joy

# 80
  • Мнения: 400
Аз сънувах, че съм на един балкон на високо и гледам прекрасна гледка - тревичка, в далечината планина, свеж въздух. И виждам един цигански катун. Циганите като ме видяха, започнаха да пеят и да хвърлят към мен нещо (като боклук ама не съм сигурна)  Sick Joy Ама не ме уцелиха - боклука падаше малко преди да ме достигне. Ха сега?!? Joy
Пази се от измама или финансова загуба. Също и от болест.
Интересно ще е да споделяте след това дали по някакъв начин сънищата ви се сбъдват и какво става, че ми е интересно. На мен например са ми леко предсказателни сънищата. Онази вечер сънувах, че зад мен върви мъж с оръжия на колана си и изведнъж започна да стреля на посоки, аз бях пред него, започнах да бягам и се отървах... Днес чета из новинарските рубруки, че някакъв човек стрелял на посоки с въздушна пушка и ранил две жени в Шумен  Shocked
Дивайла къде изчезна? Simple Smile

# 81
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Снощи  ми се случи нещо много странно (незнам дали тук е мястото да го споделя) - сънувах че някой раздава нещо,като на помен (да отбележа че днес правихме помен на дядо ми,а сънят беше снощи) и аз тъкмо да видя какво са ми дали и се събудих от ужасен крясък на кукумявка,която явно беше кацнала или летеше покрай прозореца ни. Но не беше като обикновения кукумявски крясък, а много по силен,сякаш нещо я беше хванало и тя се мъчеше да се отскубне. И като заспах повече нищо не сънувах. Според баба това означавало че някоя от бабите ми щяла да умре  newsm78

# 82
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
От баба ми знам,че лошия съм трябва да се каже веднага на сутринта или на близък човек,или на течаща вода.А ако е хубав съня се разказва след обед.

# 83
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
цоп  Hug

# 84
  • Мнения: 32
Цяла сутрин се мъча да подредя объркания си сън от нощес, но не успявам. Спомням си някакви отделни и разкъсани неща. Та сънувам, че тичам и скачам много високо все едно политам /тук накъде ми се губи змия - знам, че сънувах змия ама не знам точно къде и какво - ама май заради това скачах/. После гледам към някаква река или блато в което виждам огромен примерно 10 метров щъркел, и с клюна си бърка във водата и хваща нещо което яде, но когато се приближих видях, че това не е щъркел, а огромно бяло агне на което е завързано въже и с това въже бърка във водата и вади малки  - по-скоро нормални бели агънца и ги яде, на тях има кръв. Sick #Crazy Е ако някой може да ми каже какво аджеба значи това, ако значи въобще нещо. Praynig

# 85
  • София
  • Мнения: 1 164
сънувах, че намирам шест банкноти по 20 лв. Съновника казва да пусна тото или да се пробвам на някоя хазартна игра. Чакам до сряда да видя дали ще сънувам и цифрите та да отида да пусна фиша  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 182
Здравейте и от мен! Прави ми впечатление, че много често започвах да сънувам сънища с изпражнения. Ужас! Тази нощ беше, че се намирах в  някаква сграда, като болница и целият под беше покрит с такива неща. Бяха извикали хора да ги почистят. Ама такава миризма, още ми е в носа. Въобще тези сънища за какво ни говорят?

# 87
  • Мнения: 972
Някакви цигани бяха обсадили колата ми и се опитваха да я разчарковат. Изпитах истински ужас и паника...
Опитах се да се обадя на съпруга ми,но все не можех да набера правилния номер...
По едно време и той се появи отнякъде,но не можеше да направи нищо...
Чувствах някаква неизказана заплаха за живота и здравето на мен и семейството ми...
Това сънувах тази нощ... Моля ,помагайте... Praynig

# 88
  • Мнения: 144
Здравейте всички! В старата тема писах че сънувам че съм бременна.  Оттогава досега го сънувам доста често в различни варианти. Предишната нощ пак сънувах че съм бременна този път вече имах и коремче. Какво означават тези сънища? От какво да се пазя?  Confused Другият сън който често се повтаря е че ми крадат колата. Какво значи всичко това Sad

# 89
  • Мнения: 304
Ох,и аз да споделя-сънувах много нервен сън и цяла нощ плаках,ама зверски рев с глас.Предишната вечер пък сънувах,че с моето куче ни напада глутница улични кучета и за да го пазя го гушкам и той ме гледа миличко,след което едно от кучетата ме бута до една стена и се опитва да изгризе на моето коремчето,ама нещо не можа,а моето куче продължава да ме гледа мило все едно ме моли за помощ и аз пак си поревах.С тези сълзливи сънища не мога да се наспя!По принцип съм чувала,че е хубаво да сънуваш че плачеш ,ама другите неща не ги знам как да ги приемам.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт