Определяне пола на бебето в първия месец

  • 24 516
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Знаете ли надежден начин за определяне на пола на бебето в първия месец? Чух, че имало някакъв начин чрез изчисляване. Методите, които излизат в Интернет изглеждат не сериозни или тези, които аз съм намерила.

Ми, на такъв въпрос колко "сериозни" очакваш да изглеждат методите??? Mr. Green Laughing

# 76
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Това са пълни глупости.

# 77
  • Мнения: 202
Майчета, ако тази Джеси е 84-ти набор (от ника й) и има вече три деца и по начина, който пише и задава въпроси - ми намирисва на ромка (да не кажа друго).

Ееее, тая мнооо учИна ромка, беее!

За това ,аз не съм виновна за да ме обвинява те.
И пожелавам на всички майки които немогат да имат ГСПОД даги богослови и дари с деза 
с наи искрени чуства виго пожелавам.

учИна е .. .ама не как се пише, а как се правят деца, което им е основното занимание - но пък не съм чула да предявяват претенции за пол... що мрънка - нали женските повече крадяли ...  Joy
Сори за офф-а, ама не се стърпях - нещо ми е тъпа цялата тая работа...

galina_743, е те почват рано, бе душатЪ  Peace
Явно се е научила, защото последния и пост е само с една правописна грешка "полицй". hahaha Мноооооооогооо мразя правописни грешки. Ама много. Mr. Green

# 78
  • Мнения: 202
jesi84, при другите ти две бременности кога ти казаха какъв е пола на бебето?

# 79
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
аман от професори по семейно планиране и български език.............
извинете за спама......
по темата-дали са ти отговор
успех каквото и да решиш  Hug

# 80
  • Мнения: 344
Явно се е научила, защото последния и пост е само с една правописна грешка "полицй". hahaha Мноооооооогооо мразя правописни грешки. Ама много. Mr. Green
Дала го е да й го редЪктират някъде Mr. Green Стига спам, че ще ни баннат, колкото и да ни е весело Crazy


jesi84, при другите ти две бременности кога ти казаха какъв е пола на бебето?
Е те това ми е много интересно ...

# 81
  • Мнения: 9 477
Глупости,глупости Tired

# 82
  • Мнения: 3 695
Ако не звучеше зловещо, въпросът ти щеше да е смешен.  Confused
Но - разни хора, разни идеали.
Чудя се на колко ли аборта си навита до достигане на желания пол?  Stop

# 83
  • България
  • Мнения: 6 309
jesi84 си има своите основания. Иска съвет, дайте ако можете.
Определено смятам, че не сме в час по правопис, за да се заяждаме за такива неща!!!
Моят бивш успя най-после да си направи момче (от друга жена) и почти забрави за дъщеря си! Така че нека да не съдим jesi84-тя си знае какво и е!
Пожеравам и късмет!

# 84
  • Мнения: 2 521
Има основания значи Thinking
Е,какви основания може да има,за да иска да знае пола още в първия месец?
Аз лично се сещам само за едно.
А правописа не е зле да го поправи.

# 85
  • Мнения: 579
На мен пола на детето ми го казаха в 5 та г. с. след като се уловиха сърдечни тонове. Идеята е че момичетата и момчетата имат различна честота на биене на сърцето. Знам че на момиченцата сърцето им бие по - бързо и съответно повече пъти в минута, но не помня от каква стойност нагоре беше за момичетата и за момчета.

По този метод и аз,и сестра ми сме излезли момчета...


Е,стига,де,с тея основания,най-вероятно си е чисто любопитство.

# 86
  • Мнения: 940
jesi84 си има своите основания. Иска съвет, дайте ако можете.
Определено смятам, че не сме в час по правопис, за да се заяждаме за такива неща!!!
Моят бивш успя най-после да си направи момче (от друга жена) и почти забрави за дъщеря си! Така че нека да не съдим jesi84-тя си знае какво и е!
Пожеравам и късмет!

извинявай, знам че темата е деликатна, но твоят бивш едва ли пък момчето му е бил най-големия проблем, за да забрави дъщеря си. не му търси оправдание, затова че е мухльо. баща ми като имаше и момче и момиче от майка ми, не забелязвам вече толкова години да помни който и да било от нас. и изобщо всеки нормален човек ще обича детето си каквото е и ще знае че последното, за което би трябвало да придиря е пола, при наличието на толкова други грижи и проблеми...

# 87
  • Мнения: 202
Мили мами, като гледам от няколко дни jesi84 не **ава да чете темата си!!! Така, че по-добре е да се заключва вече. Приятен ден на всички!

# 88
  • Мнения: 4 187
Докато не се роди нищо не е сигурно Peace


И аз така си мисля  Laughing

# 89
  • Мнения: 2 658
Понякога(често) се учудвам колко беzсмислени неща се иzписват и тема, по която явно отдвана няма какво да се каже се проточва сума ти страници  Thinking

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт